Starší komentáře ke článku: Popup okno ještě trochu jinak 3.

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Jakub

Datum vložení: 8.5.2003 7:37:48

...kritizovat. Já funkci uvedenou v článku nepoužiju, protože si myslím, že je plno důležitějších věcí, co by se uživateli, když už, mělo udělat komfortně a dát mu možnost volby (např. styly, barvy apod. - protože jejich předimenzování je v prohlížečích stále nejednoduše řešeno a tvůrce stránek už s tim dneska nemá problém, pokud použije externí styly), ale musím říct, že (v tomto článku) je to řešeno zajímavě a není to tak moc od věci - i když do určitých situací a určitých řešení stránek (např. s rámci) se to vůbec nehodí.

Soustava těchto tří článků mi přinesla něco nového, protože o tomto jsem ještě nikde nečetl, a i když to asi nikdy nepoužiju, dávám za tuto novou informaci i s řešením a zdrojákem za 1 :)

Avatar

Autor komentáře: Fery

Datum vložení: 1.10.2003 14:15:30

Zdravim. Zacinam delat trochu v PHP a zjistil jsem ze velmi nutne potrebuji JavaScript. A narazil jsem na problem ktery nevim jak udelat. Chtel bych udelat to ze kdyz kliknu na odkaz tak na serveru vygeneruji pomoci PHP soubor v kterem budou data. Na odkazovane strance pote vytvorim neco ve tvaru "Chcete stahnout vygenerovany soubor zde" a kdyz na to cvaknu tek se soubor zacne stahovat. Po dokonceni teto operace bych rad soubor smazal. Napadli me dve reseni. Bud se tam vytvori nejake potvrzovaci okenko s Ok - stahnu a smazu nebo Storno - Smazu. A nebo rovnou to stahnu a soubor budu mazat az po zavreni toho maleho okna. S tim tedy souvisi muj dotaz. Jestli jde nejak zjistit kdy ze zavrelo okno a nebo jak zjistit jestli se soubor uz stahnul!
Vim ze to je trochu mimo ale nevim jak jinak se spojit s Vami jako autorem.

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz