Starší komentáře ke článku: WapStránky.cz

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Pavel Růžička

Datum vložení: 26.6.2002 12:14:34

Vcelku hutný materiál pro zájemce o wap, škoda že i tak jednoduchý design se rozpadá v Opeře a obsahuje školácké chyby v neošetřených parametrech předávaných do SQL dotazů. Doufejme, že nevyschne jako wapserver.cz nebo wapway.cz.

Avatar

Autor komentáře: Jakub Mach

Datum vložení: 26.6.2002 14:03:50

O tom zda nevyschne rozhodne predevsim zajem uzivatelu o nas server a o wap jako takovy. Zatim, je to jednoducha aplikace a urcite nedodelky tam jiste naleznete, ale material je jiste i tak zajimavy. Tento produkt je nekomercni a proto pokud nam a WAPu v cechach chcete nekdo pomoci napriklad zaslanim nametu na zlepseni nebo i upozorneni na chyby, nebo i treba rozvijenim wapovych diskusi, nevahejte nas navstivit na <a href='http://www.wapstranky.cz' target='_blank'>http://www.wapstranky.cz</a>. Diky.

Avatar

Autor komentáře: Jakub Mach

Datum vložení: 12.7.2002 18:32:52

Nyni je design WapStranek v poradku i v Opere. Diky za upozorneni.

Avatar

Autor komentáře: P. Janda

Datum vložení: 26.6.2002 18:43:31

Škoda, že tak šikovní lidé nedělají na přínosnějším projektu. Sami připouštějí, že WAP je mrtev.

Avatar

Autor komentáře: Jakub Mach

Datum vložení: 27.6.2002 12:34:57

Ale ano, dělam. Toto je pouze vedlejší produkt, tak říkajíc z lásky k WAPu :-). Ale nemyslim, že by WAP byl mrtev. On přežívá, ale tak trochu pod pokličkou. Možná že z něho bude nakonec pouze kanál pro stahování J2ME aplikací, melodií, log, screensaverů a pro browsdani erotikou, ale rozhodně naleznete i několik českých kvalitních informačních WAP stránek. Jen možná místo nabubřelých televizních reklam by mohla být nižší cena za přenos dat a snad i vyšší podpora poskytovatelům obsahu ze strany operátorů a pochopitelně objektivnější přístup některých médií a internetových magazínů. To vše měli k dispozici a možná i víc např. vývojáří i-mode v Asii a podle toho to tam také vypadá. Ale snad není všem dnům ještě konec :-)

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz