Starší komentáře ke článku: Ukazatel průběhu načtení stránky v JavaScriptu

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Marek Pavlov

Datum vložení: 30.3.2001 2:11:17

Bohužel musím konstatovat, že tento článek disriminuje čtenáře "postižené" rychlým připojením. :))
JS okno mi na 256 kbps lince pouze problesklo a nemám tedy možnost tento ukazatel shlédnout. :(
Což takhle nějaký obrázek?

Avatar

Autor komentáře: Juraj Goga

Datum vložení: 30.3.2001 5:31:34

Souhlasím, a to mam jen modem a 50,666 od ISP :o) Vami zminenou animaci jsem vubec nevidel, skusim si jeste omezit rychlost na 33.6, treba to pomuze. Ale na druhou stranu pokud by se jednalo o velkou stranku, je to dobre, protoze "nekteri"uzivatele hned neutecou v domneni ze z toho asi nic nebude..

Avatar

Autor komentáře: Karel Benák

Datum vložení: 30.3.2001 8:44:22

Panove stezujte si! A co mam rikat, kdyz tu sedim na pevnem pripojeni z CVUT? Ja skoro nic nevidel :-((( Ja chci taky!!! Ale jinak je to zajimavy priklad, ktery si urcite vyzkousim.

Avatar

Autor komentáře: Miroslav Kucera

Datum vložení: 30.3.2001 9:46:30

Zkuste pouzit WebSpeed Optimizer - umi simulovat pomalejsi rychlost nacitani stranky, pokud se vam libi rychlost 9600 Kbps, klidne muzete experimentovat.

Kde jej naleznete?<a href='http://www.download.com' target='_blank'>http://www.download.com</a> anebo<a href='http://www.softseek.com' target='_blank'>http://www.softseek.com</a>

s pozdravem

Miroslav Kucera

Avatar

Autor komentáře: Marek Pavlov

Datum vložení: 30.3.2001 12:50:13

Dík. Zkusím. :)

Avatar

Autor komentáře: Richard

Datum vložení: 30.3.2001 9:45:32

Je moznost ako vytvorit animaciu v okne, do ktoreho sa stranka nacita? Napriklad galeria fotografii, kde sa mi po kliknuti na fotografiu otvara samostatne okno, v ktorom sa ma zobrazit fotografia. Privital by som tam animaciu, ktora by bezala, pokial sa samotna fotografia nenacita, potom by zmizla a oamzite by nabehol obrazok, ktory by sa dovtedy nacital len do pamate. Inak s tejto animacie som tiez nic nemal, aj ked moje pripojenie je pomerne pomale. Pop up nabehlo asi niekde v strede objavilo sa asi jednu sekundu, bez animacie, a opat zmizlo. potom stranke trvalo este asi dve az tri sekundy kym dobehla.

Avatar

Autor komentáře: Pavel Růžička

Datum vložení: 30.3.2001 13:37:02

Viděl jsem na jedné stránce skript, který detekoval typ prohlížeče - pokud byl IE, vložila se na začátek souboru tabulka s textem "Nahrává se...". Na konci stránky byl potom skript, který změnil styl této tabulky na neviditelný, čili tato tabulka zmizela. Možná by to šlo i v jiných prohlížečích, než jen v IE.
Uvítal bych podobný příklad zde na intervalu :)

Avatar

Autor komentáře: Miroslav Kucera

Datum vložení: 30.3.2001 13:38:50

Autor clanku si bude urcite tuhle diskusi cist, takze by clanek mohl byt :-)

Avatar

Autor komentáře: Aramon

Datum vložení: 20.8.2006 22:35:52

Asi mas na mysli tohle: http://www.phpbbcz.com/viewtopic.php?t=217 je to velmi good, jen me trosku vydilo, ze v ie je fakt stranka bila s napisem Nahravam do doby, nez se stranka cela nacetla... nekdy se potrebuju jen dostat k nejakemu odkazu na te strance, naktery bych klidne mohl kliknout, i kdyz stranka jeste neni nactena cela... ale jinak elegantni reseni

Avatar

Autor komentáře: Zdeněk Šneller

Datum vložení: 12.4.2001 21:16:12

Něco podobného mám na svých stránkách <a href='http://web.quick.cz/z.sneller/' target='_blank'>http://web.quick.cz/z.sneller/</a>
pokud máte zájem mohu vám poslat návod jak to udělat

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz