Starší komentáře ke článku: pruvodkyne.cz

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Radek

Datum vložení: 26.4.2006 0:12:46

Dobrý to je! Jediná vada na kráse mi přijde ta fotka Kláry na první stránce... myslim, že by si tam zasloužila nějakou lepší... tadyta chudnika bledulka se mi moc nelíbí! No ale jestli neni z čeho vybírat... :) Celkově vzato - dobrá práce!

Avatar

Autor komentáře: Tibor

Datum vložení: 26.4.2006 1:13:26

Prehľadný, vkusný web, keby také robili všetci... V kóde sa mi nepáčia 3 veci: -príliš veľa bielych znakov - cca 20% obsahu -poradie prvkov v kóde - obsah by sa hodil umiestniť hneď za hlavičku -zložité konštrukcie kvôli zaobleným rohom...

Avatar

Autor komentáře: von Banhoff

Datum vložení: 26.4.2006 8:13:12

ty bych buď vyhodil a nebo je použil důkladněji (tj. i nahoře a v hlavičce) jo ten kód se mi zdá "přeformátovaný", lepší je když je pro web "komprimovaný" tj. jen s minimálním odsazováním, protože dobrý editor (alespoň VIM určitě) nebo nějaký speciální nástroj umí ten "zhuštěný" kód vrátit do potřebně odsazené podoby jen mně napadlo, že ty textíky o jednotlivých památkách a lokalitách by mohli mít jak stručnou charakteristiku (tu která tam je teď) tak třeba po kliku na "podrobnosti" či "obsáhlejší informace" by návštěvník dostal podrobnější a mnohem delší text, Klára by tak dostala šanci zaujmout šíří svých vědomostí nebo znalostí nějakých málo známých detailů ohledně historie, stylem svého vyprávění, atd... o zvětšení objemu slov, přes které se na web může dostat potencionální klient nemluvě

Avatar

Autor komentáře: Tom

Datum vložení: 26.4.2006 14:12:12

přesně tak, informace o památkách jsou zcela nedostačující zaoblené rohy bych tam naopak nechal v této podobě

Avatar

Autor komentáře: Tibor

Datum vložení: 26.4.2006 19:17:01

...dá sa to aj jednoduchšie (z hľadiska kódu). To som mal na mysli...

Avatar

Autor komentáře: Jiriczek

Datum vložení: 27.4.2006 15:04:52

Podle me, popisky u pamatek jsou sice kratke, ale nemuze si tam napsat cely proslov, protoze pak by mohl pruvodce delat kazdy, kdyz by si zajel na ten web a jen by si prelozil a nucil se to.. bych to takhle nechal, mozna max. priklad vykladu .. ale rozhodne ne popsat kazdou pamatku, ona je pruvodkyne,, nedela stranky o historickych pamatkach !!!

Avatar

Autor komentáře: jarda

Datum vložení: 28.4.2006 12:18:08

Jednoduché přehledné. Když už kulaté rohy, tak všechny nebo nic. Tu fotku by fakt chtělo jinou.

Avatar

Autor komentáře: a

Datum vložení: 3.6.2006 13:54:07

Prijemny a snadno navigovatelny (pochopitelny) web. Jen tak dal! - Ale ta francouzska verze by si zaslouzila revizi: protoze ta dama v FR verzi neprovadi po CR, ale po nejake "Bohemne" (coz je pro frantiky spis synonymum pro 'Cikanii') a dalo by se pokracovat dal.

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz