Starší komentáře ke článku: On-line portrét: Španělsko (.es)

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Mirek Koula

Datum vložení: 30.4.2003 11:49:39

Nějak se mi zdá, že se v přehledu ztratil jeden z největších španělských portálů ya.com, který má pod sebou i populární viajar.com atd.

Avatar

Autor komentáře: Marek Šalanda

Datum vložení: 30.4.2003 12:00:23

Dobrý den,

máte pravdu, mě se to taky nezdá. Hledal jsem příčinu a zjistil, že zmíněný přehled "Top domény" není tím, co říká, ale přehledem největších poskytovatelů. Omlouvám se, přehled stahuji a nahradím ho tím správným.

Avatar

Autor komentáře: Michal Sotolar

Datum vložení: 6.5.2003 2:19:07

Graf ve clánku se mi zdá zastaralý, masívne se implementují DSL linky (Telefonica On-Line) a regionální kabeloví provideri (R, *cable, atd.) a to jak v domácí tak firemní sfére. Dále trochu více skepticky rádio-spojeni 4-34 Mbps (NEO-SKY, momentálne neznám technické detaily, mají to tak napsané na vizitce :-P ).

Co se týce ISDN linek, kterých bylo pred uvedením DSL víc nez dost, Telefonica On-Line umoznila jejich vyuziti pro tuto technologii, pocitaji se vsak ve statistikach jako DSL.

Avatar

Autor komentáře: David Kopřiva

Datum vložení: 27.1.2004 17:17:27

Dobrý den,
jsem laik,můžete mi poradit, jaký je ve Španělsku nejvhodnější přístup k internetu z notebooku? Jsou tam také poskytovatelé připojení zdarma? Kolik přibližně stojí hodina na netu v levném provozu?
Děkuji.

Avatar

Autor komentáře: palo

Datum vložení: 4.2.2004 23:15:49

take mne zajima jak se lze pripojit ve spanelsku
mate nekdo zkusenost ci info?

diky

palo

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz