Starší komentáře ke článku: Virtuální studium - ZaŠkolou.cz

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: George

Datum vložení: 3.2.2004 7:56:25

Server Skolahrou.cz, který v článku také zmiňujete, je už téměř dva roky neaktualizovaný. Žáky možná sexuální poradna zláká, ale to je asi tak vše - <a href='http://www.skolahrou.cz/sh/rubriky.asp?gr=6&SubGr=19' target='_blank'>http://www.skolahrou.cz/sh/rubriky.asp?gr=6&SubGr=19</a> :) Jediné, co na tomto serveru stojí za zmínku je nejspíše on-line výuka, nic víc... Moc bych ho jako příklad neuváděl, jsou lepší a hlavně živoucí servery!

Avatar

Autor komentáře: Helena Zadražilová

Datum vložení: 3.2.2004 12:31:23

Milí čtenáři, ráda bych poopravila pár detailů v článku pana Květoslava Víchy. Registrace do Školy za školou probíhá následovně: na adrese <a href='http://www.zaskolou.cz' target='_blank'>http://www.zaskolou.cz</a> klikněte vlevo nahoře na tlačítko "chci si vyzkoušet" a vyplňte kraťoulinký formulářík. Po kliknutí na tlačítko "uložit údaje" Vám bude na uvedený email opravdu odeslán registrační kód. Ten však nepoužijete na úvodní stránce, ale na <a href='http://www.zaskolou.cz/registrace' target='_blank'>http://www.zaskolou.cz/registrace</a>. Zde vepište obržený kód do zobrazeného okénka a klikněte na "OK". Program Vás vpustí do registrace, při které si zadáte

Avatar

Autor komentáře: Helena Zadražilová

Datum vložení: 3.2.2004 12:43:27

Milí čtenáři, ráda bych poopravila pár detailů v článku pana Květoslava Víchy. Registrace do Školy za školou probíhá následovně: na adrese <a href='http://www.zaskolou.cz' target='_blank'>http://www.zaskolou.cz</a> klikněte vlevo nahoře na tlačítko "chci si vyzkoušet" a vyplňte kraťoulinký formulářík. Po kliknutí na tlačítko "uložit údaje" Vám bude na uvedený email opravdu odeslán registrační kód. Ten však nepoužijete na úvodní stránce, ale na <a href='http://www.zaskolou.cz/registrace' target='_blank'>http://www.zaskolou.cz/registrace</a>. Zde vepište obržený kód do zobrazeného okénka a klikněte na "OK". Program Vás vpustí do registrace, při které si zadáte (mimo jiné) vlastní emailovou adresu a VLASTNÍ heslo, které pak budete používat již vždy při vstupu do programu. Toto heslo nemusí být schodné s registračním kódem. Ten je opravdu a jen pro prvotní registraci. Můžete uvést naprosto cokoli, co si budete pamatovat.
Dále bych ráda poopravila rozsah učiva, který lze ve Škole za školou nalézt. Do září 2003 byla Škola za školou opravdu pouze pro 6. - 9. třídy ZŠ a primy až kvarty víceletých gymnázíí. Od září 2003 jsme však zpřístupnili rozšíření jak pro 5. třídy ZŠ tak i učební látku pro celé střední školy. Žáci základních škol tedy najdou v programu 10 předmětů (přibyla francouzština) a středoškoláci dokonce 12 předmětů (obohaceno o ekonomiku a účetnictví a základy spol. věd).

Avatar

Autor komentáře: Petr Zhořínek

Datum vložení: 6.2.2004 6:36:13

Je chvályhodné, jak jste učivo rozšířili, má to jen jednu vadu. Pro obyčejného smrtelníka nekřesťansky drahé.Chápu, že je trendem vydělávat vždy, všude a na všem, ale vydělávat tímto způobem na dětech a na vzdělání? Sorry, to už je přímo hyenismus. v tomhle případě musím říci:"zlatý socialismus.":-((

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz