Starší komentáře ke článku: wifi-in.cz

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: František Kocúrik

Datum vložení: 25.5.2007 7:12:59

Dobrý nápad! Po grafickej stránke je to prívetivé, kód je v pohode. To nevyzerá na amatérov :-) Inak doplnil by som nejakú hlášku, keď napr. pre Zlínský kraj nie je ešte nič pridané, tak sa nič nezobrazí, to je mätúce. Držím palce!

Avatar

Autor komentáře: kblh

Datum vložení: 25.5.2007 10:21:22

Nápad udělat takovou službu je velice chválihodný. Pokud bude probíhat pravidelná aktualizace dat. Několik připomínek: - hnědé (tmavě červené) pozadí mi přijde moc výrazné, zkusil bych to zjemnit, zesvětlit. - slogan "Nechoďte pro signál zbytečně daleko" mi přijde dobrý, ale ... Můj první pohled na této stránce byl na obrázek pouště se sloganem a musel jsem chvilku přemýšlet, než mi došlo, o čem ten web je. Já bych tam ještě nějak zakomponoval symbol WiFi, aby to bylo hned jasné. - hodila by se tam image mapa (ČR a Praha) pro rychlý nájezd do lokality Jinak pěkné.

Avatar

Autor komentáře: minfox

Datum vložení: 30.5.2007 11:45:30

Na uvodni strance v IE6 se trosku rozpada layout. hlavni telo stranek se mi libi je to prehledne svezi, ale hlavicku webu bych predelal celou. menu mohlo byt hezci. ale jinak uzitecnej web pokud bude pravidelne aktualizovan.

Avatar

Autor komentáře: Fanoush

Datum vložení: 1.6.2007 21:54:45

Děkuji vám za názory, nalezené chyby i povzbuzení. Souhlasím s tím, že grafika není nejlepší, ale je to můj současný strop (amatérská tvorba :), takže změnu můžu slíbit jen u technických problémů. To ostatní možná vyřeší budoucnost... Upřímně doufám, že se kolem webu vytvoří nějaká komunitka, která zajistí občasnou aktualizaci. My nalézáme podniky akorát v Praze a já bych byl velmi nerad, kdyby byl web jen "pražskou" záležitostí. No, uvidíme (-:

Avatar

Autor komentáře: Vlasta

Datum vložení: 4.10.2007 12:17:17

Wifi-in.Cz vykrada databaze na internetu a pak je u sebe spenezuje. Opravdu povedena stranka.

Avatar

Autor komentáře: Fanoush

Datum vložení: 5.10.2007 13:54:08

Děkuji za objektivní kritiku. Je pravdou že wifi-in.cz má některé své podniky z jiných míst na Internetu. A je také pravdou, že jiná místa na Internetu mají některé své podniky z wifi-in.cz. Nechápu trend poslední doby osočovat wifi-in.cz ze "spenezovani" informací z jiných webů. Zvlášť pokud se ozývá z míst, která se na wifi-in.cz hojně inspirovala. A jenom pro informaci... průměrný denní zisk z wifi-in.cz ode dne umístění reklamy (21.2.07) je 29 centů. Pro zdatné počtáře určitě nebude problém vypočítat předpokládaný roční zisk, odečíst náklady na hosting a doménu zjistit, jak nechutně jsme díky wifi-in.cz bohatí.

Avatar

Autor komentáře: MiHa

Datum vložení: 6.10.2007 3:48:20

No pokud vim (o vykradani wifi-in -em) tak tohle se uz diskutovalo (jakoze kdyz je neco free lze vec "volne sirit" nebo ne(?!) na 2 mistech. Zaver (predpokladam autora jedne z vykradanych db?) byl, ze o vas pane F. Pac vi a ten clovek rekl na vasi adresu pouze: "To je ceska klasika". Padl i jeden moudrej nazor. Cituji: Pokud neco kopiruju primo z konkretniho webu a je to free uvadim klikaci odkaz na puvod informace a v neposledni rade vec (dilo) dale sirim bez zisku. Ja osobne vim pouze o 3 "wifi" mistech na ceskem internetu a kazde existovalo pred datem 3. unor 2007. Takze ne, ze se nekdo inspiroval vama ale ani napad neni vas. Platit hosting prodejem ukradeneho "zbozi" ktere je ke vsemu zadarmo.. hmm. Opravdu zajimave. Postnete sem ten skript jak tim sjizdite cizi databaze. Mozna o nej bude hustsi zajem a vydelate o stovku vic.

Avatar

Autor komentáře: Vilém Málek

Datum vložení: 6.10.2007 11:22:41

Pánové, váš setrvale opakovaný flame nepatří do fóra o webdesignu, buďte tedy tak laskavi a přesuňte se s ním na nějaký chat. Další úlety budu mazat.

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz