Starší komentáře ke článku: vyplnto.cz

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: petula kubik

Datum vložení: 28.4.2008 21:55:21

Nemám důvod kritizovat tuto stránku.Tato stránka je pro mne úspěšná,a dostatečně známa.Pomáhá lidem zjistit otázky na které neumí sám zodpovědět,nebo jiné programy na využití poznání.Stránka jehož popisuji je slušná,česká a prospěšná.Ti kdo najdou na ní kritiky,ať jej naznačí slušně,a smysluplně,a hlavně oprávněně.Měla bych však návrh na zlepšení popularity,a to jest chat.Nemělo by to žádnou škodu ani nevýhodu,ale naopak.Úplné důvody mého návrhu zjistíte na mém imailu.Pokusím se stručně objasnit mé důvody a to je:1.autoři dotazníků by se lépe dohadovali a plnili si dotazníky navzájem,což by pomohlo i úspěšnosti dotazníků,2.Měli by respondenti nějaký problém nebo radu,nemusejí se ihned obracet na dotyčného,ale´nejdříve se dohodnout s ostatníma,zdali to má,nebo nemá význam.Jak už jsem říkala,více se dozvíte na mém imailu-petula980@seznam.cz

Avatar

Autor komentáře: Marek Demčák

Datum vložení: 19.5.2008 1:45:53

Přidal jsem AJAX chat (vlastní), uvidíme, co to udělá (obava, že 250 lidí denně chat neuživí zatím vypadá jako opodstatněná, ale třeba se to časem rozjede více).

Avatar

Autor komentáře: Petr

Datum vložení: 3.5.2008 14:44:16

Je to vynikající web. Jednoduchý, přehledný, rychlý. Jen mne mrzí, že už je hotový, protože jsem chtěl zrealizovat velmi podobný projekt :) Přidám ještě několik nápadů: podpora jiných jazyků a znakových sad, možnost přidání obrázku do formuláře, výsledky formou grafů. Přeji hodně štěstí v dalších projektech.

Avatar

Autor komentáře: Marek Demčák

Datum vložení: 19.5.2008 1:50:34

Podpora jiných jazyků mi zatím nepřipadá strategicky výhodná, orientace na CZ/SK trh se mi jeví jako výhodnější (možná časem anglický klon na jiné doméně by smysl měl, ale i v ČR je problém nalézt a přemluvit partnerské servery, aby přivedly dostatek respondentů). Vkládání obrázků a nadpisů do formuláře je v krátkodobém plánu, i když to zatím není priorita. Grafy byly konečně přidány - pořád jsem hledal vhodný freeware, nakonec se ukázalo, že si to nejlépe naprogramuji asi sám :-/ (dobrých 20 hodin práce :-D)

Avatar

Autor komentáře: Kop

Datum vložení: 18.5.2008 12:52:07

Nechci nijak schazovat vyznam www.vyplnto.cz - naopak. Je to velmi dobre udelany web a lide/firmy z Ceska/Slovenka by si ho mohli hodne oblibit a pouzivat. Neodpustim si ale srovnani s www.questionform.com Mozna je to inspirace pro dalsi vylepsovani www.vyplnto.cz http://forweb.questionform.com/public/survey-example Jen vic takovych projektu!

Avatar

Autor komentáře: Marek Demčák

Datum vložení: 19.5.2008 1:55:16

Byl bych rád, kdybyste si to srovnání neodpustil a byl konkrétnější ;-) Na první pohled vidím dvě hlavní výhody Vyplňto oproti Question Form - 1) je to zcela zdarma s neomezeným počtem respondentů i otázek 2) spolupráce s partnerskými weby je schopna zajistit okolo 100 respondentů (jedno "off topic" téma má dokonce něco přes 600). Zobrazení výsledků nějakého dotazníku jsem na qf nenašel, databáze není asi veřejně dostupná a demo schází :-(

Avatar

Autor komentáře: Radim

Datum vložení: 16.7.2008 16:43:37

Tohle je bez debat nejlepší server na průzkumy, který jsem objevil. je možné, že placené servery nabízejí lepší služby, ale pro akademickou sféru, pokud nezíská nějaký tučný grant, jsou naprosto nepoužitelné, nebo použitelné jen ve velmi omezeném rozsahu (takže vlastně vůbec:-). jen doufám, že až autor dostuduje, neztratí o tohle téma zájem a bude web dál rozvíjet:-)

Avatar

Autor komentáře: Marek Demčák

Datum vložení: 16.7.2008 23:09:01

Děkuji za chválu :-) Všechno je otázkou poptávky (teď přes léto je slabší, s tím jsem počítal) - dokud bude o službu zájem, bude se dál rozvíjet (z příjmů z reklamy u výsledků, popř. nějakých placených doplňkových služeb typu "vlastní vzhled formuláře").

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz