Starší komentáře ke článku: Macromedia FLASH 4 - preloader

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Beginner

Datum vložení: 2.4.2001 1:42:13

Dělal jsem vše podle tohoto návodu, ale při spuštění se mi ukázalo hlášení:"<B>More than 200000 actions were executed in one action list.
This is probably an infinite loop.
Further execution of actions has been disabled in this movie.</B>". Vůbec netuším v čem to může být...:) Pomocte mi prosím někdo...

Avatar

Autor komentáře: Kvetos

Datum vložení: 28.7.2004 7:59:17

Vážený, děláte na archaickém FLASHI. P5esto bz to m2lo jet. Vypadá to, že máte v action list kódu chybičku, a to asi v řádku <B> Math.round</B>, který udává, kolik procent animace se již nahrálo. Je tam proměnna (jde o poslední řádek), která by měla mít nastavenou hodnotu *100. Nebo tam není vůbec žádná?

Avatar

Autor komentáře: Jméno a příjmení

Datum vložení: 25.11.2004 1:26:04

:D

Avatar

Autor komentáře: pryfish

Datum vložení: 21.7.2004 10:19:43

Je možný nastavit preloader tak aby místo animace následovalo otevření souboru resp. Exelovkej soubor má 50 mega a já potřebuju a lidi viděli že se mizi tim něco děje protože než se to otevře tak to vypadá jako by se to kouslo. Když kliknu na položku v menu potřebuju aby se v tom souboru otevřel preloader kterej tohle umožnuje než se ten excel otevře. Jde to?

Avatar

Autor komentáře: Jméno a příjmení

Datum vložení: 27.7.2004 21:04:45

ty ses zbláznil ne? 50 MB ???? na to bych se vykaslal ikdyby me preloader tisickrat prosil at vydrzim :)

Avatar

Autor komentáře: DJ Rain

Datum vložení: 7.2.2005 22:27:15

Ahoj, mám prosimvás takovej problém...Vše sem vytvořil tak jak to mám být, první scéna byla na to loading, a ve druhý scéně bylo vložený video, tak sem chtěl, než se to video načte, tak aby tam bylo to loading... no jenže mi to nejde... potom sem si stáhnul příklad od sud ze stránek, a místo toho čtverce sem tam vložil to video, jenže stejnej problém... píše mi to:"WARNING: This movie uses features that are not supported in the Flash 5 player Scene=Scene 2, layer=Layer 1, frame=1: ...." ale to samotný vido, bez toho loadingu mi funguje.... PROSIMVÁS POMOZTE MI NĚKDO, DĚKUJI MOC

Avatar

Autor komentáře: pisofsky

Datum vložení: 21.10.2005 15:56:53

Myslim ze zde není třeba řešit preloader ale spíš způsob filtrovaní dat (napadá mě velmi málo odvětví kde by se v jednom souboru nacházelo tak mnoho informaci - astronomie a mozna par dalsich, z cehoz usuzuji ze se jedna o neunikatni data - pak by pravdepodobne bylo pro navstevnika stranky pohodlnejsi se podivat na statistiku, popripade si nechat vypsat pouze hodnoty, ktere ho skutecne zajimaji) a mimochodem, ne kazdy excelovsky format otevre.

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz