Starší komentáře ke článku: magicka-anglictina.cz

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Dominik

Datum vložení: 20.4.2007 12:15:44

Stranka ma prijemnej vzhled jedine co me tam rusi je tohle: http://www.magicka-anglictina.cz/images/favicon.gif Odvadi to mou pozornost na ten ustavicnej pohyb.

Avatar

Autor komentáře: B@JTík

Datum vložení: 20.4.2007 16:48:10

Děkuji za pochvalu vzhledu. Ta ikonka popravdě do očí tlouct měla, když se uživatel zabrouzdá jinde, aby ho to k tý záložce zpátky táhlo. Ale pokud je to příliš a bude to názor vícero lidi, samozřejmě tam vrátím statickou ...

Avatar

Autor komentáře: Jiří Prokop

Datum vložení: 20.4.2007 19:31:59

Animovaný gif se dá udělat i tak, aby se neopakoval "donekonečna". Takže nechat animaci třeba 2-3x probliknout a pak se zastaví, to by bylo ideální řešení.

Avatar

Autor komentáře: MI@SO

Datum vložení: 20.4.2007 17:56:22

súhlasím ta ikonka >>strašne<< ruší

Avatar

Autor komentáře: exarion

Datum vložení: 20.4.2007 17:03:16

pouze detail: kontrola údajů v Objednávce by se také hodila...

Avatar

Autor komentáře: B@JTík

Datum vložení: 21.4.2007 1:27:49

No, kontrola je pravda minimalistická, hlídám pouze to, zda je vybráno nějaké zboží. Vycházel jsem z filozofie, že je věcí zákazníka, jaké údaje poskytne a jaké ne. Sám ví nejlépe, jaké jsou potřeba, aby mu zboží došlo domů (telefon, e-mail a pod. rozhodně nevyžaduji). Ale scriptík na hlídání jména, ulice a města tedy dodělám. Děkuji za připomínku.

Avatar

Autor komentáře: Bednee

Datum vložení: 20.4.2007 21:16:05

1) Ikonka udesna, zvlast kdyz se furt toci v zalozce prohlizece. Uz mi z toho hrabe. 2) Mit v URL 2x magicka-anglictina je celkem zbytecne. Vyhledavace na KW v URL neberou skoro zadny ohled a uzivatele, ktery by mel opisovat adresu to spis nasere. Nehlede na to, ze co je dobre pro uzivatele je dobre i pro SEO. A tohle neni dobre. 3) Vypada to, jako bych mel polozku Objednavka v menu stale zvolenou. Zkusil bych ji zvyraznit jinak. Aspon ne tak, jak je to ted - tzn. stejne jako hover. 4) Nevim proc, ale porad jsem mel tendenci klikat na napis v hnedem pruhu. Nejspis je to tim, ze v tomto miste je bezna navigace a pismo je shodne s pismem, ktere bych cekal u navigace. Mozna bych zkusil kurzivu, ta da najevo, ze text je psany.

Avatar

Autor komentáře: B@JTík

Datum vložení: 21.4.2007 1:18:57

Zdravím, sleduji že "marketingový tah" s ikonkou se nesetkal s pochopením, beru to a děkuji, nahrazena za statickou. To URL bylo předmětem testu (měl jsem 2 verze) a ač vliv není tak velký, několik málo pozic na KW "angličtina" to udělalo. Vzhledem k tomu, že je to hoooodně konkurenční slovo a mám připraveny nějaký ext. projekty na cpaní se dopředu, každá pozice + dobrá. Vycházím z toho, že uživatelů co opisují URL ručně (bez clipboardu) se příliš nenajde. Tedy zatím to asi nechám tak, jak to je - pokud mne někdo nevyvede z omylu. Přesto díky za připomínku, jsem si vědom toho, že to vypadá "divně", ale prakticky se zatím osvědčilo. S tou objednávkou je to horší, taky jsem nad tím přemýšlel a dvakrát mi to nesedí, ale nic moc lepšího co by do ty "grafiky" nenápadně zapadlo mě nenapadlo, někdo nějaký nápad? Klikání na to motto mě trošku zaskočilo, počkám, zda s tím bude mít potíže ještě někdo. Řešení kurzívou se mi zdá dost násilný, ale pokud tam ten problém je, jistě bych ho rád nějak řešil. Každopádně moooc děkuji za konstruktivní kritiku a těším se na další.

Avatar

Autor komentáře: Vilém Málek

Datum vložení: 21.4.2007 9:58:16

Doporučil bych změnit titulek stránky z [i]( MAGICKÁ ANGLIČTINA )[/i] na prosté [i]MAGICKÁ ANGLIČTINA[/i]. Závorky vzbuzují v SERP nedůvěru a nadbytečné znaky "ředí" významnost KW...

Avatar

Autor komentáře: David Yilma

Datum vložení: 21.4.2007 21:43:07

Zdravím, co zkusit zvýraznit tu objednávku modrou barvou. Jen tak namátkou jsem zkusil: #00AADD. Bylo by i vhodné použít bílou na text. Zdraví... David Yilma

Avatar

Autor komentáře: superhero

Datum vložení: 21.4.2007 22:46:00

s klikanim na motto musim jednoznacne souhlasit. jiny font nebo kurziva by ten dojem zlepsily.

Avatar

Autor komentáře: Ash

Datum vložení: 23.4.2007 14:14:48

Objednávka - zkusil bych tou hover béžovou jen lehce orámovat, kliknutím by se to pak vyplnilo. Modrá mi nepřipadá dobrá, by naopak splývalo což není cílem. Menu opravdu raději kurzívou. Bylo by hezké, kdyby všechny vzletné tučné fráze zdůrazněné v textu byly aktivními odkazy dodávající jim hodnověrnost. Byl by to pak i víc "web" a méně "kniha".

Avatar

Autor komentáře: Ash

Datum vložení: 23.4.2007 14:15:52

Tedy ne menu :) ale ten text co vypadá jako menu.

Avatar

Autor komentáře: chlistovak

Datum vložení: 26.4.2007 21:45:23

Zdravím Nevím čím to přesně je, ale při rolování stránky mi ty boční rastry "blikají". Působí to hodně rušivě (ve FF 1.5.0.11). ch

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz