Starší komentáře ke článku: wineofczechrepublic.cz

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Bednee

Datum vložení: 4.4.2007 14:31:39

Jenom jsem to rychle proletel. Prvni co me ale prastilo do oci je nazev stranky. V anglictine ma nase republika pred sebout clen. Spravne tedy ma byt: Wine of the Czech Republic (http://www.helpforenglish.cz/Gramatika/Podstatna-jmena/cleny/bezna-postatna-jmena/c2006072901-Cleny-v-anglictine--Articles-.html) Hlavni menu, resp. objevovani 2. urovne pri prejezdu, lze udelat i bez pouziti JavaScriptu. Staci pohledat na netu. Takto zbytecne snizujete pristupnost.

Avatar

Autor komentáře: FiXeD

Datum vložení: 4.4.2007 16:01:56

Stránky by chtěly trochu provzdušnit - nějaké paddingy by určitě neuškodily, text je zbytečně a nepěkně nalepený na okrajích. Proč musím i s 1024x768 rolovat do strany? Angličan si v AJ verzi asi těžko přečte logo stránky nebo nejbližší akce... -> Proč je anglická verze v angličtině jen tak ze dvou třetin?

Avatar

Autor komentáře: Hanak

Datum vložení: 5.4.2007 21:26:34

Jako největší slabinu webu vidím grafiku. Ještě tak ta titulka je jakž takž promyšlená, celkem i nějaké podstránky (ty odkazy v horním menu v první úrovni), ale jinak každý pes jiná ves. Ten web je dost obsažný a je potřeba promyslet všechny prvky. Jak rozložení navigace (mělo by být na první pohled jasné, kde je hlavní menu, hlavní navigace, což tady teda je, ale orientace v tom samotném horním menu je trochu nepřehledná), tak zobrazování článků, různých přehledů a tak dále. Vezměte si třeba tyhle stránky: http://www.wineofczechrepublic.cz/7-1-instituce_cz.html http://www.wineofczechrepublic.cz/2-oblasti_a_vinari_cz.html http://www.wineofczechrepublic.cz/3-1-vyvoj_vinarstvi_cz.html http://www.wineofczechrepublic.cz/index.php?sec=2&sec2=3&lang=cz http://www.wineofczechrepublic.cz/index.php?sec=slovnik&lang=cz&slovo=C http://www.wineofczechrepublic.cz/menu6_otazky_a_odpovedi_cz.html Je to naprosto nejednotné - co se drobných grafických prvků týče - těch podstránek je tam tolik, že promyšlená grafická koncepce je nevyhnutelná. A někde fakt utíká ten padding, ale to už je jen důsledek. Prostě se mi zdá, že ten web není graficky vůbec promyšlený. Další věcí je ta lokalizace, je pravda, že je polovičatá. Třeba kalendář akcí v jiných než českých mutacích vůbec nemá smysl. No a chybí lokalizace i některých těch textových stránek. Proč třeba toto lokalizované je: http://www.wineofczechrepublic.cz/2-1-wine_region_moravia_en.html http://www.wineofczechrepublic.cz/3-2-climate_topography_and_soil_en.html a toto neni? http://www.wineofczechrepublic.cz/2-regions_wineries_en.html http://www.wineofczechrepublic.cz/5-wine_tourism_en.html a to jsou jen ukázky. Jinak s tím, co píše FiXeD, problém nemám, při rozlišení 1024x768 rolovat do strany nemusím.

Avatar

Autor komentáře: Radek Bartuška

Datum vložení: 6.4.2007 11:10:38

lokalizace hrůza. Na anglicke strance vyjede cesky flash... validator na uvodni strance vyhodi par chyb, zbytecne. Cely web mi prijde divny a zbytecne slozity. Jinak chvalim za obsah webu!

Avatar

Autor komentáře: matto

Datum vložení: 7.4.2007 21:49:53

neprehladne!! a ako uzivatel neznasam ked si prepnem jazyk a ono ma to hodi na index

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz