Starší komentáře ke článku: Nebojte se animace v Corelu

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Jiří Plištil

Datum vložení: 26.4.2002 0:50:52

Tutorial je pekny, ale preci jen mi zde chybi ukazka animace nejakeho objektu. Pridalo by to takovy smrnc celemu clanku a pomohlo zacinajicim uzivatelum :-)))

Avatar

Autor komentáře: Jarin

Datum vložení: 29.4.2002 22:18:27

Tak tomu teda říkám trapnej kurz. Nejhorší na grafickej program, kterej kdy na Intervalu vyšel. Shrnul bych jej následujícími řádky:

vemte si libovolnej obrázek a otáčejte ho. Pokud je to bitmapa, tak aby nebyla zubatá, tak to antialisujte. To umí už i Corel, to není potřeba dávat do PhotoPaintu, jak tady autor balamutí. Pak jednotlivé rotace exportujte do nějakého programu na animaci, ať už AVI a nebo častěji aGIF, kde to slepíte.

Pane šéfredaktore, jak Vám mohla taková blbost proklouznout k vydání? Čtete vůbec, co Vám Ti studentíci posílají? Snažíte se mermomocí něco vydávat o Corelu?

JE TO TRAPAS!

Avatar

Autor komentáře: Marek Šalanda

Datum vložení: 30.4.2002 15:56:43

Čtete po sobě své příspěvky? Obávám se, že ne, jinak byste hned poznal, že text, co jste poslal do této diskuse, je někde hluboko u dna. Proto s vámi nemá smysl diskutovat.

Avatar

Autor komentáře: Pavel Ulrych

Datum vložení: 3.6.2003 14:07:58

Marku nenechte se otrávit. S Corelem dělám již léta, a možná právě proto mám vytvořeny své vlastní postupy. Díky tomu se někdy člověk zakousne na zdánlivé prkotině. A zopakování si kroků dle někoho jiného, tak jako je to v uvedeném článku, mě otevřelo oči. Tudíž za něj 3x DÍKY.

Avatar

Autor komentáře: Lukáš Fronc

Datum vložení: 10.7.2007 9:30:28

Zdravím, nevím zda dělám něco špatně, či je to nedostatek Corel Photo-paintu, ale když se snažím vytvořit animaci, nejde mi uložit jako pracovní soubor, který bych mohl za pár dní editovat-upravit-předělat. Jediné co, že umí uložit do GIF a AVI (a to AVI jeste dost mizerně). Nejsem tedy schopen udělat složitější animaci, kterou nezvládnu během jednoho dne. Dále by mě zajímalo, zda se dá nastavit nějaké časování snímků (jak dlouho se který bude zobrazovat) - když budu chtít animaci pozdržet na jednom snímku, tak jsem nucen snímky opakovat - zbytečně roste velikost výsledného souboru. Tak jako tak, Corel 11 v tomto (a nejen tomto) ohledu za Adobe Photoshop -Image Ready hooooodně pokulhává.... Děkuji za reakce, L.F.

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz