Starší komentáře ke článku: Vylepšená kontextová nápověda pomocí JavaScriptu

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Ales Ruzicka

Datum vložení: 16.5.2004 8:50:45

Kdysi jako zacatecnik jsem tento script vyuzil na jedne webove strance. Myslel jsem ze je to zaruceny script a vse bude OK. Ale po delsi dobe kdy uz sranka fungovala, me zajimalo, jak to funguje treba na mozille. Tak nefunguje. Skoda, moc se mi ten script libil.
Pokud se toto dostane k usim autora, mozna by mohl clanek trochu aktualizovat. Myslim ze tam nebude zadna fatalni chyba, jen se nekde rozesli vlastnoti prohlizecu. Ja ale JS nerozumim, tak nevim.

Avatar

Autor komentáře: Jan Cihlář

Datum vložení: 23.6.2005 10:18:37

Prosim o radu, jak upravit skript aby byl funkcni i v prohlizeci Firefox. Viz clanek - Vylepšená kontextová nápověda pomocí JavaScriptu. Dekuji.

Avatar

Autor komentáře: drom

Datum vložení: 11.9.2005 16:24:03

"Zřejmě každý z nás už se na některé HTML stránce setkal s nejobvyklejším druhem kontextové nápovědy, vytvořené pomocí parametru ALT" Ne, ja ne, ja totiz nepouzivam IE. Autor by si mel precist specifikaci a pak zjisti, ze parametr alt="" slouzi k necemu jinymu, nez si mysli pani u mrkvosoftu.

Avatar

Autor komentáře: crash

Datum vložení: 19.7.2006 11:36:15

Co prohlizece s jadrem gecko ? Tohle je polovicni reseni

Avatar

Autor komentáře: ambiente

Datum vložení: 19.9.2006 19:38:54

A funguje to i pro Gecko... function showIt(i) { var i, menu; foto= eval("document.all.foto"+i); foto.style.visibility="visible"; } function hideIt(i) { var i, menu; foto= eval("document.all.foto"+i); foto.style.visibility="hidden"; }

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz