Starší komentáře ke článku: obiwan

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Mitchi

Datum vložení: 28.7.2003 8:45:18

Jak je vidět opět někdo nečetl předchozí kritiky. A to si stačilo přečíst tu poslední. Pro mě osobně je to velice přínosné a hltám vše zajímavé co se zde objeví. Mrzí mě že se tu pak objeví takoví lidé co sem vkládají dokola takové věci ke kritice co jsem vůbec nepatří viz. dnešní příspěvek…  Lidi čtěte ty příspěvky a až pak jsem něco dávejte!!!!! Nebo nám vyženete všechny super lidi co tu píšou a ztrácí s námi spoustu drahocenného času tím aby nám ukázali jak na to….

Avatar

Autor komentáře: jana

Datum vložení: 28.7.2003 10:34:31

<meta http-equiv="Content-Language" content="cz">?

Avatar

Autor komentáře: Mitchi

Datum vložení: 28.7.2003 14:27:43

přečti si předchozí kritiky a pochopíš... nemá cenu to rozebírat

Avatar

Autor komentáře: jana

Datum vložení: 28.7.2003 14:35:45

Nerozebírám - upozorňuji, je na autorovi, jak si s tím poradí ( třeba si jenom nevšiml:-)) a taky to proto víc nerozepisuji

Avatar

Autor komentáře: Bořek

Datum vložení: 28.7.2003 22:49:03

Dobře, udělám výjimku. Obsahově ani vzhledově nikdy moc stránky nehodnotím, Hvězdné války moc nemusím, ale tentokrát je to OBSAHOVĚ i VZHLEDOVĚ velmi pěkně udělaný web, co jsem tam do pár rubrik nakouknul - můj osobní názor (nebít!), a proto ta výjimka :-)

Na kód jak už tu bylo řečeno doporučuji přečíst si předchozí kritiky, nic víc nic míň ;-)

Toto nesouvisí s předchozí větou!, je to jen maličká kapka v moři, ale tak jsem to zkusil, tak to sem dám: Validátor vyhazuje na každé stránce pár desítek chyb, ale nejsou to nijak extra zvláštní (tj. ničím překvapující) chyby. Chybějící ALTy, ampersandy v odkazech, atributy použitelné leda pro NN4, heighty u tabulek apod.

Ale jak říkám, "trochu" práce, přečíst si předchozí kritiky, a věc mé virtuální globální známky za 3 bude jasná ;-)

Avatar

Autor komentáře: Bořek

Datum vložení: 28.7.2003 22:58:46

Šplhám, šplháš, šplháme :-)

Páč jsou autorkami dvě dívky, opravuji známku v notýsku na 2- ;-)

Avatar

Autor komentáře: R.

Datum vložení: 29.7.2003 6:55:08

Na té stránce mi chybí informace... Je tam jenom pár fotek a "nic" víc... Design je celkem pekny ale vzhledem k chybějícím informacím bych dal za 3(i když autorkami jsou dvě dívky)

Avatar

Autor komentáře: Bořek

Datum vložení: 29.7.2003 7:53:00

Jak jsem říkal, Hvězdné války mi moc neříkají, takže se mi nezdálo sice informací hodně, ale "přiměřeně" (ty v menu v pravém sloupci). Základy tam myslím jsou a třeba to bude přibývat...

Avatar

Autor komentáře: juha

Datum vložení: 29.7.2003 8:58:48

Ať už jsou stránky jakékoliv, můj první dojem je: stránky sou plné fotografie herců a ne postav ze starwars, což mne zklamalo.

Avatar

Autor komentáře: SpejS

Datum vložení: 29.7.2003 17:23:49

Jsem jen grafik, takže budu rozebírat grafickou stránku věci ... Na úvodní straně stačí smáčknout "ctrl + a" a je vidět nedokonalost obrázku :) Po vstupu na stránku, pro mě samozřejmě česká verze, mě udivila "mapamenu" se souřadnicemi. Dál je, podle mě zbytečné, aby logo nahoře (top1b.gif) bylo o 1/3 delší než je potřeba. Dále by mělo logo, o kterém jsem se právě zmiňoval, by mělo vést na <a href='http://www.cswu.cz/obiwan/cz/news.html' target='_blank'>http://www.cswu.cz/obiwan/cz/news.html</a> . A poslední dodatek, který nepatří ke grafice je, jestli tyhle stránky berete vážně, čímž dokazuje jejich publikování na Interval.cz, tak by neměl být váš guestbook komerční.

Avatar

Autor komentáře: Lukáš Lánský

Datum vložení: 1.8.2003 12:35:35

Ten guestbook je z Blueboardu, který tam tu reklamu vyžaduje. Nenadával bych na komerčno, ale na to, že si knihu návštěv nenaprogramovaly samy.

Avatar

Autor komentáře: Mysacek

Datum vložení: 29.7.2003 19:49:56

Malo informaci a obrazku? Nesouhlasim. Mozna si nevsimate i toho praveho menu. Jinak z bezneho pohledu stranku hodnotim jako mirne nadprumernou, rozhodne me jako bezneho uzivatele nicim nezklamala. Rekla bych dokonce, ze svym obsahem je hodne nadprumerna na to, ze ji tvori pouze dva lide.

Avatar

Autor komentáře: KRiSaK

Datum vložení: 30.7.2003 9:06:09

Vstupní page nemá definovánu barvu pozadí pro průhledný gif.

Avatar

Autor komentáře: Lukáš Lánský

Datum vložení: 1.8.2003 12:38:10

Velikost písma na uvedených stránkách je definovaná přes pixely, což bere IE jako pevnou velikost, která se nedá změnit přes Zobazit - Velikost textu. Považoval bych to za docela velkou chybu - co když mám slabý zrak?

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz