Starší komentáře ke článku: windsurfingcz.info

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Dedkoid

Datum vložení: 28.3.2003 10:48:59

Moc kontrastni barvy, boli z toho oci. Tag "font", proc ??? Graficky unyle, bez kouska napadu. Vlastne je to dost osklive. Zkusil bych stranky "odpichnout" od loga, protoze mi prijde pekne. Predelat, ale rychle. Tohle je fakt hruza.

(span style="mso-bidi-font-size: 10.0pt <- to je proboha co ??)

Avatar

Autor komentáře: Loco

Datum vložení: 28.3.2003 17:56:37

Je pravda, že ty barvy jsou moc výrazný a nehodí se k sobě v této kombinaci.Jestli chceš za 500 ,- ti udělám perfektní webdesign :)

Avatar

Autor komentáře: Venca

Datum vložení: 29.3.2003 18:31:47

Teda pánové, vy mi dáváte. Moje sebevědomí prudce klesá. A to jsem se fakt snažil aby web trochu vypadal. Možná to bude proto, nejsem gafik ani programátor a ještě před dvěma lety jsem internet skoro neznal. Tento výrvor je vrchol mé dovednosti na inetu. Přesto díky za vaše názory a nabídky na pomoc, určitě se vám někomu ozvu.

Avatar

Autor komentáře: Tomáš Posker

Datum vložení: 29.3.2003 23:36:31

Hele Venco, neber to až tak tragicky. Myslím, že je to v celku solidně udělaný web. Jen je potřeba zamyslet se nad grafickou stránkou (volba barev). Všichni se učíme a navíc, každý si můžeme myslet, že to co jsme vyrobili je skvělé a při tom se najde někdo jiný, kdo to odsoudí. Nikdy se nezavděčíš všem ... každopádně pojmy jako: barevný kříž, duplicita barev apod. aspoň trošku znát nauškodí. Držím palce...!

Avatar

Autor komentáře: Plaváček

Datum vložení: 28.3.2003 19:17:38

Ach jo, je mi strašně líto, že musím tenhle webík strhat. Především proto, že jsem sám fanda windsurfingu s celkovým kontem dvou vlastnoručně postavených prken ještě v dřevních začátcích tohoto sportu :) Čistě mezi námi, pokud se autoři tohoto webu obrátí na mou maličkost, nejspíš jim zdarma udělám grafický návrh :)

Jinak: chybí deklarace typu dokumentu, tabulkový layout se spoustou zbytečných věcí je v této rubrice asi už standardem (font color, font face a tak dále a tak dále) a to přestože autor používá externí stylový předpis. Pěkný grafický nápad nebo idea pro tak překrásný rozevlátý sport se přímo nabízí.

Obsahově přitom skoro dokonalý web je poškozen špatným designem. Skoro se mi zdá, že autor se za svůj výtvor stydí, protože jsem nikde o něm nenašel žádnou informaci.

Škoda.

Avatar

Autor komentáře: Tomáš Posker

Datum vložení: 28.3.2003 21:21:26

Jsem nucen zařadit se mezi ty, kteří nabízejí grafický návrh. Přemluvím našeho grafika aby to asi udělal zdarma. Jinak <a href='http://www.plzensko.com' target='_blank'>http://www.plzensko.com</a>

Avatar

Autor komentáře: Pája (s hodnoceným webem nemám nic společného!)

Datum vložení: 1.4.2003 23:08:58

Hm, nejlepší je si nejdřív zamést před svým prahem, ne?

<a href='http://www.plzensko.com' target='_blank'>http://www.plzensko.com</a> (po 10 vteřinovém "zkoumání" úvodní stránky):

1) bez JavaScriptu se nezobrazí levé menu - to nad slunečnicí
2) v NN 4.x vypadá stránka hrozně
3) tabulkový layout jako z čítanky

Myslím že na 10 vteřin to stačí... Grafika a design je možná hezký, přístupnost je ale hrozná.

Jak je vidět, vše je otázka priorit toho kterého webmastera...

Avatar

Autor komentáře: Michal Nemec

Datum vložení: 30.3.2003 14:06:42

No bohuzel musim rict ze graficka uroven je strasna vlastne me odradila od blizsiho zkoumani :)

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz