Starší komentáře ke článku: webmotion.cz

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Ash

Datum vložení: 30.5.2007 17:33:59

První dojem: prima interaktivita, ale... prťavé písmo :( Druhý dojem: Ta anketa mi nějak nezapadá do designu, buď tím umístěním nebo barevností mi připadá jako ty laciné outsourcované ankety... Třetí dojem: do horiz. menu bych doplnil i tradiční link na úvodní stranu (jo, vím že můžu kliknout na logo..) tohle je čistě subjektivní. Čtvrtý dojem: Chybí nabodeníčka (spolupraci, pocatku roku). První dojem z kódu: XHTML 1.1 + text/html místo application/xhml+xml mi taky nějak nejde k sobě, předpokládám že to je jen dočasné. Celkový dojem: Ze 3/4 pěkný grafický dojem z backgroundu a motivu, ale ta hranatá šedá to najednou nějak zabíjí, co třeba trochu "doskleněna"? Horiz. menu také má fajn graf. přechod, ale žel působí moc zubatě. Trochu poladit a zvětšit písmo a líbí se mi to. A to přestože jinak takovéhle weby co vypadají víc jak flash app než webová stránka nějak nemusím :)

Avatar

Autor komentáře: Ash

Datum vložení: 30.5.2007 17:39:58

Omg, ale nenechávejte tam určitě to <i>"Konečně se nám podařilo vytvořit prezentační­ web našeho týmu WebMotion"</i>, pokud se něčím podobným chcete živit a nabízíte to jako službu :D To píšou holky ze základky "konečně se mi tam podařilo nahrát ty stránky", vy musíte být víc suverénní! Ne evokovat dojem že to byl problém a ještě po jste měli skluz. Jo, je dobře, že se vám to konečně povedlo, ale... :)

Avatar

Autor komentáře: Strnadel L.

Datum vložení: 30.5.2007 22:39:54

Můj osobní názor je, že na grafice by se mohlo vyhrát víc. Menu mi připadá kostrobaté a nevím jestli to je právě překročením limitu na mojem internetu ale nějak mi nenačetlo to, co mi pod menu chybí, byl bych rád kdyby to bylo internetem a jestli ne.. no tak v tom případě kde se nám to ztratilo. Menu jako by levituje někde v prostoru s náznakem, že nám pod tím neco zchází. Šedý obrázek v dolní části vypada zajimavě, nic moc kvalita, kostrbatý a mě nedavá žádný smysl, postava v pozadí s mraky, mno nevím. Mimochodem, kontakty slouží k tomu, aby poskytly onen kontakt, nejsem si jist jestli ICQ číslo, které podle mého neexistuje bude někomu platné.

Avatar

Autor komentáře: Jakub

Datum vložení: 31.5.2007 0:17:56

Design není zlý, ale ani dobrý. Při druhém pohledu mi k sobě neladí logo + nabídka + obsahové obdelníky. Prostě každý kousek v trochu jiném duchu. Logo hranaté, jakože pixelové + menu oblinky a obloučky + šedý obsah a obrázky se zeleným filtrem. Proč? A pak u obsahu ty červené proužky? Proč nemají oranžovou barvu z loga? Nebo třeba barvu podle barvy záložky v menu. Záložky v menu taky nechápu. Každá jinou barvu nebo stejně... Ale jedna barva dvakrát, ostatní jednou? Teď jsem se na to koukal ještě jednou a opravdu mě barvy menu hodně matou... I ta změna na různé odstíny. Tak trochu bych šel víc po detailech a po logice, pokud to má být prezetace prezentující lidi tvořící weby, která navíc není nijak rozsáhlá...

Avatar

Autor komentáře: Markéta

Datum vložení: 31.5.2007 13:53:36

A neměl by desing stránek korespondovat s designem loga? Ztrácím se v tom, protože je to moc tmavý a zelený filtr na fotkách nevypadá v tom tmavym pozadí moc dobře.

Avatar

Autor komentáře: SeyS - Radek Šmýd

Datum vložení: 31.5.2007 18:25:25

Diky moc za nazory, nektere jsem uz upravil a nektere prenecham grafikovi(Ales)

Avatar

Autor komentáře: garry

Datum vložení: 1.6.2007 9:59:56

Stránky nejsou špatné. Ke vzhledu se nechci vyjadřovat protože nejsem grafik. Při otevření stránek první pohled padne na anketu, která je na příliš dominatním místě a teprve pak jsem našel menu. Anketa je důležitá pro Vás, ale zákazníka spíše odradí (stále mu někdo vnucuje nějaké dotazníky, které ho nezajímají). V kontaktech bych uvítal adresy.

Avatar

Autor komentáře: MVK

Datum vložení: 2.6.2007 12:45:01

Nebudu posuzovat vzhled ani kód, ale tentokrát výjimečně obsah: Titulní stránka komerčního projektu je hlavní lákadlo firmy. - Primární místo zabírá anketa. - Sekundární místo jakési obrázkové menu, které duplikuje menu nahoře. - Terciální je počítadlo - proč proboha? Neumíte tam dát neviditelné? Koho zajímá počet návštěvníků než vás? Dokonale jste zabili první stránku, dokonce ani není poznat, k čemu jsou tyto stránky dobré. Sebelepší vzhled a kód vám jsou k ničemu bez základních znalostí marketingu. Mimochodem, SEO asi také nebude nejlepší. Abych nebyl jen destruktivní, tak několik rad pro první stránku: - zabýváme se tvorbou internetových aplikací a webových prezentací pro menší firmy a podnikatele - vlevo reference - do hlavní části nabídka a ceny + akční nabídka na cokoliv - do hlavičky kontakty Přeci jen něco k vzhledu: Osobní názor: Špatný kontrast písma, pochmurný vzhled skvělý pro metal, ale nevhodný pro komerční prezentaci.

Avatar

Autor komentáře: Milan Duroch

Datum vložení: 5.6.2007 15:25:22

Najviac ma zaujalo portfolio - a sice ta mala ikona repkoveho pola s velkymi oblakmi. Fotil som ju pred 3 rokmi u nas na Slovensku, viem aj presne popisat kde;) Zaujimalo by ma, ci ste mi ju stiahli z photopostu, alebo z mojho webu z mojej galerie krajiniek ;) V zasade mi to nevadi, ze to tam je(ved je to taka gycovka), ale co vsetko nenajde clovek na webe;) Este som tam mal (c) uvedene na kazdej fotke ;) http://www.r65.sk/images/fotog/krajinky/jarna_krajinka-2.jpg

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz