Starší komentáře ke článku: Správce souborů pomocí DataGridu v ASP.NET - upload souborů

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Bred

Datum vložení: 18.6.2004 8:34:17

"provedeme jen když neprotestují validátory". Tyhle vírazy net nezná. Takže spíše bych uvítal větší odbornost. Ale to jen tak mimochodem-detail. Dále mám připomínku k tomuhle:

// došlo k nějaké chybě, zviditelníme hlášení
catch
{
lblError.Visible = true;
}

Lze odchytit kompletní chybu. Nevím proč se zase dokazuje někam...na nějakou chybu. Nevím jestli je to přímo záměř, ale měla by být přesně definovaná chyba, aby se mohla určit:

catch(Exception e)
{
lblError.Visible = true;
lblError.Text = e;
}

Avatar

Autor komentáře: miroslav.kucera

Datum vložení: 20.6.2004 20:08:29

No, validator mi osobne prijde prirozenejsi nez "víraz" ;-)

Avatar

Autor komentáře: kjouba

Datum vložení: 20.6.2004 20:20:17

rýpete se v ničem - pokud Page.IsValid je false, validátory "protestují", na tom nic neodborného není a článek jak jsem pochopil má za cíl seznámit s principem hlavně začátečníky.

Lze cokoli, třeba i snést vejce. Vaše řešení je mírně řečeno stupidní, protože přesně to co popisujete odhalí poteciálnímu útočníkovi vše, co způsobil - tak se proberte a nesnažte se být za každou cenu rádobyinteligentní.

Avatar

Autor komentáře: Bred

Datum vložení: 21.6.2004 11:02:27

Kdybyste si přečetl můj příspěvek, tak tam píši, že to může být i záměr, ale je fakt, že radši vidím celou chybu beztoho, aniž bych to musel tracovat. Samozřejmě pro nasazení ke komerčnímu užití třeba na hostingy apod. je zakrití chyby adekvátní. K těm protestucjícím validátorům, bych řekl jediné, každý si to může přeložit podstatě jak chce...je to jen mé šťouchnutí, protože by se mohl najít i jiný výraz. Tak se omlouvám, že jsem se vůbec ozval. Odpusťte mi....

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz