Starší komentáře ke článku: Reklama, webdesign a inspirace 1.

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Michal Majer

Datum vložení: 14.8.2002 8:43:19

Ten flash banner je fakt pěknej, ale strašně otravnej na moje oči.

Avatar

Autor komentáře: ŠtuPe

Datum vložení: 14.8.2002 12:18:19

Jakej Flash banner:))? Můj prohlížeč nepodporuje Flash a já se docela pobavil, když jsem si přečetl, že "<I>Myslím, že se tímto bannerem podařilo oslovit přesně ty, pro které byla akce určena. Zajímavá animace a dobré zpracování činí z tohoto banneru <B>nepřehlédnutelný prvek</B>.</I>".
A nic!
Prostě žádný alternativní text, ani upozornění, že bych si mohl doinstalovat podporu Flashe a nabídnout třeba odkaz (no, to už jsem moc rozežranej:).

Flash si občas pustím na PC, ale jako podporu v prohlížeči ho (zatím) nechci.
A pokud bych dospěl k přesvědčení, že si podporu doinstaluju, určitě by Vás potěšilo, že právě Vy byste mi to umožnili.

s pozdravem výše podepsaný

Avatar

Autor komentáře: Tomáš Gold

Datum vložení: 14.8.2002 22:59:25

proč pobavil? ;o)

"<I>Myslím, že se tímto bannerem podařilo <B>oslovit přesně ty, pro které byla akce určena</B>. Zajímavá animace a dobré zpracování činí z tohoto banneru nepřehlédnutelný prvek.</I>"

ti lidé, pro které byla akce (seminář o Flashi) určena, mají Flash určitě i v prohlížeči, a ti lidé si takového banneru určitě všimli a byl pro ně nepřehlédnutelným prvkem... to přece dává smysl, ne? ;o)

ad podpora flashe - úmyslně jsem ji do článku nedal, protože ten, kdo dneska flash nemá, tak se tak rozhodl úmyslně, a připadá mi pak docela otravné, když mi neustále vyskakuje explorerovský popup na stáhnutí komponenty...

Avatar

Autor komentáře: King78

Datum vložení: 14.8.2002 9:17:23

Moc nesouhlasim s hodnocenim banneru. Ten flashovy banner je opravdu dobry, ale co se tyce Santy je to klasicky banner, kde ono vyzdvihovane "Santa Clausovým oblíbeným e-shopem" v podstate nejde precist (rozhodne bych si toho nevsiml!).

Na zlate truhlicce se mi nelibi to, ze nevim, co to je. Vetsinou neklikam na nic, o cem dopredu nevim, co bude nasledovat. Rozhodne bych na ni neklik!

Avatar

Autor komentáře: Kuba

Datum vložení: 14.8.2002 18:30:36

No to ja bych na ni 100% kliknul, uz jen kvuli tomu abych to zjistil!

Avatar

Autor komentáře: Jiří Pagáč

Datum vložení: 14.8.2002 20:13:39

No, já memám moc rád Flashové bannery, zvláště dnes, kdy se třeba přes polovinu stránky roztáhne na nějaký čas banner a nelze ho třeba zrušit, to mě dokáže naštvat, protože nevím co pod tímto bannerem je. Nebo teď jsem se lekl, když mi po obrazovce začali lézt nějací brouci a úkolem bylo je postřílet. Je to přímo nevkusné a otravující. Navíc FLASHoý banner nejde otevřít v novém okně, takže musím nejdříve otevřít ještě jedno okno s načtenou stránkou a až potom teprve kliknout na banner. Nejlepší jsou stejně GIF bannery.

Avatar

Autor komentáře: Tomáš Gold

Datum vložení: 14.8.2002 22:47:23

s tím novým oknem - v IE zkuste držet při kliknutí Shift. odkaz se pak otevře do nového okna ;o)

Avatar

Autor komentáře: Jan Brašna

Datum vložení: 27.8.2002 3:10:05

Při kliknutí na flash banner se shiftem se odkaz do nového okna neotevře...

Avatar

Autor komentáře: www.filmcity.cz

Datum vložení: 15.8.2002 13:49:16

No s tim Shift bych si nebyl uplne u Flash jisty, ale je tu moznost. Zlata truhlicka je dobry napad, ale i tento napad mel interni promo, aby zakaznici vedeli o cem to je. Nemyslim si, ze si toho kazdy vsimne, kdyz je spousta malych obrazku po cele obrazovce, je pravdou, ze truhlicka je na miste, kde by reklama nemela co delat :-)
Co se tyka bannerove reklamy, tak si myslim, ze je na velkem ustupu, rozhodne gifova. Flash ma sva velka pozitiva a negativa. kazdopadne dokaze z banneroveho media vymacknout jeste i to malo, co se da. To je muj nazor.

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz