Starší komentáře ke článku: Firefox - nejlepší z nejlepších rozšíření

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Daniel Kulhánek

Datum vložení: 19.4.2006 17:13:43

Děkuji za výborný WebDeveloper ;-)

Avatar

Autor komentáře: von Banhoff

Datum vložení: 20.4.2006 14:24:18

u toho IETab bych asi poopravil tu pasáž o použití, myslím si, že daleko spíše ho lidé používají na ladění chyb MSIE v html a css a i ta formulace o zobrazování špatně je zavádějící, protože se ty stránky většinou tobrazují správně, jen ten kód a ty css styly jsou napsané špatně (rozuměj aby vypadaly dobře v MSIE)

Avatar

Autor komentáře: Vilém Málek

Datum vložení: 20.4.2006 18:10:06

Formulace o zobrazování a použití v článku je uvedena naprosto správně. Jestliže je stránka koncipována tak, aby byla plně funkční a zobrazená podle přání autora v MSIE, pak se skutečně v MSIE zobrazuje "správně" a uživatel Firefoxu ji má zobrazenu "špatně" a nefunguje mu, takže si musí vypomáhat různými obezličkami. Zkuste příště, než podobný příspěvek napíšete, uvažovat nad věcí nejen ze svého hlediska - kupříkladu právě v tomto případě to většina lidí vidí jinak než Vy a někteří webdesignéři ;-)

Avatar

Autor komentáře: Honza

Datum vložení: 21.4.2006 22:43:41

Co sem to tak čet, tak firefoxákovi, kterej by zatoužil instalovat všechna výše zmíněná rozšíření, bych skoro doporučil Operu :-))

Avatar

Autor komentáře: Vilém Málek

Datum vložení: 21.4.2006 22:49:57

Na druhou stranu, coby uživatel Firefoxu si nikdy nebudete instalovat všechna rozšíření, na která narazíte (to ostatně neuděláte ani jako uživatel Opery). Vtip je v tom, že ve Firefoxu de facto dostáváte holé zobrazovací jádro s několika základními prvky uživatelského rozhraní a [i]možnost[/i] vytvořit si vlastní prohlížeč přesně podle svých potřeb ;-)

Avatar

Autor komentáře: Bflm Psvz

Datum vložení: 24.4.2006 19:50:47

[i]Špatný[/i] vtip je v tom, že holý Firefox zabírá více místa na disku a v paměti, než Opera se svými možnostmi.

Avatar

Autor komentáře: MaTT

Datum vložení: 27.4.2006 23:46:48

Jako byvali uzivatel Opery musim rict ze FF ji v nmohem previsuje prave moznosti vlastni kofigurace. Jinak jeste bych asi doporucil rozsireni All In One Gestures

Avatar

Autor komentáře: croow

Datum vložení: 22.4.2006 20:01:49

Některá Vámi uvedená rozšíření jsou opravdu skvělá. Webdeveloper používám pro tvorbu www, IE Tab pro kontrolu zobrazovani stranek v MSIE, DownThemAll je zvyk a Forecastfox uspori cas. Ale myslim ze jste vynechali hodne zajimavych rozsireni, a misto toho jste uvedli jen ty, ktere doplnuji operu. Takze tady mate par zajimasvosti: ViewSourceWith, Mouse Gestures, SessionSaver 2, a napr. Highlighter.

Avatar

Autor komentáře: Jiří Macich ml.

Datum vložení: 22.4.2006 20:08:35

Výběr rozšíření v tomto článku vzešel z finalistů soutěže o nejlepší rozšíření pro Firefox, takže pokud Vám ve výběru nějaká rozšíření chybí (což mně osobně také), stěžujte si jinde ;-)

Avatar

Autor komentáře: mEErEck

Datum vložení: 25.4.2006 14:11:46

Jen bych doplnil nektera dobra rozsireni : Tabbrowser Preferences Fasterfox Extended Statusbar SwitchProxy tool

Avatar

Autor komentáře: Jiří Macich ml.

Datum vložení: 25.4.2006 15:34:38

Tabbrowser Preferences jsem zkoušel asi před rokem a dělal mi dost neplechu a tak jsem přešel na Tab Mix Plus. Extended Statusbar je funkčně dobré rozšíření, ale taky mi dost zlobilo hlavně v souvislosti s otevíráním a zavíráním tabů. Možná už je to ale v nových verzích napraveno.

Avatar

Autor komentáře: slezi

Datum vložení: 27.4.2006 22:29:04

Pro vyvojare, FireBug :) Public IP Gspace ;-) nutno mit email na googlu :) RefControl Mr Tect Local Install

Avatar

Autor komentáře: slezi

Datum vložení: 27.4.2006 22:24:39

Me osobne nadchnul Tab Mix Plus. Ma neuveritelne moc moznosti, nejen tykajici se zalozek. Nejvice me nadchnula moznost sezeni. Napriklad kdyz FF zbuchne(pouzivam i nestabilni buildy) neprijdu o nic. Znovu jej spustim a FF se zepta jestli chci nacist posledni sezeni :) a trada jsou tu opet vsechny stranky. Vrele doporucuji. Btw. to zobrazujete volne ip adresu komentatoru? Dost me to odradilo,ale pak jsem si rekl ze prece jen prispeji aspon pres anonym proxy. Co je komu do me ip adresy. Pripomina mi to velkeho bratra..

Avatar

Autor komentáře: Vilém Málek

Datum vložení: 27.4.2006 23:40:00

IP adresa je veřejná informace, nikoli soukromá. IP adresu zveřejňujeme jako ochranu proti spamerům a dalším vykukům, kteří diskuse zneužívají pro vlastní účely. Toto opatření je velmi efektivní, proto od něj v žádném případě nehodláme ustoupit. Stojíme zde pouze o seriózní příspěvky od seriózních přispěvatelů - serióznost a anonymita na odborném fóru se vylučují, proto také blokujeme anonymizéry a anonymní proxy. O anonymní příspěvky zde nestojíme, i kdyby jejich autor byl nositelem Nobelovy ceny (ovšem jak to poznat, když je anonymní ;-)

Avatar

Autor komentáře: Techi

Datum vložení: 4.5.2006 0:32:13

Tyhle rozšíření podle mě stojí za zmínku FlashBlock - neinstalujte, pokud milujete reklamy ve flashi, místo reklamy zobrazí pouze decentní ikonku pro zobrazení flashové animace FasterFox - urychluje načítání často navštěvovaných stránek InfoRSS - těžko říct, která RSS čtečka je nejlepší, mě se tahle osvědčila asi nejvíc SearchStatus - ukazuje pagerank stránky (vidíte nakolik je stránka relevantní) Foxy Tunes - rychlé ovládání všeho co umí hrát (winamp, xmms, WMP...) rovnou z firefoxu

Avatar

Autor komentáře: Honza Hána

Datum vložení: 14.7.2007 9:37:06

Muj oblibeny je HTML Validator: https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/249 a ScreenGrab!: https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/1146

Avatar

Autor komentáře: jose

Datum vložení: 15.11.2006 9:03:17

Prosím poradí někdo kde nastavit, aby se ve WinXP po spusteni Firefox spustil minimalizovany? Ve Firefox 1.5 to fungovalo ve vlastnostech.Dik.

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz