Starší komentáře ke článku: Jak začít s WiFi

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Martin Kopta

Datum vložení: 9.2.2004 1:56:59

Nic proti Patrickovi, je fajn, že Interval prodává jeho knížku, ale nemyslím, že by recenze knížek o WiFi patřila mezi články Intervalu.

Avatar

Autor komentáře: miroslav.kucera

Datum vložení: 10.2.2004 0:29:12

Nastesti Ty o tom nerozhodujes ;-]

Avatar

Autor komentáře: martin

Datum vložení: 9.2.2004 11:01:03

hruuuza (21.10.2003)
Pavel Nedostal
To je asi ta nejhur napsana kniha jakou jsem mel za posledni leta v ruce. Je to v podstate opsane z mnoha ruznych zdroju a slepeno v jakysi celek (jeste ke vsemu dost nasilne). V knize je navic dost nepresnosti, zcela chybi pohled z praxe.

Pozor pozor na ZANDLA !!!! (27.10.2003)
Pavel Novák
Vážení, Důrazně varuji před články pana Zandla. Články pana Zandla vnášejí do světa techniky poněkud nesmyslné bludy, nepřesnosti, omyly i lži. Nevím, kde k nim pan Zandl přišel, ale je zřejmé, že je to velký tlučhuba. Z toho, co publikuje, mě leckdy vstávají vlasy hrůzou na hlavě. Chudáci ti, kdo nerozumí tomu, o čem se snaží pan Zandl referovat. Divím se, že mu tyto publikace nějaké nakladatelství vůbec vydá. Dobře si vzpomínám, jak v jednom článku nabádal k protizákonnému jednání. Doporučuji všem, aby neaplikovali nic z toho, co pan Zandl leckdy popisuje.

Avatar

Autor komentáře: Pozor pozor na ZANDLA !!!!

Datum vložení: 23.7.2004 6:24:15

Knihu mám doma, je dobrá, ovšem tento příspěvek je na žalobu. Ale to je vec druhá. Jaké tituly napsali pánové Pavel Dostal a Pavel Novák? I kdyby opravdu ta kniha nebyla tak dobrá Zandl je stále s velkým Z. A tyto dvě nuly mohou poštěkávat jen v diskuzích. Ale tak už to vlastně bývá......

Avatar

Autor komentáře: AntiPavel

Datum vložení: 5.11.2007 13:54:32

Vždycky se najde nějaký chudák a chytrák, který si myslí, že je hvězda, když píše anonymně na netu...

Avatar

Autor komentáře: Igor

Datum vložení: 24.2.2004 13:01:57

No prvotně jsem myslel, že to fakt bude o WiFi...stačilo jen v header článku napsat "recenze knihy"...jiank bych asi doplnil článek o <a href='http://www.marigold.cz' target='_blank'>http://www.marigold.cz</a> kde p.Zandl píše kde co dotýkající se oblasti WiFi...

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz