Starší komentáře ke článku: spalicek

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Nogard

Datum vložení: 19.1.2007 13:29:42

Pro zakladni informaci asi postacujici. Trochu zbytecne mi prijde urcite dublovani toho zobrazeni loutek - nahore v banneru a zaroven vlevo. Myslim, ze by bohate stacil jen ten vrsek, kde by se mohla zobrazena loutka treba i menit podle aktualni sekce webu. Leva strana by tak byla informativne prinosnejsi a prehlednejsi. Ony ty kontakty, ktere tam jsou uvedeny, jsou vubec hodne neprehledne zobrazeny ...

Avatar

Autor komentáře: Nill

Datum vložení: 19.1.2007 13:41:56

Design je slabej, sede je tam moc, sedy pozadi se preliva do obsahu stranky a do menu - design pusobi "rozbite". Menu je dost nevyrazny, co treba zkusit menu s cervenym pozadim? Na obrazku v zahlavi biji do oci gradienty tvoreny v nejakym photo editoru. Urcite se najdou nejaky fotky z predstaveni, co budou vypadat lip.. Logo taky nic moc. Hacky a carky k tomu pismu vubec nesedi, vypadaji, ze byli vzaty z jinyho pisma. Pismeno p stylizovane do podoby spalicku cely logo dost nabourava. Brisko pismene p je evidente kresleny od ruky a jeste vyrazne tenci carou nez zbytek loga. Pouzitelnost mi prijde dobra, najdu tam co potrebuju.

Avatar

Autor komentáře: Kritik

Datum vložení: 19.1.2007 22:39:07

[i]"Hacky a carky k tomu pismu vubec nesedi"[/i] Mně Vaše háčky a čárky taky nesedí :) Proč píšete jako tatar a né česky?

Avatar

Autor komentáře: Nill

Datum vložení: 20.1.2007 0:33:16

hacky a carky jsou vysoko na klavesnici a zpusobuji nekompatibility - nedivim se, ze Husa upalili :).

Avatar

Autor komentáře: hakim

Datum vložení: 2.2.2007 8:42:34

nekteri znas pouzivaji OS linux a standartne mame nastavenou anglickou klavesnici ;)

Avatar

Autor komentáře: Kritik

Datum vložení: 5.2.2007 0:18:16

Toto vnímám jako osobnostní omezení, kdy člověk ustupuje technice, nebo ji spíše neumí používat :)

Avatar

Autor komentáře: vovca

Datum vložení: 21.1.2007 12:23:15

Pokud je to zaměřeno na mladší populaci měl by jste zvážit změnu barevného spektra. Je to jednotvárné čili nudné.Levý sloupec s kontaktem je neměnný, proto bych preferoval jiné rozložení sloupců.

Avatar

Autor komentáře: Majlan

Datum vložení: 21.1.2007 13:26:51

Pri zmene velkosti pisma v prehliadaci sa mi cely layout rozhace. Mozno by to chcelo viac informacii na uvodnej stranke. Momentalne to vyzera dost prazdno. V sekci prave hrajeme by som dal odsadenie od obrazka aspon par pixelov a cely obrazok zarovnal do vysky nadpisu. Co tak pridat fotogaleriu, aby navstevnici ziskali aku taku predstavu ako to tam vyzera. dalej ak to rozpocet dovoluje by som stranky optimalizoval pre klucove slova "loutkove divadlo" alebo "loutkove divadlo plzen". Google umiestnuje stranky az niekde na druhej stranke, co je podla mna pri konkurenci schopnosti tychto slov dost slabe. Celkovo grafika by sa dala trochu viac prepracovat. Inak pouzitelnost je celkom dobra . Mozno trochu viac zvyraznit menu.

Avatar

Autor komentáře: Marek Vidtman

Datum vložení: 23.1.2007 8:33:13

...za zastavení na webu a napsání nějaké té kritiky.

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz