Starší komentáře ke článku: Malý zázrak na severu Evropy - Švédsko 2.

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Radek

Datum vložení: 6.3.2003 14:49:39

Opravdu pěkný článek... Gratuluji.

Ale zdá se mi že se celý Interval tak nějak posunuje do teoretické roviny... Nebo se snad mýlím?

Avatar

Autor komentáře: Marek Šalanda

Datum vložení: 6.3.2003 17:10:17

Pěkné odpoledne,

myslíte, že je tohle tak moc teoretická rovina? Řekl bych, že nikoli. Je to obraz internetové scény v jedné evropské zemi, který je velmi konkrétní. Máme-li hledat cesty pro své projekty na českém internetu, je dobré a důležité vědět, jak to vypadá jinde.

Pan doktor Hrazdila se vydal do Evropy, aby vám v předvečer našeho vstupu do Unie zprostředkoval internetový obraz jejích jednotlivých zemí. Myslím, že je to úctyhodný počin a už se na to těším. Příští týden se můžete těšit na Lucembursko.

Avatar

Autor komentáře: radek

Datum vložení: 7.3.2003 6:50:51

Přeji pěkný den
Tato reakce nebyla ani tak na tento konkrétní článek, jak jsem napsal byl dobrý a dozajista poučný...
Ale to nemění nic na mém pocitu že Interval se dostává !!!dle mého názoru!!! stále více do teoretické roviny. Ale abych se přiznal, Váš Interval je stále mým nejoblíbenějším serverem...
A samozřejmě se už těším na článek o Internete vs. Lucembursko.

Avatar

Autor komentáře: Marek Šalanda

Datum vložení: 7.3.2003 9:27:01

Hezké dopoledne pane Radku,

děkuji, že jste si toho všiml, neboť tak naše práce nevyzní naprázdno. Interval se totiž konečně dostává tam, kde už dávno měl být. Pamětníci si možná vzpomenou na situaci před rokem, kdy jsme zvyšovali počet článků a já tvrdil, že chceme oživit celý Interval.

To je velmi náročné, neboť nemůžete autorům najednou přikázat, aby psali jinak. Nyní se zdá, že se to již podařilo. Oživili jsme především sekce E-komerce a Magazín, neboť si myslíme, že tyto články zaujmou většinu z vás. Konkrétní aplikace v konkrétním jazyce také nebudou chybět. Tyto články zaujmou ale vždy toho, kdo v dané konkrétní aplikaci řeší ten konkrétní problém (např. e-shop v PHP).

Tedy - myslíme, že na Intervalu mají místo všechny typy uvedených článků, tedy se nemusíte bát, že bychom ty konkrétní opustili. Spíše se snažíme o vyváženou a kvalitní živou pavučinu ;o)

A navíc, přátelé, podívejte se do archivu Intervalu - je tak rozsáhlý a plný živého materiálu, že už nás i vykrádají a přesné přepisy starších článků se snaží vydat jako své vlastní a nové. :o)

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz