Starší komentáře ke článku: WebDAV - webhosting a software

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Jan Brašna

Datum vložení: 12.6.2003 10:47:42

Dobry den, dovolim si vam oponovat kdyz reknu ze na pipni WebDAV je. Proto bych byl rad kdybyste tuto informaci opravil. Sam sice tuto vlastnost nevyuzivam a proto nemohu potvrdit vsechny fce s timto souvisejici, ale alespon zakladni podpora je pritomna.

Avatar

Autor komentáře: Stepan Kouba

Datum vložení: 12.6.2003 20:37:51

Dobry den,
dekuji za upozorneni, ale mam nasledujici vyhradu. V clanku je napsano, ze "...U zbylých čtyř firem není podpora WebDAVu v jejich nabídce uvedena.". Jeste jednou jsem se na server PIPNI.cz dival a opravdu podporu WebDAVu nemohu nikde najit. Pokud je tak nekde uvedeno rad to opravim, ale jinak si myslim, ze clanek je pravidivy.

Stepan Kouba

Avatar

Autor komentáře: Vilém Málek

Datum vložení: 12.6.2003 22:07:11

Problém bude nejspíš v tom, že webhosteři, provozující servery Microsoftu, o vestavěném WebDAVu často ani nevědí, stejně jako někteří z těch, kteří používají speciální serverové distribuce Linuxu, které většinou obsahují Apache, který většinou už mívá podporu také nakonfigurovánu ;-)

Avatar

Autor komentáře: Stepan Kouba

Datum vložení: 12.6.2003 22:44:40

Souhlasim. A uzivateli pak nezbyva nez se dotazovat webmastera. Bohuzel to ale muze spoustu lidi odradit a ti radsi vyuziji nabidku firmy, ktera o svych sluzbach dobre informuje.

Avatar

Autor komentáře: Jan Brašna

Datum vložení: 14.6.2003 0:29:50

Ano, v tomto s Vámi souhlasím, nikde v nabídce webdav uveden není. Jeho podpora je patrná až v administraci, v nastavení adresářů.

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz