Starší komentáře ke článku: Vytvoření nového http handleru v ASP.NET

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: JB árta media

Datum vložení: 24.3.2005 11:45:28

Příklad http handleru V článku na intervalu píšete Dnes vytvoříme jednoduchý http handler, který vypíše svůj název a hodnoty z kolekce Request.QueryString (zdrojové soubory). V dalších článcích vytvoříme handler pro sofistikované zpracování xml souborů. Potřeboval bych pochopit zrovna to sofistikované zpracování xml souborů. Vyšel takový článek ?

Avatar

Autor komentáře: JB árta media

Datum vložení: 24.3.2005 11:51:25

Má ještě jednu otázku, viděl jsem na internetu, že často je generována adresa pouze ve formě adresářové cesty (neco.com/home/profil/)- ty adresáře reálně neexistují. Lze spustit http handler i v tomto případě ? Děkuji za odpověď

Avatar

Autor komentáře: Martin

Datum vložení: 9.8.2006 10:21:41

Chci vytvořit generátor obrázků. Generátor bude přijímat parametry. Na základě parametrů provede vykreslení obrázku. Zatím mě napadá tato implementace: na stránce v tagu IMG bude atribut SRC. Hodnota atributu SRC bude URL k http handleru. K URL připojím (dynamicky Javascriptem) seznam parametrů. Celé URL potom asi bude poměrně dlouhé. Mám obavu, že přesáhnu povolených (cca) 2000 znaků. Chtěl bych proto vědět, jestli existuje způsob, jak generátoru - http handleru předat více dat. Například metodou POST.

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz