Starší komentáře ke článku: Sněžení, změny CSS a zobrazení v Dreamweaveru MX

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: Abastafidli

Datum vložení: 22.9.2002 19:44:59

Mam DW MX prewiev verzi a ani jedna z uvedenych extensions se mi v commands / kaoswear.com nezobrazuje. Vlastne tam nemam ani kaoswear.com. Pritom v extension manageru jsou vsechny.

Avatar

Autor komentáře: Jiří Převrátil

Datum vložení: 22.9.2002 20:07:58

Doporučuji nainstalovat nějakou pozdější verzi. Preview byla v nekterých věcech nestabilní. Já mám vše nainstalované na plné verzi DW-MX

Avatar

Autor komentáře: Radek

Datum vložení: 24.9.2002 12:54:43

Osobně nevlastním Dreamweaver (asi proto že je poněkud dražší než třeba Golden HTML) tudíž si to nemohu vyzkoušet, což takhle nějakou ukázku jak vypada výsledek... Díky moc.

Avatar

Autor komentáře: Homola Michal

Datum vložení: 14.12.2004 15:50:06

Chceš výsledek DW tady ho máš je to dost dobrej prográmek ještě ktomu jednoduchej!!! <a href='http://interval.cz/__redirect/redirect.asp?what=interval_discussion&url=http://aprag.cz/siemens_team/index.php' target='_blank'>http://aprag.cz/siemens_team/index.php</a> jestli chceš zachvíly budou i další stránky pak ti napíšu

Avatar

Autor komentáře: Leo

Datum vložení: 14.12.2004 20:57:33

No timhle teda DW reklamu moc neudelate, videl jste vubec HTML kod? Zvlast mila je znacka style pred html, o dalsich prasarnach nemluvim. To uz lepsi kod produkuje Frontpage, ale predpokladam, ze i DW umi pracovat s kodem, nejen ve WYSIWYG, Leo

Avatar

Autor komentáře: Vilém Málek

Datum vložení: 14.12.2004 22:22:04

Ve skutečnosti mnoho mých známých webdesignérů pracuje v DW, a to výhradně v režimu návrhu kódu. V tomto režimu snad neexistuje konkurence poskytující obdobný komfort pro rychlý vývoj kvalitního XHTML ;-)

Avatar

Autor komentáře: Leo

Datum vložení: 14.12.2004 23:07:34

Popichnout jsem si musel, co kdyby se nekdo podival na zdrojak te ukazky. On se kvalitni kod da napsat i v tom Frontpage, otazka je, za cenu jakych obeti :-) Leo

Avatar

Autor komentáře: Jiří Převrátil

Datum vložení: 17.12.2004 13:04:37

Jejda, ono se u mého stařičkého článku také ještě diskutuje. Musím říci, že článek je z 21. 9. 2002 a to jest v časoprostoru webovém velmi dlouhá doba a já jsem také hodně prohlédl. Dnes se snažím jít cestou přístupného webu v XHTML a CSS, ale stále vše dělám v Dreamweaveru, konkrétně MX2004.

Považuji DW za skutečně výborný komplexní program pro tvorbu webu s velmi dobrým výstupem validního kodu. Má integrovaný Home Site pro editaci kódu a dobrý validátor. Rád komukoliv poradím ohledně DW a vůbec celého balíku MX Studio, který považuji za velmi vyvážený v poměru cena výkon.

Jinak MX Studio se stále dá pořídit tuším do 6500,- a máte vše co potřebujete Fireworks na grafiku, Freehand na vectory, Flash na animace a DW na web.

Avatar

Autor komentáře: IVan

Datum vložení: 27.12.2002 20:07:15

JA jsem k celýmu MX přišel jako slepej k houslím , neco jsem snad uz pochopil ale nevedel by nekdo kde by se dala bud cehnat cestina nebo nejakej manual v cestiny s tech anglickejch jsem celej spatnej a rad bych se tim nejak prokousal. jde mi hlacne o Dreamwear FLASH MX.

Avatar

Autor komentáře: petr

Datum vložení: 10.2.2004 2:08:53

Pokud vím, tak existují hned dva oficiální výukové kurzy. "FLASH MX Actionscript" - Oficiální výukový kurz pro pokročilé (česky), autoři: Derek Franklin a Jebe Makar a "FLASH MX" - Oficiální výukový kurz (česky), autor: Chrissy Rey. Kromě to existuje "DREAMWEAVER MX" - Oficiální výukový kurz (česky), autorka Kristine Annwn Page. Všechy knihy vydal SoftPress a jsou doplňeny CD pro výuku systémem "step by step" na konkrétních projektech. Ta posledně jmenovaná vychází z originálu "DREAMWEAVER MX" (anglicky) od vydavatelství New Rider (oficiální vydavatelství Macromedie) a je bohužel očesaná o pasáže věnující dynamickým stránkám (škoda). Jinak jsou všechy knihy velice zdařilé. Ve vydavatelství Computer Press vyšly dva tituly věnující se produktům Macromedie a sice: "Dreamweaver MX" od Tomáše Miškovského a "Flash MX - podrobná příručka" od Jířího Fotra. Ty se však dají použít spíše k rychlému nakouknutí. Výukové manuály to rozhodně nejsou.

Avatar

Autor komentáře: diskusia v DW MX

Datum vložení: 2.3.2004 11:45:25

Potreboval by som poradiť ako mám napísať, resp. vložiť skript diskusie na html stránku. Popr. kde zoberiem zdrojový kód na diskusiu (board) Robím 1 x stránku v DW MX a moc toho neviem, takž sorry ak sa pýtam nejakú blbosť. Dík za radu

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz