Starší komentáře ke článku: wataki

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: rezna

Datum vložení: 9.9.2005 8:40:18

a nejaky URL kde tu prezentaci hledat?

Avatar

Autor komentáře: Jonko

Datum vložení: 9.9.2005 9:09:26

Hm kliknut na pic ? http://wataki.me.cz/ btw ak to tam predtym nebolo, tak sa ospravedlnujem ... a len tak naokraj UTFG ;-)

Avatar

Autor komentáře: Jonko

Datum vložení: 9.9.2005 9:18:47

Stranka sa mi na prvy pohlad paci, mam na mysli layout a design, ale od hlbsieho skumania webu ma naozaj odradili dve veci: add1: nechapem menu, dost mi vadi ked po kliknuti na odkaz sa mi zobrazi cely rozrolovany strom navigacie - naozaj mi to dost vadi add2: vela krat po klinuti na navigaciu sa mi zobrazilo ze za a. stranka neexistuje za b. nemozem komunikovat so serverom Zaver: Podla mojho nazoru pokial nieje navigacia 100 percentne hotova a funkcna , nieje web pristupny a tym v kritike asi nema co robit. Prajem pekny den

Avatar

Autor komentáře: McHead

Datum vložení: 9.9.2005 9:54:56

Mne se nelibi to menu. Byl bych radeji, kdyby nebylo delane pres JS. Je to moc divoke. Taky nevim proc se musi prenaset hned cela navigace? Jede to prece pod PHP, tak tam udelat rozbalovani neni zadnyproblem. To ze sleduje kde jsem a "hopka" je taky rozporuplne :-) Server provoz tehle stranky taky nepovznasi. Zda se byt trochu "zaneprazdneny". Grafika webu se mi zda trochu zubata. Kdyz pisu grafika, tak myslim logo. Nic jineho tam neni :) Co treba nejake fotecky? Trochu to ozivit? Takhle je to hodne sterilni. Po kliknuti na logo se mi zobrazi vstup do admin sekce. To je nejaka novinka? Neco co mi uniklo? Cekal jsem navrat na hlavni stranku. Pocitadlo pristupu snad nikoho nezajima. Nebo jo?

Avatar

Autor komentáře: Čeněk

Datum vložení: 9.9.2005 20:30:33

Odstavce se oddělují buď mezerou ("prázdným řádkem") a nebo odsazením prvního řádku. Pokud se použijí oba způsoby najednou, tak stránka vypadá "okousaně" a podle mě to není typograficky správné. (Myslím si, že webdesigneři odsazují první řádek stejně jenom proto, aby našli uplatnění pro vlasnost text-indent.) U odsazování prvního řádku ještě platí, že se neodsazuje, pokud se jedná o úvodní odstavec nebo odstavec pod nadpisem.

Avatar

Autor komentáře: franta

Datum vložení: 10.9.2005 8:33:34

a) s vypnutým js nepoužitelné - to považuji za zásadní nedostatek b) vypnuté obrázky - nepoužitelné a hroutí se layout - možná by se autoři měli seznámit se základy a pak by zjistili že atribut "alt" je pro obrázky "vyžadován" a že to má své opodstatnění - viz. např. stránka "mapa" c) layout nepřežije jedno zvětšení písma d) neošetřené zpracování parametrů v url - to snad už ani nepřekvapí e) míchání formátování - proč to není celé formátované v CSS?? f) nevalidní stránky - míchání HTML do XHTML taktéž svědčí o hlubokých neznalostech celkově je to opravdu amatérské dílo - pokud to autoři myslí vážně, měli by nejdříve nastudovat základy a pak se znova pustit do díla stačí si pustit validátor a přečíst si všechny ty chyby ...

Avatar

Autor komentáře: Vojtěch Kurka - admin webu

Datum vložení: 10.9.2005 17:54:56

Děkuji moc za všechny komentáře, určitě mi pomohly. Web je validní jen z poloviny, na druhé části pracuji (je to dílo staré 4 roky a není malé). Za nepřístupnost serveru se omlouvám, bohužel s ní nic neudělám. Takže ještě jednou díky.

Avatar

Autor komentáře: Dalibor Farný

Datum vložení: 11.9.2005 19:37:26

Dobrý den, přispěji také se svou troškou poznatků.. 1) nejzásadnější chyba je dle mého navigační menu v javascriptu. V IE sice funguje, ale v FF se po načtení odkazu z podmenu zase celý strom skryje. A jak tu už bylo řečeno, bylo by určitě lepší menu generovat z PHP 2)u odkazů na stránkách chybí title 3)úplně chybí metatag description 4)asi by to také chtělo dynamický h1 - teď se zobrazuje jen skaut Watakí 5)neuváděl bych DTD když není kód validní XHTML 6)velké plus - stránka je o skautingu (subjektivní názor:-)

Avatar

Autor komentáře: Vojtech Kurka

Datum vložení: 19.5.2006 12:02:51

Web byl presunut na adresu http://wataki.skaut.org

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz