Starší komentáře ke článku: xkultura.cz

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: mano

Datum vložení: 6.3.2006 11:33:17

kod som nepozeral takze len k designu: - horne logo splyva so zvyskom stranky - menu je nevyrazne (najskor som myslel ze menu su tie novinky) - urobil by som to aj pre mensie rozlisenia

Avatar

Autor komentáře: Pepa

Datum vložení: 6.3.2006 12:35:44

Co jsem tak letmo nakouk na kod stranky vypadalo to ok. Co je ovsem opravdu desne je preplacanost stranky. Chtelo by to vice vzdusnosti a prehlednosti.

Avatar

Autor komentáře: Bobík

Datum vložení: 6.3.2006 16:59:08

Namátkově jsem si vypnut Java Script a nedostanu se do podsekcí. Šlo by to vyřešit alespoň tak, že po kliknutí na nadsekci se mi v nově nahrané stránce otevře i podsekce v menu. Stránka je moc přeplněná, trochu vzdušnosti by neuškodilo. Sloupec s novinkami dusí dojem menu, naopak ten škopek nahoře vypadá jak popis obsahu, ne jak aktivní menu. Největší oranžová upoutávka na článek má zbytečně moc místa.

Avatar

Autor komentáře: Martin Homolka

Datum vložení: 6.3.2006 18:19:42

Díky za kritiku. K tomu menu: Asi by to chtělo nějakou alternativu pro ty, kteří mají vypnuté javascripty. Ale do podsekcí se dá dostat i přes hlavní sekce, tak že se klikne v hlavní sekci na příslušný nadpis podsekce v těch čtverečcích. Vzdušnost by to chtělo, nicméně vzhledem k počtu informací, které se musí na stránky vejít je to trošku problém. Oranžová upoutávka mění velikost podle toho obrázku. Takže se stává že je moc velký obrázek a krátký úvod. Pak to budí dojem zbytečné prázdnoty.

Avatar

Autor komentáře: spiq

Datum vložení: 7.3.2006 2:01:50

dost hruzne

Avatar

Autor komentáře: Pavel

Datum vložení: 7.3.2006 11:10:57

Nejsem grafik, ale také to na mně působí trochu neuspořádaně. Myslím, že by to chtělo zjemnit barvy (té trochu agresívní a studené modré je tam dost) a opustit představu víceméně monochromatického webu. V množství informaci to zase tolik není. Zkusil bych nějakou kombinaci jemnějších pastelových barev a zjednodušení hlavičky. Jinak v kódu je dost chyb, některé docela zbytečné a snadno odstranitelné.

Avatar

Autor komentáře: Jarda

Datum vložení: 10.3.2006 8:02:15

Prijde mi to takove nedodelane, stranka je strasne plna neprehledna, nevyrazne barvy cehokoliv, neni ceho se v te zmeti chytit. Kalendar je nedostylovany, to same menu, ktere je neprehledne. Javascript je zbytecny. Posun oproti puvodni verzi je velky co se tyce obsahu, ale graficky je to dzungle.

Avatar

Autor komentáře: Martin Homolka

Datum vložení: 10.3.2006 16:58:32

Můžete přiblížit co myslíte tím "nedostylovany kalendar a menu"? A jestli myslite javascript na menu tak ten sme zavedli proto, ze menu pomoci css bylo spatne ovladatelne, dolni podmenu zmizelo hned jakmile jste ho opustil mysi a bylo to spise pro zkuseneho "mysistu".

Avatar

Autor komentáře: Vilém Málek

Datum vložení: 10.3.2006 17:49:58

Existují různé druhy CSS menu, dokonce i "on-click" CSS menu, které se chová podobně jako menu JavaScriptová...

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz