Starší komentáře ke článku: Dreamweaver MX - komponenta pro vyhledávání

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: backster

Datum vložení: 8.9.2003 10:49:52

Dekuji za skvely serial. Priklady se mi moc libily. Narazil jsem vsak na jeden problem, ci spis kosmetickou vadu. Rad bych se dozvedel jak dosahnout toho aby se pri vyhledavani vsechny nalezene zaznamy vylistovaly pod sebe a ne do tabulky v ktere se prepina po jednom zaznamu. Prijde mi to krajne neprakticke zvlast v pripade kdy je treba porovnavat dva ci vice zaznamu mezi sebou.

Ale jinak diky za skvely serial...

Avatar

Autor komentáře: Barganda

Datum vložení: 18.11.2006 14:37:50

hledal jsem to dlouho a pomohl mi tento tutorial http://www.learnthat.com/computers/learn.asp?id=1715&index=27 to podstatný je na téhle stránce použít REPEAT REGION Kdyby něco tak mi pisni... PS: je to trochu off, ale kdyby to někdo scháněl škoda, že už seriál nepokračuje

Avatar

Autor komentáře: Petr Vostrý

Datum vložení: 18.11.2006 18:45:39

Seriál by pokračoval, bohužel ze strany Intervalu už o něj není zájem. Nebo se mýlím, pane Málku?

Avatar

Autor komentáře: Pavel

Datum vložení: 26.12.2003 10:45:01

Taky bych se chtel pridat k tem co si pochvaluji tento serial. Dostal jsem se k nemu az teprve nyni (nikdy neni pozde :)) ale hned jsem si to take vyzkousel. Je to proste SUPER !!! Proc serial nepokracuje dal? Proc zde nejsou dalsi clanky na toto tema? Proc se autor odmlcel? Myslim se, ze je to velika skoda. Pokud se situace nezlepsi, zkusim kontaktovat autora :) Jen vic podobnych clanku.

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz