Starší komentáře ke článku: Zjednodušení práce s MySQL

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Vilém Málek

Datum vložení: 1.2.2002 0:45:34

Omlouvám se, že rýpu. Mohu říci, že s oběma Vámi popisovanými programy mám zkušenosti a nemohu říci, že milé. Daleko více si rozumím například s phpMyAdmin, který je snad ještě jednodušší, existuje v mnoha jazykových (a kódových) verzích, je platformově nezávislý a zcela zdarma. Na jeho vývoji se navíc podílí množství lidí z celého světa, takže aktuálnost a kvalita je zaručena. Škoda, že jste jej alespoň nezmínil ;-)

Avatar

Autor komentáře: Tomas Dudasko

Datum vložení: 1.2.2002 8:34:48

ano WinMysqlAdmin jsem pouzival pouze proto ze mi svitil dole na liste semaforek se zelenou. Pro administraci databazi a tak pouzivam PhpMyAdmind, je super, chodi mi vsude, spravuju databaze na pocitacich bez web serveru vzdalene. Ano je skoda, ze v clanku o nem nebyla ani nejkratsi zminka.

Avatar

Autor komentáře: Milan Jakel

Datum vložení: 2.2.2002 8:39:36

Zdravim vsechny a dekuji za precteni meho clanku, pokud jde o PhpMyAdmin: je to tak vyborna aplikace, ze stoji za to ji venovat samostatny clanek, takze se o nem na Interval.cz urcite vsichni doctou.

Avatar

Autor komentáře: Brano

Datum vložení: 1.2.2002 9:39:12

Mozete mi pomoct, potrebujem vytvorit tabulku v NetAdmin, velmi sa v tom nevyznam mam presne definovane co mam doplnit do tabulky ale neviem ju vytvorit. Dakujem.

Avatar

Autor komentáře: Milan Jakel

Datum vložení: 2.2.2002 8:42:41

- spustte NetAdmin a prihlaste se, jak je popsano v clanku
- prepnete na zalozku vkladani SQL dotazu
- vepiste SQL dotaz na vytvoreni tabulky:
CREATE TABLE nazev_tabulky ( ..........
- spustte SQL dotaz k vykonani stiskem cerveneho vykricniku

Avatar

Autor komentáře: Milan Jakel

Datum vložení: 2.2.2002 8:45:31

dalsi, ale ne zase tak moc ucinny, spravce databaze MySQL byl jiz na Interval.cz popsan ve clanku <a href='http://www.interval.cz/r-article.asp?id=595' target='_blank'>http://www.interval.cz/r-article.asp?id=595</a>

Avatar

Autor komentáře: spaze

Datum vložení: 3.2.2002 12:21:43

Dalsi programy podobneho typu, ktere stoji minalne za zminku jsou tyto dva (osobne pouzivam prvni z nich)

<a href='http://www.mysqlfront.de' target='_blank'>http://www.mysqlfront.de</a>
<a href='http://www.dbtools.com.br' target='_blank'>http://www.dbtools.com.br</a>

Avatar

Autor komentáře: Rad

Datum vložení: 4.2.2002 8:01:23

Kdo někdy zkusil <B>DBtools</B> z <a href='http://www.dbtools.com.br' target='_blank'>http://www.dbtools.com.br</a> nechce jinak !!!

Avatar

Autor komentáře: Marek Šalanda

Datum vložení: 4.2.2002 9:39:43

Mate vlastne pravdu vsichni. Vyber nastroje - tedy softwaru - je vzdy subjektivni zalezitost. Kazdemu "sedne" neco jineho. Kvalita se posuzuje podle toho, s kterym softwarem pracuje nejvice spokojenych uzivatelu.
Budu tedy rad, kdyz v diskusi uvedete typ toho vaseho nejoblibenejsiho a zduraznite jeho vyhody. Myslim, ze od toho diskuse je. My se zase odvdecime tim, ze uvedene nastroje zaradime do pripravovane sekce Download, kde byste meli mit moznost vyjadrit svuj nazor nejen poctem stazeni, ale i hodnocenim.

Avatar

Autor komentáře: Milan Jakel

Datum vložení: 4.2.2002 10:37:26

Ano, presne tak. Nastroju je spousta, ja jsem v clanku uvedl tenhle, protoze se mi hodi nejvice z tech, co se mi dostaly do rukou. Vyzkousim i ty ostatni a mozna taky zmenim preference.

Avatar

Autor komentáře: B. Kostrec

Datum vložení: 6.2.2002 14:33:07

Dobry den, v uvode clanku sa hovori o volnom pouziti MySQL pod windows. Je tomu skutocne tak? Kde mozeme ziskat zarucenu informaciu (s vynimkou ich domovskej stranky, kde sme sa k tomu nedopatrali), popripade informacie o podmienkach vyuzivania MySQL pod WNT4.0

Avatar

Autor komentáře: Milan Jakel

Datum vložení: 6.2.2002 20:56:24

muzete se ujistit, ze tomu tak skutecne je, na:

<a href='http://www.mysql.cz/support/arrangements.html' target='_blank'>http://www.mysql.cz/support/arrangements.html</a>

Avatar

Autor komentáře: Kamil

Datum vložení: 15.6.2007 17:19:09

Nainstaloval jsem MySQL v. 5.0.37 a nenašel jsem soubor winmysqladmin.exe. Je zde pouze sqladmin.exe a ten když ho spustím - tak rychle proběhne "černé okno" a ihned se uzavře. Nevím co s tím... Poradí někdo? Děkuji...

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz