Starší komentáře ke článku: prodejvin.cz

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Maňas

Datum vložení: 23.12.2005 0:33:40

opět sem první :) [-] validace - 2chyby [-] nepřehledný zdrojový kód [-] menu bych udělal seznamy, bez stylopisu se člověk snadno ztratí [+] velmi praktické zpracování přehledu vín [+] celkem příjemné barvy

Avatar

Autor komentáře: Jirka Pánek

Datum vložení: 23.12.2005 9:33:02

Zdravim, po prvotním projití mi chybí u některých položek (např.: servírovací teplota) jednodky, někde jsou, někde ne, někde jsou % místo °C. Dále bych si odpustil v popisech vlaství dodatky (např.: u vína GRAND FEUDO ROSADO 2004 na tonci popisu a a a) to se mi nezdá jako moc profesionální.

Avatar

Autor komentáře: Květoš

Datum vložení: 23.12.2005 9:56:21

Celkový dojem: standardní web, zřejmě z produkce nějakého stroje, nic proti tomu. Kladem zdroják xhtml ver. 1.1. Menu: horizontální to nejhornější. Po kliknutí text odkazů zhnědne a není vidět na pozadí! Navazuje sice na další menu, ale zvolit jinou barvu. Logo: Ujde, ale název ze špatného fontu, nehodí se, skoro zaniká, chtělo by akcentovat.

Avatar

Autor komentáře: zelgaris

Datum vložení: 23.12.2005 11:38:29

Celkove se mi web libi, ale... [-] V IE 6.0 nejde zvetsovat/zemnsovat pismo [-] Ve FF zase nepatrne zvetseni ani tak nerozhodi layout jakoze spis posune menu niz a tim se stane defacto neviditelne. [-] Tohle bude asi subjektivni, ale cely design je takovy hezky cisty imho, ale ty kostrbate bordery u chutovky, nabidky, novinky, atd. A hlavne u toho loga jsou tam jako pest na oko. No a to vrchni menu, pri hoveru je necitelne. A mozna bych jeste pouzil tmavsi pozadi, kolem toho layoutu, aby to tak nesplyvalo. Nalevo to vypada zakoncene, ale napravo v te horni casti je stejne barva jako v pozadi a pusobi to useknute.

Avatar

Autor komentáře: Lostindream

Datum vložení: 23.12.2005 13:58:41

Stránky nejsou špatné, ale mám pár připomínek: Po grafické stránce se mi nelíbí kombinace [i]přísného (tvrdého)[/i] stylu (plné linky rámečků u vín) a [i]volnější[/i] styl v podobě jakoby [i]nakresleno uhlem[/i] (…pastelkou, atd. - to není podstatné; jsou to různé nadpisy a logo). Nemá to sjednocený styl a působí to trochu rušivě. U loga se mi nelíbí rozdělení titulku (pomocí pozadí) na [b]prod[/b] a [b]ejvin.cz[/b]. Toto opravdu není to pravé. Barvy. Červená a zelená jsou vybrány opravdu dobře avšak někde se to pospolu nehodí (již zmíněné horní menu). Zdrojový kód bych ještě ošetřil (validator.w3.org/check?url=http://prodejvin.cz). S pozdravem Lostindream

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz