Starší komentáře ke článku: pivnitv.cz

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: DJ Miky

Datum vložení: 14.7.2006 10:56:11

- Stránka se načetla až po 15 vteřinách... - Nechápu význam toho barevného pruhu pod logem - akorát tam kazí design... (aha, on tam je kvůli drobečkové navigaci... ale nehodí se tam) - V odkazu na autora (v patičce není u title zapsaný znak & jako &) - drobnost - Bez JavaScriptu si neprohlédnete žádné video, tudíž i celou náplň stránek... (víc hodnotit nejde, víc toho tam není...) Jinak takové jednoduché, přehledné...

Avatar

Autor komentáře: Jiří Prokop

Datum vložení: 14.7.2006 13:16:24

Na stránkách mi dost vadí hudba. Kdyby se dala ovládat, tak to ještě zkousnu, ale takhle mě to donutilo po pár vteřinách stránku vypnout (hrála mi na pozadí vlastní hudba a s hudbou na stránkách to nešlo dohromady). Další postřeh je, že ve Firefoxu se mi nezobrazí celá televizní obrazovka. Také pruh, který má v pravo ty barevné proužky je nějaký divný, přesahuje až za okraj stránky (stínovaný okraj). A už vůbec nechápu jeho význam. Nic se s ním neovládá, tedy aspoň ne ve FF. Také když jsem na stránky poprvé přišel, vůbec jsem nepochopil o co jde, motto je takové zvláštní (nic neříkající, resp. matoucí). Kód stránek jsem nezkoumal, není čas. Design je takový nemastný neslaný, chtělo by to oživit barvami, ale nějak decentně. Snad Vám moje postřehy k něčemu budou.

Avatar

Autor komentáře: Ján Varhol

Datum vložení: 14.7.2006 13:55:56

Grafika vyzerá, ako keby ju robili dvaja: jeden 20-ročný a jeden 80-ročný grafik - každý používajúci techniku zo svojej mladosti. Oddelenie jednotlivych blokov aj hlavného obsahu je vcelku jednoduché a moderné (subjektívny názor) preto mi toide dohromady s tým otrasným logom, vytŕčajúcou dekoráciou stvorenou úplne nezmyselnou kombináciou farieb. Otázka: mysleli ste aj na používateľov alternatívnych systémov? Video sa načítava vo window$ media playeri, no čo s tým linuxáci? Ku kódu: štandardný kód človeka začínajúceho s CSS. Nezmyselné používanie   viackrát za sebou, ignorácia title v odkazoch, body bgcolor?!?!? Na druhej strane nezávidím, video stránky mali vždy problém s použiteľnosťou a táto nie je výnimkou.

Avatar

Autor komentáře: Bobík

Datum vložení: 14.7.2006 17:03:18

K videu: Jak tedy řešit kompatibilitu s jinými systémy?

Avatar

Autor komentáře: Vilém Málek

Datum vložení: 14.7.2006 21:10:33

Myslím, že uplně postačí poskytnout alternativní přístup k videu, tedy nějaký obyčejný odkaz "zde stáhněte". Fakt je ten, že ani na platformě Windows nejsou ta videa automaticky přístupná všem, já je kupříkladu ve svém pracovním (hlavním) prohlížeči nevidím ;-)

Avatar

Autor komentáře: MultiTricker

Datum vložení: 17.7.2006 11:05:13

A co takhle to video mít ve flashi? Viz moderní služby jako youtube.com apod.

Avatar

Autor komentáře: Jasoň

Datum vložení: 16.7.2006 15:59:59

Grafika jednoduchá. Pruh nahoře zajímavý prvek - nevadí mi. Zvuk bych dal jednoduše vypínatelný (ne jen ikonkou v mediaplayeru). Jinak ok.

Avatar

Autor komentáře: ambiente

Datum vložení: 16.7.2006 21:13:11

No a máte nějaký nápad jak udělat ten zvuk vypinatelný, když je to streamované video z www.mediastream.cz?

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz