Starší komentáře ke článku: nepritel-lidu

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Hamster

Datum vložení: 18.12.2006 11:35:01

Ta grafika mi připadne hardcore přesně jak se píše v pravém horním rohu úvodní stránky :) Navíc ve FF+LINUX je to menu rozhozené. Kód nevypadá nejhůře, ale bylo by co zlepšit, třeba konstrukce okolo h1 nebo okolo menu.

Avatar

Autor komentáře: Peter Kováč

Datum vložení: 18.12.2006 21:45:23

Celkom sa mi páči tá jednoduchosť dizajnu, ale aj tak by to chcelo nejak šmrncnúť nejakým prechodom a tak. Ešte mi trochu vadí ten font, celkovo text - chcelo by to vyššie riadky a Arial, alebo Tahomu. A možno by som dal tmavé písmo na svetlý podklad, mne sa to tak lepšie číta... No a aby som nezabudol, tu je trochu viac nadizajnovaný web punkovej kapelky: http://kaktus.q-azy.sk/

Avatar

Autor komentáře: Matin Ouhrabka

Datum vložení: 19.12.2006 14:04:03

Někdy mě napadá, proč vlastně někoho napadne vytvořit takovéto stránky. Co může někoho motivovat k tomu, aby tolik času a energie věnoval zbytečné věci? Autor evidentně nemá co na práci.

Avatar

Autor komentáře: Fred

Datum vložení: 19.12.2006 14:20:15

Proč nevyužijete kaskádu na té úvodce? #telo span{} místo opakování span class="vetsi-pismo"

Avatar

Autor komentáře: autor stránek

Datum vložení: 19.12.2006 20:08:10

Hamster: bohužel v linuxu to nemám jak otestovat, vim akorát, že je to menu trošku rozhozený v IE7. Pokusim se na tom zapracovat, idkyž s tim linuxem, nevim nevim... Jinak máě pravdu, že ta H1 je docela prasárna, informační hodnota pomlček žádná, změním to. Peter Kováč: zrovna dneska jsem o změně písma na bezpatkový přemýšlel. Nevim proč, ale na všechny svoje stránky cpu patkový. Zkusim tam dát třeba Arial a uvidim. To s tim tmavym pozadim a světlim písmem, samozřejmě vim, že čitelnější by to bylo na opak, ale tohle nejsou ani tak stránky klasické, ale spíš na míru hudebnímu stylu kapely... Matin Ouhrabka: že mám času dost je pravda, ale proč se ti to zdá tak zbytečný fakt nevim... Fred: jak to myslíš s kaskádou? Já tima spanama neměnim celý odstavce, ale pouze datumy. Možná že by místo spanů byl vhodnější strong, ještě to zvážim. Děkuji všem za kritiku.

Avatar

Autor komentáře: Peep

Datum vložení: 23.12.2006 19:48:03

Nainstalujte si Kubuntu 6.10. Je to za par minut hotovy a vyzkousite na tom vse. Staci vam klidne volna partition 2-4GB a 0.5GB swap. www.kubuntu.cz

Avatar

Autor komentáře: Vilém Málek

Datum vložení: 23.12.2006 20:27:37

Proč zrovna Kubuntu? Ubuntu je základní distribuce (www.ubuntu.cz) a netřeba ji ani instalovat, stačí ji pustit z CD ;-)

Avatar

Autor komentáře: Toman

Datum vložení: 31.1.2007 19:52:08

Zdravím. Mohl by mi někdo s odborníků poradit jak do nainstalovaného OS Kubuntu zadat IP adresu? Bohužel se mi ani češtinu nepodařilo nainstalovat z vypáleného Cd, i když na tomto Cd je. Takže jen tu Ip adresu, abych se aspoň dostal na internet. Jinak angličtinu neovládám, takže jsem mimo mísu.

Avatar

Autor komentáře: Toman

Datum vložení: 6.2.2007 16:55:28

Vidím, že tady se uživatel odpovědi nedočká. To znamená, že celé Cd s Kubuntu letí do popelnice. Jestli jsou všechny linuxové distribuce podobné a komunikace od takzv.znalců také taková, tak potěš pánbů všechny začátečníky s Linuxem. Věnovat těmto věcem desítky hodin, to raději koupím ještě jeden WIN XP.

Avatar

Autor komentáře: Vilém Málek

Datum vložení: 24.2.2007 11:59:48

Pokud se někdo v diskusi o webu ptá na Kubuntu, je samozřejmé, že se nedočká odpovědi. Rozumný člověk, který potřebuje poradit s nějakým konkrétním softwérem, se zeptá v diskusi o tomto softwéru, nejlépe přímo na jeho fóru - viz www.kubuntu.cz ;-)

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz