Starší komentáře ke článku: Píšeme pro web - odlište se od konkurence

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Shaman

Datum vložení: 7.9.2004 8:58:59

Celá tahle série se skutečně povedla, tento článek však obzvlášť!

Avatar

Autor komentáře: lamka

Datum vložení: 7.9.2004 9:40:28

ten příkládek je super. stejně je to nějaké divné - takovýto seriál bych hledal spíš na Lupě a pana CEO Němce na Intervalu. Lupa byla vždy pro odborníky a Interval takový Lamerzine pro lamy. Fakt tomu moc nerozumím, co se stalo?

Avatar

Autor komentáře: miroslav.kucera

Datum vložení: 7.9.2004 9:48:08

Lupa je naprosto odlisna od Interval.cz. Vy snad porovnavate, zdali je lepsi pomeranc nebo rohlik?

Avatar

Autor komentáře: lamka

Datum vložení: 8.9.2004 9:46:53

rozhodně pomeranč! :)

vy možná vidíte rozdíl, já ani tak ne...

Avatar

Autor komentáře: Spachal

Datum vložení: 8.9.2004 23:51:54

Pripojuji i svuj nazor, cela serie je opravdu spickou mezi nejuzitecnejsimi clanky, ktere jsem pro budovani sveho firemniho webu cetl.
Pripojuji prosbu, pokracujte prosim se psanim clanku na toto tema co nejdele, jsou vyborne a vice jak uzitecne! :)

Avatar

Autor komentáře: Matěj Kloubek

Datum vložení: 7.9.2004 11:07:41

Perfektní článek. Mě osobně a celého Českého hostingu se týká přímo a určitě si jej vezmeme k srdci. Chtěl bych jen poopravit, že Český hosting není jen můj nápad a má práce. Je to kolektivní dítě naší firmy :-)

Avatar

Autor komentáře: miroslav.kucera

Datum vložení: 7.9.2004 12:45:24

Ceskyhosting? Nejsou to ti, co (citace z konference):

"> <a href='http://interval.cz/__redirect/redirect.asp?what=interval_discussion&url=http://www.ceskyhosting.cz' target='_blank'>http://www.ceskyhosting.cz</a>

>S temi jsem kdysi chtel jednat o individualnim planu a byli velmi
>neochotni (ozvali se az na druhou vyzvu), skoro bych rekl arogantni
>(dostal jsem skoro vynadano za to, ze chci byt jejich zakaznikem). To
>me od jejich sluzeb odradilo."

?

:-)

Avatar

Autor komentáře: honza

Datum vložení: 7.9.2004 19:30:21

no, to jsem psal ja :) tehdy (uz si nepamatuju kdy to bylo) nabizeli nekolik cenovych programu a je potreboval neco mezi. Bud meli moc emailu a malo prostoru, nebo naopak, uz fakt nevim... Reakci jsem byl opravdu neprijemne prekvapen. Mozna prave to byl impuls ke zmene ;)

Avatar

Autor komentáře: Cuba

Datum vložení: 7.9.2004 19:48:34

To asi nebyl Český hosting, protože Ti od začátku nabízejí pouze jeden program...

Avatar

Autor komentáře: Matěj Kloubek

Datum vložení: 7.9.2004 20:37:06

Český hosting od začátku (prosinec 2003) nabízí pouze jeden hostingový program, který se stále rozšiřuje. Proto není možné, abychom reagovali jak uvádíte. Klientům se snažíme vyjít vždy vstříc.

Avatar

Autor komentáře: .clear

Datum vložení: 8.9.2004 21:29:41

no... dobre jste do clanku zakombinovali reklamu :o)

Avatar

Autor komentáře: honza

Datum vložení: 9.9.2004 8:59:28

aha, tak to se omlouvam, to bylo nekdy v roce 2002, z cehoz vyplyva, ze jste to nebyli vy. Byla to zrejme nejaka podobna domena... Postu uchovavam pouze rok, takze to uz nemohu dohledat, abych to uvedl na pravou miru

Avatar

Autor komentáře: Anton Pitak

Datum vložení: 9.9.2004 11:04:55

Marku, ešte raz vďaka za tento skvelý serial, začal v dobe, keď sme začali prerábať design naších stránok a osobne sa rád priznám, že nám veľmi pomohol:

<a href='http://interval.cz/__redirect/redirect.asp?what=interval_discussion&url=http://www.softpae.com/cze' target='_blank'>http://www.softpae.com/cze</a>

Vďaka!

PS: texty ešte musia prejsť spellcheckrom, takže chyby, chyby... :-)

Avatar

Autor komentáře: Jméno a příjmení

Datum vložení: 13.9.2004 16:05:24

50 percent vasich referencii nefunguje ;/

Avatar

Autor komentáře: Libor Tyl

Datum vložení: 25.10.2004 12:06:55

Kliknul jsem na odkaz na vaše stránky. Pokud to je už ten přepracovaný design, tak bílé písmo na červeném podkladu je (pro mne) dost nečitelné.

Avatar

Autor komentáře: Martin Koníček

Datum vložení: 13.9.2004 22:42:01

Marku, jako programátor myslím, že se v hostingu trošku mýláíš. Pro firmu není reálně nejdůležitější cena, tam se to zas tolik neliší, ale hlavně kvalita služby.

To co mě na českém hostingu fascinuje je nabídka všech šifrovaných spojů (IMAPS, SFTP, HTTPS atd.) a hlavně opravdu, ale opravdu dobrý design a admin, nic složitého, ani programátor nechce nic složitého. Nemyslím si, že český hosting není pro odborníky, kdo někdy viděl Ignum či Explorer, tak bude nadšený. Jednotný admin, to všude chybí, separované adminy to je hrůznost sama o sobě. A programy, promiň Marku, ale výběr z programů, které se liší jen volným místem nepovažuji za výběr.

Jako jeden s prvních uživatelů Českého Hostingu (únor 2004) si dovoluji tvrdit, že jsem ho zvolil ihned jak jsem viděl ten web, nic nemuseli psát, ten web hovořil sám za sebe, tam je copywriting na nic ;-)

Avatar

Autor komentáře: Marek Prokop

Datum vložení: 14.9.2004 10:18:51

Ano, je možné, že silné stránky, a tudíž i USP, Českého hostingu leží někde úplně jinde. V tom jsou limity textaře -- může vycházet jen z marketingové strategie firmy a musí věřit, že je správná. V tomto případě jsem navíc vycházel z informací od Matěje Kloubka z konce loňského roku a od té doby se možná koncepce Českého hostingu změnila.

Avatar

Autor komentáře: Matěj Kloubek

Datum vložení: 5.10.2004 23:10:16

Inspirováni tímto článkem jsme provedli úpravy na Českém hostingu. Na úvodní stránce jsme zjednodušili možnost výběru, přidali několi velice důležitých odkazů na informace, které nejčastěji mohou na této stránce vznikat a přidali jsme stručný, jasný a poutavý přehled služeb a výhod, které nás odlišují od konkurence.
Zatím je předčasné hodnotit úspěch těchto změn, ale dosud se jeví jako velice dobré a správné. Výsledek můžete posoudit sami.
Tento seriál je výtečnou inspirací.

Avatar

Autor komentáře: Vilém Málek

Datum vložení: 6.10.2004 12:34:50

<I>Nezávisí na tom jak jste velcí nebo nároční, nabídneme Vám přesně to co potřebujete stejně jako již více než 600 spokojeným klientům.</I>

Provedené úpravy se mi líbí, jen bych doporučil nezastavovat v polovině cesty a najmout ještě dobrého korektora s citem pro český jazyk a přinejmenším maturitou z téhož. Schválně, kolik chyb napočítáte hned v úvodní větě? Letmým pohledem jsem jich odhalil nejméně pět ;-)

Avatar

Autor komentáře: Matěj Kloubek

Datum vložení: 6.10.2004 18:32:22

Dnes jsme to řešili na mém blogu. Je to ostuda, kterou napravíme. Rozhodně nechceme ustrnout. Naopak stále vylepšovat, upravovat a vyvíjet.

Avatar

Autor komentáře: elda

Datum vložení: 29.12.2004 23:05:46

Cesky hosting mi pripada jako rozumne reseni pro vetsinu klientu. Neni drahy, ma perfektni navigaci a design. Gramatiku neovladam, tak mi chyby nevadi. Zatim pouzivam pipni ale vazne premyslim zda se neprestehovat do rodinejsiho prostredi. Mozna by bylo zajimave pomahat zacinajicim podnikatelum. Neco jako platba.cz. Sice bych platbu.cz nikdy nepouzival (kvuli designu), ale nejake to usnadneni plateb by take nebylo naskodu... Hlavne platebni karty. Vse je na cesky-hosting dokonale vysvetlene a administrace je prehledna. Mezi klientama nemuze byt konkurence, protoze vsichni platej skoro to same. Administator by tedy mel byt objektivni. Nevim sice jaky admin se skryva za peknýma strankama ale jsou mi na pohled sympatické. Zbaštil bych je:-)

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz