Starší komentáře ke článku: sigmafotbal.cz

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: mr.builder

Datum vložení: 31.5.2004 8:21:06

Dobrý den, stránky vypadají velice pěkně... ale bohužel toto není kritika na design a zajímá nás pouze kód, takže fuj:

Nepředpokládám, že byste se vůbec obtěžoval prohlédnout stránky ve validátoru. Domácí stránka asi 75 chyb. Tabulkový layout tentokrát opomenu... nejsou párově uzavřeny některé tagy, některým obrázkům (img) chybějí alt popisky, definování vzhledu přímo v dokumentu, fixně definována velikos písma (nelze zvětšit :o( ), chybí tiskový výstup... dále už to nebudu rozvádět. Dnešní rada zní: "Zakupte knížku o CSS a zkuste to znovu!".

mb

Avatar

Autor komentáře: Sqee

Datum vložení: 31.5.2004 8:49:53

Já myslím, že vzhled hodnotímé také. Avšak pro mnohé z nás(nikoli pro mne) je to až sekundární záležitost.

Kód není dobrý a beztabulkové řešení by takovému webu velmi prospělo.

Design je slušný, ale vynikající není. Například mi vadí "naplácnutí" vstupních políček(hledání atd.) na okraje buňek při zobrazení v Opeře. Působí to dost rušivě.

Závěřem říkám, že je to i tak lepší než jednorázovky typu: Můj první web v kritice na Intervalu ... Jenže v tomto případě jde o "významný" server :(

Avatar

Autor komentáře: Šťoura

Datum vložení: 31.5.2004 9:28:22

Tak tohle by se ale opravdu nemělo na takovýchto stránkách stát:

Když sem kliknul na onen odkaz na novou halu, nestačil sem se divit textu ...


V prvním pololetí 2004 atelier Bonmot (Ing. Arch. Žerava a Ing. Arch. Procházka) zahájil práce na vizualizaci dostavby a rekonstrukce fotbalového Androva stadionu. Celý rok 2004 bude dopracovávána s cílem odsouhlasit rekonstrukci a dostavbu Androva stadionu pro cca 16.500 sedících a støechou krytých divákù. Otázka realizace je zajištìní finanèních prostøedkù ovšem ne døíve než v letech 2006 / 2007. Již v pøíštím roce bude realizováno vyhøívání hrací plochy. Tento zámìr má podporu Statutárního mìsta Olomouc.

Avatar

Autor komentáře: Šťoura

Datum vložení: 31.5.2004 9:33:29

A taky by nebylo marný dát například u statistik hráčů těm altům u obrázku popis toho obrázku než nějaká *1, *2, *3 .......

Avatar

Autor komentáře: pb

Datum vložení: 31.5.2004 10:50:15

Tie šípôčky - trojuholníčky v hlavnom menu trochu mýlia. Čakal som nejaké vysúvacie menu a nič. Lákajú ku kliknutiu ale ani tak nič. Keď sú iba prvkom designu možno by bolo lepšie ich dať na ľavú stranu. Tam by funkcia odrážok asi bola lepšia. Tolko moj postreh.

Avatar

Autor komentáře: vincent

Datum vložení: 31.5.2004 11:34:33

vzhled docela ujde, ale kod je zcela MM (mimo misu) , napriklad v sekci historie jsou odstavce velky jako pra*e, u hlavniho menu by "pracka" mohla byt u celyho tlacitka a nee jenom na textu, taky rolever zmena barvy by mohla byt vyraznejsi.... ( jo a s tou sipkou je to pravda)

Avatar

Autor komentáře: Petr Zelenka

Datum vložení: 3.6.2004 9:19:12

Vypada to ze je tam pouzity nejaky starsi redakcni system. Ten kod by tomu odpovidal. Tagy jako <center> atd. jsou opravdu uz delsi dobu mrtve.

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz