Starší komentáře ke článku: vandalove.cz

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: mano

Datum vložení: 1.5.2006 11:51:34

Stranka je po grafickej stranke celom pekne riesena a nemam k nej ziadne vacsie vyhrady, azda okrem toho, ze do menu by som pridal nejaky ten hover efekt a velkost klikacieho odkazu zvacsil na cely "obdlznicek" -> je to lahsie pre klikanie. Ku kodu mam vyhradu azda k menu, ktore by mohlo byt urobene v style zoznamu -> v kode je to prehladnejsie. Validitu som nekontroloval ale po jeho prebehnuti sa mi to zdalo v poriadku.

Avatar

Autor komentáře: Já

Datum vložení: 1.5.2006 16:50:20

souhlasim s vami, stranky valiodni nejsou. Mozna by to chtelo trosku projit kod a poopravit ho. Jinak se mi stranky libi, ten hover by ale opravdu neuskodil :) Webu zdar :)

Avatar

Autor komentáře: peter

Datum vložení: 1.5.2006 21:43:41

Velmi sa mi zapacila myslienka tohto webu. A navyse je aj dobre spraveny. Teda az na par drobnosti, ktore urcite lepsie popisu vacsi odbornici ako som ja :) Nechcem byt neprajnikom ale dufam ze tam prispevky nebudu pribudat velmi casto.

Avatar

Autor komentáře: Lukáš Havrlant

Datum vložení: 2.5.2006 10:26:06

Design se mi líbí, ale - jak už bylo řečeno výše - také mi schází hover v menu. Jinak... Obrázek v logu nemá alternativní text. Vzhledem k tomu, že obrázek zároveň slouží jako odkaz, měl by alternativní text obsahovat tím tuplem. Nebylo by špatné používat sémantičtější názvy identifikatárů. Ale zase jestli se v tom vyznáte... Menu by mohlo být v seznamu. I ten text v levém sloupečku může být normálně v odstavcích, netřeba používat dvakrát BR Osobně ale projektu fandím. Jen tak dál!

Avatar

Autor komentáře: Mirek Burkoň

Datum vložení: 2.5.2006 11:19:06

Kód je celkem v pořádku. K již zmíněmým drobnostem bych přidal neuzavřené IMG tagy, ale s tím ti poradí validátor. Menu bych taky řešil seznamem, možná k němu přidal kotvu a odkazoval na ni skrytým odkazem na začátku stránky. Popisnější využívání tagů by asi taky nebylo na škodu. :) Vizuály, které nemají žádný funkční význam bych nevkládal jako obrázky, ale jako pozadí nějakého bloku. Graficky je to celkem vyvedený webík. Jenom screenshoty z diskusí mi příjdou dost nešťastně zmenšené, někdy i na úkor čitelnosti. Trochu záhadně na mě působí vizuál v menu (http://www.vandalove.cz/img/lide.jpg), marně se snažím odhadnout, co vlastně zobrazuje. U novinek bych ocenil RSS feed :) Jinak taky projektu fandím a držím palce!

Avatar

Autor komentáře: Roman Hocke

Datum vložení: 2.5.2006 15:26:33

Rozhodně se přimlouvám za hover efekt v menu a odkaz přes celý obdélníček, ne jen přes text.

Avatar

Autor komentáře: VP

Datum vložení: 2.5.2006 20:00:33

Neskutecne ciste pusobici net. Prehledny, tematem zajimavy, jednoduchost, neslozitost... nadhera

Avatar

Autor komentáře: Vladimir Suvarina

Datum vložení: 3.5.2006 17:24:14

Muze mi nekdo srozumitelne popsat cim je tento web prinosny, potazmo zajimavy?

Avatar

Autor komentáře: Petoo

Datum vložení: 4.5.2006 19:13:45

nechcem byt mimo temu, ale fakt si myslim, ze by odkaz na kritizovanu stranku mal obsahovat target=_blank (nehladiac na vsetky vymisli ktore su proti tomu). Je to absolutne neprakticke ked sa potom clovek musi vracat spat a neviem kolko stranok az to presvihne a ptotom musi zasa dopredu a blablabla...dakujem za pochpenie

Avatar

Autor komentáře: Hlu5a

Datum vložení: 7.5.2006 16:50:52

Taky se mi to moc nevyhovuje...ale da se používat i PTM - pro otevreni v novém okně ;-D

Avatar

Autor komentáře: DJ Mik

Datum vložení: 5.6.2006 17:10:33

vy nepoužíváte záložky?

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz