Starší komentáře ke článku: Virtuální studium - Dashöfer.cz

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Vašek

Datum vložení: 13.6.2005 9:20:42

Mohu poprosit o kontakt na zodpovědnou osobu této firmy za on-line služby? Děkuji předem!

Avatar

Autor komentáře: autor

Datum vložení: 13.6.2005 11:41:58

Tak máte tam kontaktní informace, avšak pravda anonymní: info@dashofer.cz, takže zkuste napsat dotaz na : Mgr. Kristýna Zemková, marketingová manažerka Verlag Dashöfer, s.r.o. Pak u jednotlivých on-line produktů jsou uvedeni autoři, většinou z odkazem e-mailu.

Avatar

Autor komentáře: Jiří Bašek

Datum vložení: 20.6.2005 9:46:18

Ano, kontakt je správně, K. Zemková, zemkova@dashofer.cz, anebo K. Pánková pankova@dashofer.cz je konkrétně zodpovědná za všechny produkty k excelům. J Bašek

Avatar

Autor komentáře: MArtin Sadílek

Datum vložení: 20.8.2005 20:04:10

Dobrý den, Nechci nijak nakladatelství poškozovat, ale firma používající jako část své reklamní kampaně šíření spamu mi nestojí ani za návštěvu jejich stránek ať už třeba snáší modré z nebe. Pokud se věnuje komerci, reklamě a světu internetu, tím hůř. Pro vysvětlení: Na počátku měsíce června jsme odstartovali realizaci webových stránek na adrese http://www.fom.cz, a od chvíle její aktivace nám chodí skoro denní spam na adresu veronika.novakova(@)fom.cz nabízejicí přehršel jejich produktů. Již několikrát jsem jim e-mail vracel s tím že to považuji za spam, bez odezvy. Zajímalo by mne zejména kde Dashofer sebral informaci o aktivaci stránky. Spam začal chodit ten den co byla www.fom.cz puštěna do světa, tudíž neregistrována a neindexována v jakémkoliv vyhledávači. Přeji příjemný den a díky za reakce. Martin Sadílek

Avatar

Autor komentáře: autor

Datum vložení: 21.8.2005 10:53:05

Pokud nereagují na sdělení, že si nepřeje na konkrétní adresu ("veronika.novakova@fom.cz) zasílat nevyžádané zprávy, a je to opravdu neúnosné, stěžujte si na Úřadu pro ochranu informací. Ten ze zákona již podobné problémy eviduje a řeší.

Avatar

Autor komentáře: Martin

Datum vložení: 1.4.2006 0:10:00

Naprosto souhlasím. Metody propagace firmy Verlag Dashöfer jsou opravdu tak protivné a vlezlé, že bych se na ně neobrátil, ani kdyby své produkty nabízeli zadarmo. Týká se to nejen e-mailového spamu, ale i běžné pošty. Patrně se najde dost nahlouplých lidí, kteří se nechají zlákat jejich trapnou reklamou a svými penězi tak dále přiživují nechutné obtěžování dalších a dalších obětí. Nechť mi autor tohoto článku odpustí, ale propůjčit se k propagaci této firmy? Proboha kdo Vás platí? Dashöfer? Nebo jste jen jejich další maniakální spamer?

Avatar

Autor komentáře: Vilém Málek

Datum vložení: 1.4.2006 0:48:21

Autor nepropaguje žádnou konkrétní firmu, píše sérii článků k určitému tématu. Vynechat nějakou firmu, z jakéhokoli důvodu, by bylo opravdu velmi krátkozraké, mám-li to vyjádřit slušně.

Avatar

Autor komentáře: Milan

Datum vložení: 18.4.2006 9:37:37

Ano, zkušenosti s aktivitami společnosti Verlag jsou i u nás negativní. Praktiky spíš připomínají postupy podvodných firem. Nevyžádaná pošta, dodávky neobjednaného zboží, nereagují na výzvy, neberou telefony.

Avatar

Autor komentáře: Dave

Datum vložení: 29.5.2007 14:03:26

Jsou to normalni odporni spameri. Blokujeme veskerou postu od nich na vsech nasich SMTP serverech jiz dlouhe roky. Vsem doporucuji udelat totez. Komunikovat na tema SPAM se s nima samozrejme neda. ( Ani pred blokaci :) )

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz