Starší komentáře ke článku: Jaký bude Interval?

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Mikky

Datum vložení: 3.1.2002 13:37:58

TAKY BYCH SI NĚCO PŘIHODIL, SERE MNE VAŠE POLITIKA KILLLISTU!

Avatar

Autor komentáře: Jarin

Datum vložení: 3.1.2002 14:45:17

I pro ostatní, co je to ten KILLLIST?

Avatar

Autor komentáře: Miroslav Kučera

Datum vložení: 3.1.2002 16:20:21

Jako bývalý sefredaktor interval.cz nevím o žádném Killlistu. Napsal byste prosím, co si pod tímto slovem konkrétně představujete?

Avatar

Autor komentáře: Mikky

Datum vložení: 9.1.2002 12:18:36

Zkusebni prispevek

Avatar

Autor komentáře: Marek Prokop

Datum vložení: 3.1.2002 16:46:05

Nejsem si jist, zda je zvyšování počtu článků to pravé. Osobně se mi Interval líbí právě tím, že vychází jen jeden článek denně a myslím, že by to mohlo klidně být ještě méně. Ostatně se zdá, že čtenost s počtem článků nijak nestoupá, spíš naopak.

I velké americké webziny pro webmastery obvykle vydávají jen pár článků týdně a to mají asi tak tisíckrát větší autorské zázemí než Interval. Běžných článků o webu je totiž nadbytek a stále dokola je rozmnožovat nemá moc cenu. Cíl by měl být v kvalitě.

Webziny o webu, které považuji za světovou špičku, vydávají v průměru jeden článek týdně (A List Apart), resp. 4 do měsíce (Digital Web).

Avatar

Autor komentáře: Marek Šalanda

Datum vložení: 3.1.2002 17:53:09

Zvýšení počtu článků souvisí s rozšířením Intervalu. Jak jsem již říkal, Interval se snaží oslovit tři skupiny čtenářů - tvůrce webu (programátory), webové grafiky a ty, kdo chtějí s pomocí Internetu vydělávat. Pokud budeme zvyšovat články, bude to vždy tak, aby v daný den vyšly články pro různé skupiny čtenářů (např. tvorba webu a e-komerce).

Avatar

Autor komentáře: Michal Kubis

Datum vložení: 10.1.2002 15:50:26

"Ostatně se zdá, že čtenost s počtem článků nijak nestoupá, spíš naopak." - tak s tymto musim suhlasit, zacinam to pozorovat na sebe. Je to zaujimavy ukaz, ale nieco na tom bude:)

Avatar

Autor komentáře: Marek Prokop

Datum vložení: 3.1.2002 16:51:53

Víkendová vydaní sice možná vypadají na první pohled hezky, ale dovolil bych si odhadnout, že články vydané v sobotu a v neděli budou mít v průměru tak 3-krát menší čtenost. Pokud nebudete na víkend řízeně směřovat slabší články, jedná se IMHO o plýtvání autorskými zdroji.

Avatar

Autor komentáře: Marek Šalanda

Datum vložení: 3.1.2002 18:01:51

Víkendová vydání mají samozřejmě nižší návštěvnost a pokud budeme zvedat počet článků i o víkendech, objeví se vedle článků pro pokročilé i články pro začátečníky. Počet článků chceme ale nejdříve zvýšit ve všední dny, proto nemá smysl v tuto chvíli blíže specifikovat víkendová vydání. Ta budou pokračovat prozatím v podobě, v jaké jsou nyní.

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz