Starší komentáře ke článku: pichacky.com

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: ij

Datum vložení: 4.5.2007 8:08:12

Výborne realizovaná myšlienka. Páči sa mi aj AJAX pri kontrole formulára, som fanúšikom AJAXu. Drobná chyba, pri vypnutých obrázkoch sa pri preolade obrázkov pre menu zobrazí správa v [b]alt[/b] - [i]preload obrazkov pre menu[/i], je potrebné [b]alt[/b] nastaviť na prázdny reťazec.

Avatar

Autor komentáře: thc

Datum vložení: 4.5.2007 8:58:06

Proč je přihlašovací formulář z části pod nadpisem? Po neuspěšném přihlášení není text vidět (ff, ie, opera). Taky bych asi sjednotil ' a " v kódu. Jinak je to velmi pěkná práce.

Avatar

Autor komentáře: Tomáš Bedrník

Datum vložení: 4.5.2007 14:53:13

[b]ij, thc[/b] Opraveno, děkuju za kladné hodnocení.

Avatar

Autor komentáře: Strnadel L.

Datum vložení: 4.5.2007 21:57:18

Tak tedy k hodnocení, Píchačky.com určitě zaujmou jak velice povedeným, jednoduchým ale příjemným a vkusným vzhledem, tak i neotřelým nápadem. Velice povedené menu, které je hezké (velice) s obrázkama a i bez zapnutých obrázků tato stránka neztrácí svou funkčnost. Stránky se mi líbí a určitě splní svůj účel.

Avatar

Autor komentáře: Derek

Datum vložení: 5.5.2007 11:27:56

Web má zajisté užitečnou funkci a velmi příjemný grafický styl. Jsou tam, ale malé mouchy. Například při manuální změně velikosti písma. Je jasné, že všechny weby v tom nemůžou dávat úplnou volnost, ale zastávám názor, že alespoň o tři kroky, tak jak to umožňují Internet Explorery, by to mělo fungovat bez potíží. Tady již při prvním kroku vyjíždí text ze spodního okraje stránky a není již možné k němu doskrolovat. Také začínají vyjíždět texty z pod obrázkových náhrad (řeší overflow hidden) a text přelézá přes obrázky, které mají vystupovat jako jeho podtržení (dá se řešit ponecháním height auto a umístění podtržení ošetřit pomocí padding). A pak se mi ještě nezdá uložení hodnot formuláře v session. Je to imho trochu nebezpečné, pokud už, v rámci zachování plynulosti práce, tak cookie na pár minut by jistě stačila.

Avatar

Autor komentáře: Naus

Datum vložení: 5.5.2007 11:49:28

Dobrý nápad :)

Avatar

Autor komentáře: 5o

Datum vložení: 8.5.2007 11:21:31

Celkovo sa mi to páči, nápad aj spracovanie. Dávam jedničku d;o)

Avatar

Autor komentáře: Kvakoš

Datum vložení: 10.5.2007 12:31:35

Líbí se mi to, nápad, grafika i realizace. Pár kritických poznámek - css třídy v buňkách TD tabulky kalendáře se zbytečně opakují, dalo by se to nakaskádovat jednodušeji css-třídou na nadřazený element TR. Při zvětšení písma ve Firefoxu se rozhodí menu tvořené obrázky - tohle by rozhodně chtělo dotáhnout. Je vtipné, že menu tvořené obrázky má pod sebou skrytou textovou alternativu - je vidět, že autor přemýšlí a má již jisté zkušenosti. Hodnotím jedna mínus.

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz