Starší komentáře ke článku: online-sport.cz

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Teryna

Datum vložení: 28.4.2008 11:18:05

ale strašně nepřehledné. A\když na něco kliknu, tak mě to vrátí na titulku nebo mi to zobrazí reklamu přes celou stránku?

Avatar

Autor komentáře: jg

Datum vložení: 28.4.2008 12:48:28

co máte za prohlížeč a jaké máte rozlišení?

Avatar

Autor komentáře: webar

Datum vložení: 1.5.2008 17:15:01

Musim pochvalit moc peknou praci. Jako profesional povazuju kritizovany web za velmi zdarily, jak z hlediska kodu tak i grafiky.

Avatar

Autor komentáře: Kvetos

Datum vložení: 4.5.2008 13:10:49

Hm, fakt jako komerční web velmi dobrý. Kód ve Strict a ani jedna valid. chyba!! Webdesign také pěkný, jednoduchý pro tento typ prezentace. Cením si rovněž SEO odkazy. Dobrá práce. Menší rýpnutí: Ještě hezčí by snad byl web s většími okraji po stranách, stejně nepoužívá 100% width. Škoda tedy, že elastika je neúčinná.

Avatar

Autor komentáře: Jay-J

Datum vložení: 17.5.2008 12:19:12

ale adí mi tam ty listy nahoře. Moc mi k té sportovní tématice neladí. Ve sloupci proč nakupovat u nás je strašně ošklivé písmo.

Avatar

Autor komentáře: Elaphe

Datum vložení: 22.7.2008 8:35:43

Souhlasím s tím, že ty listy se tam moc nehodí. Ale spíš z toho důvodu, že autor zkusil smísit dva grafické styly, které se teď používají, ale nepatří k sobě. Na jednu stranu má slušně udělané pozadí s [b]otrhaným papírem[/b] na pozadí (chválím za příjemné barvy, které odpovídají celkové grafické barevnosti) a s [b]otrahanými obrázky[/b] u jednotlivých kategorií (proč jsou všechny otrhané stejně? a proč je to modré?). Jenže ikony v horní části vedle loga, listy úplně nahoře, ikona se šipkou všude, kde se dá jít dál, jsou [b]hladké[/b] a u většiny z nich je použitý [b]hladký zaoblený roh[/b]. Protože ty ikony jsou asi důležitější. Spíš bych vymyslela něco jiného než otrhaný papír. Jinak souhlasím s tím, že font v levém sloupci není hezky zobrazen a navíc je na stránce příliš mnoho různých velikostí a typů fontů. (jen v main.css jsou 4 rodiny, i když se mi nechtělo zkoumat, zda se zobrazují stejně), a to nepočítám font loga, a u kategorií font u Sport Poradny. Myslím, že díky tomu (a kvůli použití moc italiky) působí to záhlaví tak nepřehledně.

Avatar

Autor komentáře: cenda

Datum vložení: 19.5.2008 14:12:43

to Ecko se zobrazuje jako Ecko bo je tam spatny kodovani? Jinak je to trochu neprehledny, ale jinak pohoda :)

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz