Starší komentáře ke článku: simpsonovi

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: syky01

Datum vložení: 12.5.2006 0:34:09

Když jsem se na stránky podíval v Opeře (rozlišení 1280x800px) tak obsah stránky který má být v pravé části byl odsunut až pod menu takže jsou stránky docela nepoužitelné

Avatar

Autor komentáře: mirek

Datum vložení: 12.5.2006 13:31:31

na strankach mate podle me prilis mnoho barev, pri cteni a prohlizeni me to prekazi, je to takove roztrhane. obsah me ale zajima (v tomto ohledu delate velmi dobrou praci) a tato _prekazka_ me neodradi od castejsich navstev ke kodu: moc nechapu proc pouzivate (jednobunkove) tabulky v novinkach, navic zvlast tabulka autor a zvlast tabulka text, dale by se to preci jen v divech nebo ne? na menu bych pouzil seznam, obecne je asi treba na kodu zapracovat a zbavit se <center>; <div class="top"></div>; <div class="mezera">; <div class="bottom"><center> odpocitavani premiery je pod reklamou dost schovane, dal bych ho jinam a ne do <form name="frm"><input type="textarea" name="left" size="70"></form> titulek stranky na linkovanem papire se mi take moc nelibi, zkusil bych to jinak.. a vsiml jsem si nekolika gramatickych chyb, zkuste si na na dat vetsi pozor

Avatar

Autor komentáře: ruda_k

Datum vložení: 12.5.2006 15:02:12

Dival jsem se jen tak zbezne na Vas web.Zameril jsem se na php moc ho nevyuzivate tedy jeho vsecky moznosti. Treba menu mate x polozek v x souboru. Proc nevyuzijete funkce switch http://cz.php.net/switch . Ja osobne kdyz to delam pres nej tak edituji jen jeden soubor a nemusim prolizat x soouboru abych zmenil jednu polozku. Pak bych si doopravil formular.php kdyz jsem nic nezadal tak me to hodilo na index.php :-(.. Chtelo by to uzivatele upozornit ze neco zapomel vyplnit. Mozna by to chtelo udelat vlastni chat, forum atd... Neber te to co jsem psal nejakou kritiku, ale spise jen tip na zlepseni Vasi webivky.. Hodne stesti..

Avatar

Autor komentáře: kherold

Datum vložení: 12.5.2006 15:16:44

Ja taky edituju jen jeden soubor pouzivam rewrite.

Avatar

Autor komentáře: Dawe

Datum vložení: 12.5.2006 15:14:20

Jak již někdo napsal, hodně to kazí rozhozený vzhled v opeře, barvy se mi zdají celkem dobře zvolené a sladěné. Ve zdrojovém kódu mi chybí meta tagy keywords a description a taky si myslím, že by reklama WZ měla být před DOCTYPEm a hlavně mezi tagy BODY. «Dawe»

Avatar

Autor komentáře: Jirka Paroubek

Datum vložení: 15.5.2006 8:03:45

tabulky jsou ZLO! statický tagy title tag center je přežitek tag hr nevypadá pěkně (chtěl by nějak nastylovat) co takhle místo div class="nadpis" raději použít nadpis tedy h1 - hx? zarovnání menu na střed není moc pěkné chtělo by to víc využívat css ale je to o Simpsnech takže to všechny vynulovává všechny mínusy :))

Avatar

Autor komentáře: bahara

Datum vložení: 15.5.2006 11:02:03

Jako amatérská tvorba dobrá myšlenka, z hlediska webu špatné zpracování. Barvy nejsou moc kontrastní (bílé písmo menu), další chyby už tu byly řečeny. Pokud se ale udrží velký příval informací, bude stránka navštěvovaná a design se změní později. Já se na ní rozhodně vrátím.

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz