Starší komentáře ke článku: mojapraca.sk

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Henrich

Datum vložení: 10.5.2006 8:47:26

Páči sa mi stránka. Podľa mňa je to zaujímavá alternatíva ku profesii. Je tu dosť veľa pracovných pozícii a je bezplatná. Držím palce autorovi stránky. :-)

Avatar

Autor komentáře: Rejpal

Datum vložení: 10.5.2006 10:49:38

Na co je pěkná stránka, když má neaktuální údaje... doporučoval bych nějak zajistit aktuálnost (servru co nabízejí práci je hromada) Jinak se mi počin líbí, jen tak dále (možná odstranit tr, td, ... ale to je detail

Avatar

Autor komentáře: jméno a příjmení :)

Datum vložení: 10.5.2006 9:50:38

vláček dělá tr td td td (to jen pro lepší pochopení), snad proto je to v kategorii poloprofi :) celkem zajímavý design, ale malinko budí dojem, že není tam myšlen a je "rozpadlý" nebo alespoň na mně v menu vleco bych udělal výraznější butonny (myšleno aby víc vypydaly jako tlačítka menu) nápis "určitě si vyberete" v obrázku je možná až moc optimalizací rozostřen logo nevypadá moc seriózně, to vidím jako velké mínus možná když tam jsou nabídky i práce v ČR mohla by být i česká jazyková mutace šest nezalomitených mezer za sebou je E!E ručička se předepisuje: cursor:pointer pro formuláře existuje prvek label atd...

Avatar

Autor komentáře: peter

Datum vložení: 10.5.2006 18:05:33

Neviem ci sa to zda iba mne ale podla mna je to neprehladne :( Trvalo mi dlhsie kym som nasiel vsetky mozne odkazy. Hlavne to menu vpravo nad vyhladavanim je dost nevyrazne. A ja by som stranku centroval do stredu. Pri vacsom rozliseni posobi dost rusivo aj ten horny farebny pas. Aspon na mna. Ale ja mam dnes zly den mozno to bude aj tym :-)

Avatar

Autor komentáře: GEe

Datum vložení: 11.5.2006 10:54:39

Souhlasím, přijde mi to příliš nevýrazné. Co se týče barev, tak mne upoutává hnědočervená a často mi k těmto barvám zkouzává pozornost od obsahu (sekce Registrácia uchádzača). Přijde mi, že jsou špatně zvolené velikosti písem nadpisů a ostatního. Osobně mi nesedí poměr. Písmo se mi zdá příliš světlé. Musím čtení věnovat celkem velkou pozornost a to nenosím brýle. Ohraničení formulářů je zajímavé, ale chvíli jsem přemýšlel, kam mám vlastně kliknout. Osobně bych zvolil i další 3 okraje, jen ne tak tmavý jako ten spodní.

Avatar

Autor komentáře: jaro

Datum vložení: 10.5.2006 19:49:54

Prečo tie rozbaľovacie ponuky vyzerajú ako by boli disabled? Sivá farba písma tomu neprospieva. Podobne je tomu aj v prihlasovacom formulári. Naozaj neviem odkiaľ sa nabral zvyk predefinovávať vzhľad formulárových prvkov. Vpravo hore je gramatická chyba "o mojej praci". Stránka pôsobí dosť rozhádzane, chcelo by to lepšiu náväznosť jednotlivých grafických prvkov. Logo by sa skôr hodilo na nejaký server o vtipoch a anekdotách. Nedávam tomuto projektu dlhú životnosť.

Avatar

Autor komentáře: Dana Mošničková

Datum vložení: 11.5.2006 0:05:32

Stránka se mi zdá pěkná, moderní,logo totéž. Menu je moderní šedé nevýrazné, naopak bych ho udělala drobnější. Načítání stránky je dobré.

Avatar

Autor komentáře: Sqee

Datum vložení: 11.5.2006 12:43:53

Hehe - sofistikovaný názor odborníka... "Menu je moderní šedé nevýrazné". Tak teď už konečně vím, jak má správné menu vypadat :).

Avatar

Autor komentáře: xixi

Datum vložení: 11.5.2006 13:07:49

vy asi ještě máte apríla ty obrázkové odkazy na pewrsonální agentury v prostředku stránky vypadají jako sekce s reklamou, vůbec mně nenapadlo, že jde o nabídku práce podle agentur když si vykliknu konkrétní nabídku, tak se bez varování otevře do nového okna a navíc na té stránce (s konkrétní nabídkou) není nadefinována barva pozadí stránky, takže pokud nemám nastavenou bílou, může se stát, že bude text nečitelný

Avatar

Autor komentáře: xixi

Datum vložení: 11.5.2006 13:07:51

vy asi ještě máte apríla ty obrázkové odkazy na pewrsonální agentury v prostředku stránky vypadají jako sekce s reklamou, vůbec mně nenapadlo, že jde o nabídku práce podle agentur když si vykliknu konkrétní nabídku, tak se bez varování otevře do nového okna a navíc na té stránce (s konkrétní nabídkou) není nadefinována barva pozadí stránky, takže pokud nemám nastavenou bílou, může se stát, že bude text nečitelný

Avatar

Autor komentáře: jaro

Datum vložení: 11.5.2006 15:13:26

Názor odborníka. To sú tie dogmy, ktorými sa oháňa človek, ktorý si prečítal pár múdrych článkov. Nemám Vám to za zlé, napríklad celý www.inet.sk je postavený na takýchto "guru".

Avatar

Autor komentáře: Ján Varhol

Datum vložení: 12.5.2006 15:38:38

Na prvý pohľad sa to nezdá, ale katastrofa. Z pohľadu použiteľnosti autori kritiku naozaj potrebujú. 1. nevýrazný text, nevýrazné menu, nevýrazné odkazy - jednoducho... na stránke MUSÍ byť niečo, čo púta pozornosť... zvykne to byť kvalitný text, odkazy a menu... 2. grafika nesedí.. sú tam zvláštne farebné kombinácie, krivky nedávajú zmysel.. nepôsobia pútavo a nezdá sa ani, že by mali akísy hlbší zmysel.. 3. trvalo mi asi 15 sekúnd, kym sm prišiel na to, kde je políčko pre vyhľadávanie. a to aj napriek tomu, že je tam riadne vidno nadpis "Vyhľadávanie" - no jednoducho ten input nie je vidno.. 4. napríklad na úvodnej stránke vidím hore čosi, ako "_info top ponuky..." a nedá sa na to kliknúť.. a nadpis to asi nie je.. jednoducho ľahko sa dá na tej stránke stratiť.. netvrdím, že je zlá, ale je na nej ešte hromada práce...

Avatar

Autor komentáře: um

Datum vložení: 12.5.2006 17:09:40

Plně se ztotožňuji, design webu je co se týká použitelnosti opravdu špatný. Počet grafických prvků i barev je asi přiměřený - stránky nejsou přeplácané, možná trochu holé. Ale uspořádání je tristní. Stránce dominuje nekvalitní fotka uzavřená ve změti ploch tu s ostrými rohy, tam s obloučky . Logo šedé, skoro jako by na stránce nebylo - kdyby alespoň nápis mojapráca byl v té vínové... Z dalšího například, že nabídky se z nepochopitelných důvodů otevírají automaticky do nového okna - titulek odkazů: "otevřít do nového okna" na mě působí jako špatný vtip. Co můžu ohodnotit kladně je, že stránky se zobrazují, navíc rychle a jsou na nich skutečně i nabídky práce - které se dají vkládat zdarma. Asi by bylo vhodné přečíst si něco o použitelnosti stránek, v knihkupectví zde na Intervalu určitě něco najdete.

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz