Starší komentáře ke článku: pension-florian.cz

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Leo

Datum vložení: 27.9.2002 13:02:00

Rozhodne bych dal menu na misto kde bude videt, ja mam monitor 1024 a musim trochu rolovat dolu abych ho videl cele, co teprve chudaci s 800 px (a to je tak polovina lidi). Treba misto toho motta, to bych zrusil uplne (ale to uz je muj subjektivni nazor). Ve fotogalerii se mi nezobrazi na zacatku zadna fotka, musim na nejaky odkaz teprve kliknout. Leo

Avatar

Autor komentáře: Miloslav Lešetický

Datum vložení: 27.9.2002 13:26:30

Vaši námitku k menu jsem akceptoval a umístil ho výš. Kromě jiného je ovšem plovoucí, takže by při nižším rozlišení mělo cestovat se stránkou. Ve fotogalerii je použita javascriptová slideshow, je divné, že vám nefunguje (testoval jsem celý web pod IE 5 a 6, NN 6, Mozillou 1 a Operou 6.2. Odkazy na fotografie slouží jako alternativa pro uživatele, kteří mají vypnutý javascript.

Avatar

Autor komentáře: Swap

Datum vložení: 27.9.2002 13:49:10

Problém bych viděl v tom, že než se načte první fotografie, tak většině uživatelů nedojde, že se jedná o slideshow... .

Avatar

Autor komentáře: Miloslav Lešetický

Datum vložení: 27.9.2002 14:14:50

Hmmm.. nejspíš máte pravdu, podumám nad tím a upravím.

Avatar

Autor komentáře: Ondřej Pojer

Datum vložení: 27.9.2002 13:17:22

Není mi jasná ta ohavná čára vlevo. Neustále mi k ní sjíždějí oči a ruší mě při čtení. Jinak na mě web působí přehledně, asi bych se z něj dozvěděl vše, co bych o daném penzionu potřeboval, kdybych to potřeboval.

Avatar

Autor komentáře: Leo

Datum vložení: 27.9.2002 15:04:11

nefunguje mi pridavani prispevku!!!! Leo

Avatar

Autor komentáře: Leo

Datum vložení: 27.9.2002 15:07:02

Kdyz Odpovidam na prispevek tak to slape ale Pridat novy me nepusti z preview... Leo

Avatar

Autor komentáře: milan pohořelský

Datum vložení: 27.9.2002 15:07:24

"Zkuseny" web - tenhle me zase jednou zaujal. I kdyz nemam rad blikajici potvory slide-show mi v tomto pripade pripada elegantni reseni. Ted musim napsat nejakou kritiku(z meho pohledu neni treba) - mozna bych jeste nejak jinak zkusil zaclenit(nebo upravit) navigacni sipky - ale to je opravdu subjektivni blbůstka.

Avatar

Autor komentáře: Jan Fiebinger

Datum vložení: 27.9.2002 15:18:44

Fakt pěkný takhle daleko bych to chtěl taky jednou dotáhnou jako "amaterský" webdesignér, protože tohle ale vůbec nevypadá na amatérskou práci ... ale abych jen nechválil, mě osobně na první pohled rušila ta čára vpravo co odděluje středový rámec s obsahem od pravého rámečku kde není vůbec nic, ale je fakt, že kdyby ta čára tam nebyla tak by to bylo ještě horší na pohled.

Jinak chválím, chválím a jěště jednou chválím

Amaterský webdesigner Hans

Avatar

Autor komentáře: RADEK

Datum vložení: 27.9.2002 16:01:07

Gratuluji, svádí mne to pochybovat o tvrzení že jste amatér... Celý web se mi opravdu líbí a myslím že není co bych vytkl... Graficky procítěné... Tiše závidím majiteli penzionu že za tuhle práci nemusel nic platit. <B>Pěkné</B>

Avatar

Autor komentáře: Jan Kučera

Datum vložení: 27.9.2002 18:21:32

Docela hezký web, ale podpora tisku prakticky neexistuje, stránky se zobrazují nekorekně ve starších prohlížečích ( netscape 4.7 apod).

Jan Kučera

Avatar

Autor komentáře: Leo

Datum vložení: 27.9.2002 22:11:25

Co dnes s Netscape 4.7, ja si taky nestezuju, ze na emaily uz nemuzu pouzivat minuet nebo jak se to jmenovalo... Leo

Avatar

Autor komentáře: JanJiří Tinkl

Datum vložení: 28.9.2002 15:17:04

To je opravdu takový problém upgradovat z Netscape 4.7 na Netscape 7.0? Každý pořád tuhle stařešinu vytahuje, ale kdo si tu stěžuje že to dělá problémy v IE 2.0? Nebo v prvních betaverzích linxu? Prostě tenhle browser nebyl tak úplně OK...... , narozdíl od tohoto hodnoceného webu. Ten musím autorovi opravdu pochválit. Jako první sem zavítal s vaší adresou na validator a když počet chyb dyl na české poměry neuvěřitelných 0, prošel jsem si web trochu podrobněji a musím konstatovat: Výborná, precizně odvedená práce.

Avatar

Autor komentáře: Miloslav Lešetický

Datum vložení: 28.9.2002 8:43:37

Děkuji všem přispívajícím za názory a určitě si s z nich vezmu ponaučení. Pokud se týká podpory tisku a kompatibility se čtyřkovými prohlížeči, jsem si tohoto nedostatku vědom. Faktem je, že celý web začal vznikat zhruba před rokem a upřímně doznávám, že se neustále nečemu novému učím. Dnes bych nejspíš zvolil layout pomocí CSS bez použití tabulek a nejspíš se naštvu a pokud zbyde volný čas, celý web předělám. Nicméně, jak už tu bylo bylo řečeno, je téměř technicky nemožné stvořit web, aby ve všech prohlížečích fungoval stejně a je otázka, jestli věnovat tu spoustu úsilí pro odladění pro téměř mrtvé čtyřkové verze IE a NN. Přiznávám se upřímně, že jsem se s tím tolik netrápil, zejména na základě statistiky, kterou si vedu. Minulý měsíc vypadaly použité prohlížeče takto: IE 6 - 67 %, Ie 5 - 27 %, NN 6 - 0,43 %, NN 4 - 0,43 %, IE 4 - 1,70 %, Opera - 0,85 %, Mozilla - 0,85 %, ostatní - 0,85 %, poměr Microsoft versus zbytek světa: 96,6:3,4. Takže i na základě těchto statistik a vzhledem k tomu, že se jedná spíše o web prezentační a ne informační, jsem čtyřkové prohlížeče zcela vědomě vypustil :) Možná to není správné, ale ušetřilo mi to čas na další vzdělavání se a tvorbu nových, lepších, projektů. Ještě jednou děkuji všem a názory a čistě mezi námi, jsem rád, že něco takového, jako je možnost kritiky webů stránek na Intervalu.cz, vůbec existuje. Je to cesta, jak ze zapálených amatérů stvořit profesionální webmastery, kteří se za svou práci nemusí stydět. Tudíž šéfům Intervalu.cz patří čest a chvála. Tak.

Avatar

Autor komentáře: Leo

Datum vložení: 28.9.2002 15:51:02

Jinak jsem zatim psal spis vyhrady, protoze jsou nekdy uzitecnejsi nez chvala :-) ale musim taky rict ze se mi ten web moc libi a vim, o cem mluvim i jako potencialni zakaznik - casto hledam ubytovani na webu, a tahle prezentace ma vsechno co je potreba. Hodne stesti do dalsi tvorby. A s tou usporou casu (ctyrkove prohlizece) ktera se da vyuzit treba tim studiem, plne souhlasim. Clovek musi oddelit veci podstatne od nepodstatnych, zivot je kratky... Leo

Avatar

Autor komentáře: m.volek

Datum vložení: 30.9.2002 23:13:10

Primluvil bych se za smazani carek v nasledujicih mottech, nebot mam pocit, ze tam nepatri. Je ale taky mozne, ze se mylim...:

"Kazdy spravny sampion, navstivi nas pension." (podmet + prisudek)
"Tak už zmizel navždycky, ostravský ráj hornický" (prisudek + podmet; prevedte si to na: Ostravsy hornicky raj zmizel navzdycky)
"Na golfovém hřišti, míčky sem tam sviští." (prisl. urceni + prisudek)
"Dvě hodiny nebo jednu, trvá výstup na rozhlednu." (prisl. urceni + prisudek; zkuste si to prevest: Vystup na rozhlednu trva jednu nebo dve hodiny. - A mate to!)
"Od Svateho Floriana, odchazi se brzy zrana" (prisl. urceni + fund.)
"Údolíčko Moravice, zklidní oko, taky plíce." (prvni carka: podmet + prisudek)
"Inženýr i farář, nadšeni jsou z Kravař." (podmet + prisudek)
"Po bažantu na víně, zajedem do Hrabyně." (prisl. urceni + prisudek)
"V pensionu Florian, brána je vždy dokořán." (prisl. urceni + prisudek)

m.volek

Avatar

Autor komentáře: Plaváček

Datum vložení: 15.4.2003 9:04:18

v provozu je nová verze tohoto webu stvořená výhradně použitím CSS a XHTML. <a href='http://www.pension-florian.cz' target='_blank'>http://www.pension-florian.cz</a>

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz