Starší komentáře ke článku: Tlačítko z plastu

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Jiří Pavlíček

Datum vložení: 24.2.2002 0:39:55

ůrovně...

Avatar

Autor komentáře: Franta B.

Datum vložení: 25.2.2002 8:49:14

Je to fakt super - clanek plny nejen preklepu, ale i hrubych chyb. A navic namet zdaleka neni puvodni - neco podobneho je uz dost dlouho na <a href='http://www.inspired.sk/photoshop/tricks/trick.php?ID=33' target='_blank'>http://www.inspired.sk/photoshop/tricks/trick.php?ID=33</a>.

Kam kracis intervale ?

Avatar

Autor komentáře: Marek Šalanda

Datum vložení: 25.2.2002 9:01:08

Ajajaj, sakrys, omlouvam se! To je teda ostuda - no fuj, ze se nestydim. Hned ty chyby napravim - nekde pri editaci se pravdepodobne neulozily zmeny.

Avatar

Autor komentáře: Juraj Rosa

Datum vložení: 25.2.2002 17:18:17

Dobry den,

sam jsem podobny problem (s plagiatorstvim prispevku) celkem nedavno resil. K tomu serveru Inspired jenom tolko - jsou to plagiatori. Tutorialy kopiruji s ps-workshop.net (pokym jeste fungoval, ted byl nejakou dobu odstaven). Dokoce ani nemenili obrazky, jenom prelozili z anglictiny a bylo hotovo!

S plagiatorstvim je to tezke, konkretne podobne tlacitka myslim pouziva i server apple.com. Urcite si vsak nemyslim, ze by autor tohoto clanku kopiroval jiny clanek a uz vubec ne umyslne...

S pozdravem,

Juraj Rosa

Avatar

Autor komentáře: Marek Šalanda

Datum vložení: 25.2.2002 17:42:03

Mate pravdu, Juraji, vpodstate bych mohl obvinit kterykoli casopis z plagiatorstvi, pokud pise neco jednodussiho - napr. Tipy a triky pro Office. O spouste tech veci bylo jiz napsano v mnoha knihach apod. Neni to ale pravda, plagiatorem je ten, kdo pouzije stejny clanek, stejne velikosti obrazku apod.

<B>Podobna obvineni jsou v pripade Intervalu naprosto zcestna - nic takoveho nedelame a nebudeme delat. Pokud by k tomu doslo, clanek okamzite zmizi z Intervalu, autor prijde o honorar, prip. se s nim ukonci spoluprace.</B>

Avatar

Autor komentáře: Václav Kouba

Datum vložení: 26.2.2002 19:23:13

Pročítám si pozorně vaše příspěvky a neslouhlasim hlavně s příspěvkem s odkazem na inspired, nevim v čem je to nějak podobný. Dále nesouhlasim s kopírováním a nehodlám ho taky nějak vykonávat, ale nějaká podobnost neni vždy zaručena. Omlouvám se za chyby v článku, píšu rychle a k drobným chybám může dojít :).

Avatar

Autor komentáře: xichtik

Datum vložení: 7.10.2003 7:44:31

Mrkněte semhle ( <a href='http://www.solardreamstudios.com/tutorials/psp/aqua/' target='_blank'>http://www.solardreamstudios.com/tutorials/psp/aqua/</a> ) to je hodně podobný i když je to pro PaintShop.

Avatar

Autor komentáře: cerv

Datum vložení: 27.6.2004 13:20:34

Je podle vas kopirovani (jako nefer kopirovani) i to, když jsem se s autorem domluvil a uverejnil jeho navody .... u kazdeho je jeho jmeno a dokonce i odkaz na jeho web ... myslite, že takove shraňování tutoriálu je v pořádku, nebo je to taky spatne???
<a href='http://cerv.wz.cz<br>' target='_blank'>http://cerv.wz.cz<br></a>
Dekuji za odpoved ....

Avatar

Autor komentáře: cerv

Datum vložení: 27.6.2004 13:21:32

TEn odkaz ma byt <a href='http://www.cerv.wz.cz' target='_blank'>http://www.cerv.wz.cz</a> ... sem si nevsiml toho "enter" a psal sem tam html tag ...

Avatar

Autor komentáře: Vilém Málek

Datum vložení: 27.6.2004 13:33:15

Nevím, co přesně máte na mysli. Prosím, kontaktujte mně prostřednictvím e-mailu.

Pokud jde o články zde na Interval.cz, pak pouhá domluva s autorem nestačí, neboť ten je vázán autorskou smlouvou, která vyhrazuje Interval.cz právo jakékoli přetiskování a další šíření článků vetovat.

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz