Starší komentáře ke článku: nadovcu.cz

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: FiXeD

Datum vložení: 22.12.2006 15:12:29

S vypnutými obrázky je web špatně použitelný - není vidět logo (nadpis), menu, atd.

Avatar

Autor komentáře: Ondřej Pohorský

Datum vložení: 22.12.2006 15:57:43

Dobrý den, nevím, kdo zaslal tento web do kritiky Intervalu, nicméně chci uvést na pravou míru, že já osobně jsem dělal z celého webu pouze grafiku (nikoliv XTML, CSS, PHP a další), kterou jsem dostal na zakázku. Překvapuje mě tudíž moje jméno v pozici autora projektu. Prosím o změnu tohoto údaje. S pozdravem, Ondřej Pohorský

Avatar

Autor komentáře: Vilém Málek

Datum vložení: 22.12.2006 16:10:37

O kritiku požádal za server Nadovcu.cz pan Martin Demiger. Pokud máte nějaké doplňující informace, rádi je uvedeme.

Avatar

Autor komentáře: Dodo

Datum vložení: 28.12.2006 14:04:14

no neviem, ale ja tam ziadnu grafiku nevidim... Okrem ikony domceka a background

Avatar

Autor komentáře: Jiří Tvrdek

Datum vložení: 28.12.2006 0:49:00

Upřímně řečeno bych si u webu s názvem Na Dovču představoval veselý a daleko odvázanější i barevnější design. Tohle je nuda s těžko odlišitelnými prvky stránky. Menu se přímo vybízí k použití ikonek, ale zůstává neskonale bez nápadu. Logo je vhodné možná tak pro lokální realitní kancelář. Celé to působí stroze, levně, chladně a ani rádobytrendy pozadí to nezachrání.

Avatar

Autor komentáře: Fred

Datum vložení: 29.12.2006 8:29:22

Docela by mne zajímalo, jak se na takové stránky dostane ubytovací zařízení, ať hledám, jak hledám nikde nic nevidím? To je u tohohle typu stránek dost překvapující, jak se dostalo těch x objektů do databáze? A proč je tam adsence, u komerčních projektů tohohle typu je to víc než trapné. Design mi naopak vůbec nevadí, nejsem alespoň vyrušován při hledání.

Avatar

Autor komentáře: nosi

Datum vložení: 29.12.2006 12:04:48

Vlevo dole je kolonka "pridani objektu" - jste prvni co si na ni stezuje, myslim ze viditelna je dost. AdSense je tam hlavne z duvodu testovani sluzby, navic Nadovcu.cz stale jeste oficialne spustena nebyla.. Na to si vsichni jeste par mesicu pockame. Ke grafice - snazili jsme se o co nejjednodussi design a hlavne prehledny - co nejvic user-friendly pri vyhledavani ubytovaciho zarizeni..

Avatar

Autor komentáře: Austin

Datum vložení: 29.12.2006 13:11:38

Stranky me po graficke strance nicim nezaujaly, ale ani neodradily. Je to taková seda mys. Hlavicka a blok "Doporucujeme" vypadaji celkem zajimave, ale zbytek je jen sedivy a nevyrazny. Rozhodne bych zmensil vysku radku v horizontalnim menu, nyni to vypada hodne divne. Co mi vadi je prilis mnoho tucneho textu na uvodni strance. Opravdu se v tom ztracim. Tim ze udelate 2/3 textu tucne ten text nezvyraznite, prave naopak. Odkaz pro pridani subjektu jsem taky nemohl najit, dokonce ani po Vasi napovede zde. Dalsi velmi problematicka vec je mapa CR. Opravdu si myslite, ze vase reseni je vhodne? Kraje se mi oznacuji jak se jim zachce, mysi jsem napr. ve stredoceskem kraji a oznaceny mam kraj ustecky (takto se mapa chova temer u vsech kraju). Pro takovouto mapu se hodi jedine Flash. Logo je opravdu divne, vubec ve me nevzbuzuje asociaci s dovolenou, ale jak tu jiz nekdo trefne poznamenal, s realitni kancelari. Naopak si myslim, ze neni duvod nepouzivat na strankach Google Adsense. Vzdyt jaky je rozdil mezi Etargetem, Sklikem nebo Adsense? Zadny, snad jen ten, ze Adsense vice vydelava. Takze Adsense neodstranujte, naopak, snazte se s jeho pomoci ziskat penize na lepsi grafiku v budoucnu ;-)

Avatar

Autor komentáře: Vilém Málek

Datum vložení: 29.12.2006 15:07:53

Podle mého se kvalitní, funkční a efektní mapa dá udělat i bez Flashe, viz například http://interval.cz/clanky/interaktivni-mapa-ceske-republiky-s-hover-efektem/ (a je i přístupná a nenarušuje SEO ;-)

Avatar

Autor komentáře: Jirka

Datum vložení: 28.6.2007 20:38:36

Jelikož občas kontroluji, kde všude se objeví naše www, tak jsem zjistil, že náš penzion je prezentován na této adrese. Aniž se majitelé obtěžovali nás obeslat, vytvořili si tyto stránky a ještě nás tam prezentují s chybami. Ale po upozornění vám napíší, že si to můžete po zaplacení 500,- Kč/rok opravit. Hezké podnikání!

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz