Starší komentáře ke článku: ASP a jak pomocí něj přistupovat k databázím

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Marek Beránek

Datum vložení: 8.6.2000 9:13:00

Nevím, kde jste vzal číslo uživatelů - 10. Pokud si pečlivě přečtete informace o MSDE či se zeptáte lidí s Microsoftu, tak se dovíte, že POČET UŽIVATELŮ JE NEOMEZEN, AVŠAK JE OPTIMALIZOVÁN NA 5 UŽIVATELŮ. A co to znamená? Pokud se na MSDE připojí 5 uživatelů, tak je vše v pořádku. Avšak pokud se připojí 6. uživatel, tak zpomalí práci předešlým pěti. Pokud vás zajímá licenční politika, tak "licenčně" se může připojit nekonečno uživatelů.

Avatar

Autor komentáře: Ondrej Kopp

Datum vložení: 8.6.2000 9:39:00

Máte pravdu, omlouvám se za uvedení špatných informací.

Avatar

Autor komentáře: Miroslav Kučera

Datum vložení: 8.6.2000 10:17:00

Dobrý den, autor Onfřej Kopp mi tento článek poslal před nějakou dobou, asi dva týdny a následné opravy a doplnky do článku jsem zapomněl uložit do dané složky k tomuto článku a tak zde vyšla poněkud starší verze článku, než měla. Za chybu se omlouváme, již by měla být napravena. Díky za upozornění Miroslav Kučera, šéfredaktor

Avatar

Autor komentáře: Ondrej Kopp

Datum vložení: 8.6.2000 10:18:00

Chybná informace již byla v článku opravena

Avatar

Autor komentáře: Dodo

Datum vložení: 28.4.2004 17:11:45

Nevíte někdo náhodou, zda existuje nějaký nástroj na synchronizaci dat mezi dvoumi MSDE? Chci přetahovat pouze novější záznamy, ne celou DB.
Díky.

Avatar

Autor komentáře: Tomáš Pochobradský

Datum vložení: 21.4.2004 14:44:32

Jakým způsobem zajistit omezení počtu záznamů ve zpracovávaném RecordSetu? Nad MS Accessem mi vlastnost MaxRecords nezafungovala.

Avatar

Autor komentáře: Ondřej Kopp

Datum vložení: 22.4.2004 8:09:06

co treba SELECT TOP 10 FROM Tabulka

Avatar

Autor komentáře: martin misar

Datum vložení: 2.9.2004 16:08:14

potreboval bych poradit, nevim jak se pripojit (jak nastavit) connectionstring, abych se mohl pripojit k sql serveru a sosat z nej data, jde hlavne o providera a network library
dik

Avatar

Autor komentáře: cembo

Datum vložení: 6.7.2005 2:20:36

Zdravim. V clasnku "ASP a jak pomocí něj přistupovat k databázím" pisete priklad ao otvorit databazu a nastavit recordset. set conn=server.CreateObject("ADODB.Connection") conn.Open "interval","USER","HESLO" Prave sa zacinam ucit ASP a stretol som sa s trochy inym sposobom. set conn=server.CreateObject("ADODB.Connection") openStr="driver={Microsoft Access Driver(*.mdb)};" &_ "dbq="&Server.MapPath("databaza.mdb") conn.Open openStr,"","" ... v druhom pripade vidim nastavenie ovladaca pre pristup k danej databaze. Mozete mi vysvetlit v com je podstata rozdielu ? Dakujem. s pozdravom.

Avatar

Autor komentáře: Macis

Datum vložení: 2.8.2005 8:34:44

[i]Zdar lidi, řeším teď zajímavý problém.[/i] Mám 4-5 aplikací (s databáze-DB postavené na SQL), které potřebuju provozovat na MSDE. Předem podotýkám, nemám na SQL server ! Dotaz: - kolik DB najednou můžu opravdu provozovat, aniž bych omezil provoz jiné DB ? - je omezení počtu uživatelů ('5') vzhledem k MSDE, nebo na konkrétní DB ?!?! Říkali mi, že platí to druhé, ideálně max. 5 uživatelů na každou DB. Co vy na to. Díky za radu !

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz