Starší komentáře ke článku: Objednávkový minishop v PHP

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Roman Striš

Datum vložení: 29.12.2002 23:34:40

Jak by vypadal tenhle zdrojový kód, kdyby se v obchodě používala dobírka?

Avatar

Autor komentáře: Jméno a příjmení

Datum vložení: 30.12.2002 0:10:18

"Ušetříme tím za vyšší poštovné, které je pro prodávání drobností omezující položkou."

Tak tohle je tam napsaný taky... :-)

A pokud takovejhle jednoduchej script nedokážeš vyeditovat na dobírku :-( , tak se do toho vůbec nepouštěj... (normálně upravíš texty v mailu, vyhodíš pár drobností a necháš si třeba poslat z mailu potvrzení od objednávajícího...). Pro lepší "jistotu" o tom nebudeš zákazníka informovat a budeš jen čekat, jestli ti přijde potvrzující mail přímo od zákazníka...

Avatar

Autor komentáře: Roman Striš

Datum vložení: 30.12.2002 18:10:07

No, přiznám se, PHP nerozumím ani za mák :o). Jenže hledám nějaký script právě na E Obchod, takže jsem chtěl použít něco takového. Chtěl by jsem najít ještě někoho, kdo by mi s tím pomohl, takže asi tak. Je mi ale divná jiná věc. Nějak mi to nefunguje. Stáhnul jsem si všechny scripty, spustil apache (podle rady :o), otevřelo se mi okno objednávky. Vyplnil jsem údaje a klikl na odeslat. Otevřelo se mi další okno, kde bylo vše vyplněno, až na jméno a adresu. Ta by tam měla být, ne? Díky Roman Striš
P.S.- Pokud by se našel někdo, kdo tomuhle rozumí a má trochu času, aby mi s tímhle pomoh, mohl by se ozvat na stris@centrum.cz ? Potřebuju jen jendoduchou maličkost. Díky

Avatar

Autor komentáře: ElLumiro

Datum vložení: 24.2.2003 10:40:47

Nejak mi to po vyplneni povinnych poli neposle mail ani na obchod, ani na zakaznika. Nevite, kde by mohl byti problem? Predem dekuji!
Lumir

Avatar

Autor komentáře: Jméno Příjmení

Datum vložení: 25.2.2003 10:40:14

ověřte, zda vám na serveru funguje funkce mail() , další problém mohou být zmíněné superglobální proměnné

Avatar

Autor komentáře: Jméno a příjmení

Datum vložení: 27.9.2004 13:05:46

<form method="POST"
action="ordtshirt.php" ???????? co to je??
name="tshirt" onsubmit="return Validate(this)">

Avatar

Autor komentáře: Tomas Pavlatka

Datum vložení: 1.2.2005 7:10:29

Problem neni v metode mail(), ktera se stara o zasilani e-mailu jak na obchod, tak i zakaznikovi, kt. si zbozi objednal. Cely problem je v tom, ze autor zablokoval tuto moznost lidem, kteri si chteji tento script vyzkouset ihned po rozbaleni zdrojovych kodu - vubec se mu nedivim, jen si predstavte sebe, ze by Vam chodily e-maily (objednavky) od vsech, kdo si nedokazi lehce upravit zdrojovy kod. V prvni rade doporucuji zmenit $where_mail="tshirts@kralici.cz"; // adresa pro příjem objednávek, kde misto tshirts@kralici.cz date svuj e-mail, resp. e-mail obchodu. Jinak kdyz jsem se dival, na strankach je to dobre, takze pokud si jenom okopirujete zdrojaky ze stranek, bude vse fungovat. Jestli jste si ale stahli zdrojove kody, pak se podivejte na soubor shop2.php. Tak najdete metodu CZMail a v ni je //Mail($to, $subjc, $text, $headers); Upravte to jenom tak, ze // vymazete (mimochodem, to znaci, ze je to komentar), ulozte cely soubor a vse uz bude fungovat.

Avatar

Autor komentáře: DarkMen

Datum vložení: 19.3.2005 10:26:49

NO, adresy pro příjem objednávek a vše mám nastaveno jak má, ale i tak mi to neposílá na mail zákazníka ani obchodu. Může to být ještě něčím jiným???

Avatar

Autor komentáře: andrej

Datum vložení: 6.10.2005 22:55:36

Posiela to uz niekomu mail? Mne zatial vobec.

Avatar

Autor komentáře: Juma

Datum vložení: 3.5.2007 10:43:06

Mne to funguje ale niekou kto nerobi v PHP by som to neurcil a neodporucil, jednoznacne treba mat ake take zaklady v php:) ak mate nejake otazky mailujte na juma@inmail.sk Poradime si idem to aplikovat do webu:))

Avatar

Autor komentáře: Filip

Datum vložení: 5.3.2008 22:27:10

Čágo. Vše chodí tak jak má, díky. Jen mám jeden problémek. Když si zákazník něco objedná, potvrozací mail mu přijde jakoby z jeho emailové adresy. Lze v tomto skriptu nějak docílit, aby mu mail chodil jako z emailové adresy shopu?

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz