Starší komentáře ke článku: mopos.cz

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: .

Datum vložení: 14.5.2003 1:21:36

Jsem prvni, tak budu hodnej :) Nejsem programator, takze jako uzivatel a grafik, jsem spokojenej...i pocatecni flash mi prijde elegantni, akorat nevim, jak by se mi libila, kdybych sel na stranky po nekolikaty, to nevim...ale jinak dobra prace :)

Avatar

Autor komentáře: Olda

Datum vložení: 14.5.2003 8:05:53

Po dlouhe dobe zase stranky na ktere se da divat :-)

Avatar

Autor komentáře: Vita

Datum vložení: 14.5.2003 9:17:57

Neco by se take naslo. Ten kod tak uplne valid neni, zkuste si na to pustit <a href='http://www.htmlhelp.com/cgi-bin/validate.cgi' target='_blank'>http://www.htmlhelp.com/cgi-bin/validate.cgi</a> s prochazenim cele struktury. Cca 1/4 stranek neni v poradku - vzhledem k velikosti portalu to opravdu ale neni mnoho a vetsina chyb jsou preukoncene nebo nedoukoncene odstavce.

Jinak mate na strankach meta-tag description ktery je ale prazdny, k valna vetsina obrazku (vsechny?) maji nevyplneny alt nebo v nem jen paznak. Skoda ze autor nepouzil trosku vic css - to leve menu by bylo o fous lepsi.

A trochu mi nesedi bile pozadi hlavicky.

Avatar

Autor komentáře: evilDUCKIE

Datum vložení: 14.5.2003 15:11:24

To úvodní intro je sice pěkné, ale přijde mi (jakožto obecný prvek požívaný na některých sajtech) trochu únavné, zbytečné, zdržující. Asi nejhorší je to na playboy.com :-)

Avatar

Autor komentáře: Jméno a příjmení

Datum vložení: 15.5.2003 15:24:07

Zajímavý efekt - přestože urputně klikám na "přeskočit intro", ten Flash se dále načítá a k přechodu na "first" dojde až po chvíli. Další nepříjemností je, že po stisku tlačítka "ZPět" v prohlížeči se dostanu jen na úvodní Flash a dál už ani krok. (BTW: Viděl jsem, že ten Flash podle vašich statistik způsobuje zdaleka největší zátěž serveru, což přeneseně znamená i klientských linek - nebylo by lepší ho úplně vyřadit?)

Avatar

Autor komentáře: Jméno a příjmení

Datum vložení: 16.5.2003 10:28:17

jako autor webu byl jsem od zacatku proti takovych hracek. ale vedeni reklo jasne - dat flash!

Avatar

Autor komentáře: Plaváček

Datum vložení: 17.5.2003 6:44:30

Pak by možná nebylo od věci dát vedení přečíst pár doušků z této kritiky... i mě ta úvodní flashová animace přijde zbytečná.

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz