Starší komentáře ke článku: web-paradise.cz

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: karel

Datum vložení: 3.8.2007 8:27:40

To by fakt zajimala ta 50% sleva, kdyz tam neni cenik:)

Avatar

Autor komentáře: Taška

Datum vložení: 3.8.2007 8:59:26

Mě by spíš zajímalo, jak to chtějí stíhat, když je tam jeden programátor.

Avatar

Autor komentáře: Plaváček

Datum vložení: 3.8.2007 9:29:58

Neřekl bych pánové, že vaše poznámky jsou k věci. Sekce nese šikovný název Kritika webu nikoliv Kritika podnikatelských záměrů.

Avatar

Autor komentáře: McBlack

Datum vložení: 3.8.2007 11:45:20

Co se týče grafiky, tak v okamžiku, kdy si odmyslím líbivý obrázek tak z toho webu graficky nic moc nezbude. Myslím, že by si web zasloužil propracovanější design i ostatních částí (menu, prostor pro obsah, okolí, ...)

Avatar

Autor komentáře: Cybe

Datum vložení: 3.8.2007 22:26:12

takovou vec zplacam za 3 hod... a nebude to tak osklive jako toto... Je to stasna amaterina. kdybych neco takoveho udelal treba pred peti lety, rozhodne bych se s tim nechlubil a nezverejnoval.

Avatar

Autor komentáře: Antonín Daněk

Datum vložení: 3.8.2007 22:49:30

Paradise v doméně je po vzoru Johna V. ? :o) Myslím, že zásadní chyba je už ve zvolení barvy. Pro komerční účely není šedá zrovna vhodná. Šedá barva neprodává.

Avatar

Autor komentáře: mantisa

Datum vložení: 4.8.2007 10:30:07

Dobrý den, dovolím si připojit několik poznámek. Grafika: Jednoduchá, ale až moc; a hlavně nedodělaná. Nadpis malý, podtitulek nadpisu nic neříkající. Co si mám představit po webovým rájem. Nevím, nechce se mi to zkoumat, proto odcházím. Odkazy menu namáčknuté k obrázku. Palmička na pozadí v hlavičce na notebooku neviditelná. Chybí mi pozadí pravého sloupce. Patička opět namáčknutá na spodek stránky. Na jakém hostingu to běží, že je to validní nikoho nezajímá. Chválím velké písmo. Informace žádné, nevidím ani orientační ceny, opět odcházím. Pod položkou [i]O nás[/i] se nic nenahází, pouze technologie, kter autoři stránek používají. Mě zajímá spíše adresa, místo podnikání IČ, DIČ. Poku bych měl hodnotit jako ve škole, dávám 4+ za velké písmo.

Avatar

Autor komentáře: chlistovak

Datum vložení: 5.8.2007 13:40:39

Pokusně jsem si zkusil zakázat obrázky a z webu mi zbyla jen informace o spuštění domény a hostingu. Jinak souhlasím s předchozím příspěvkem, kromě modrého moře tam toho mnoho není.

Avatar

Autor komentáře: Stan

Datum vložení: 7.8.2007 11:42:27

Ach jo dalsi amateri na trhu. Ani nevite jak je pak tezke navratit duveru firmam co ziskaji zkusenosti s nekym jako Vy :-) Kluci jedna rada do zivota. Delejte to co Vam skutecne jde...

Avatar

Autor komentáře: Dex

Datum vložení: 7.8.2007 20:08:10

:D profík promluvil a co skutecne jde Tobe? ;) zapracoval bych více na obsahu, ubral té šedive a docela to jde :)

Avatar

Autor komentáře: Stan

Datum vložení: 8.8.2007 13:56:33

O nic me nejde. Umim pochvalit, ale nechvalim vse. pri otevretni tohoto webu jsem mel prvni dojem, ze jsem narazil na nejakou malou cestovni kancelar (je to spravne?) ocima sjizdim na ne moc vydareny logo (urcite bych volil jinej font) Aha je to raj. Obrazek pekny, ale ma smysl takhle plitvat mistem je to skutecne nejdulezitejsi sdeleni na strance? hmm reference nic (klidne at udelaj dva tri weby zdarma vytvorene pro zname, ale at to neni prazdne) sleva 50% kdyz neni cenik hmmm chtel bych videt jak vypada takova kalkulace. pocitadlo je v tomto pripade spise uzitecne pro autory. Tak proc zbytecne rozptylovat od skutecne dulezitych informaci, ktere tam zatim teda zatim nejsou temer zadne. :-)

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz