Starší komentáře ke článku: spa

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: mynameis

Datum vložení: 8.11.2004 9:16:35

asi takhle:)))
řekl bych, že zrovna tyto stránky by se dali obohatit o velkou řadu fotografií, ale není tam žádná:((( web je vlastně jen textový (když si dovolím opomenout pozadí nadpisů...a menu;) ) a "normálnímu" uživateli, resp. návštěvníkovi, neřekne takřka nic. změnil bych velikost písma, možná jiný font, ta tučná kurzíva nevypadá nic moc (ale je to věcí názoru)
když už je to stránka spíš o textu než o obrázcích, udělal bych tiskový styl. a většinu textu bych naformátoval..tím myslím <li> <div id="text"> a tak..
přijde mi to takovééé "nedodělané"

Avatar

Autor komentáře: mynameis

Datum vložení: 8.11.2004 9:18:05

sry...místo <div id="text"> má být class, ale to nic nemění na tom, že bych textovou část naformátoval;)))

Avatar

Autor komentáře: Petr Dovičín

Datum vložení: 8.11.2004 10:25:10

Dík za připomínku, nad tiskovým stylem už jsem uvažoval, asi se do něj pustím :-)

Jinak ten text, to je skutečně věc názoru :-)

Avatar

Autor komentáře: waffen ms

Datum vložení: 8.11.2004 17:01:41

nejak mi nesedi barvy, chteli by vic sladit a zjemnit (i kdyz tema Afriky by sneslo divocejsi kombinace)
ty textovy boxy se mizdaji az moc hranate
ten pruh hlavicky bych jeste doladil, co treba nejakou kolaz ze starych map (samozrejme Afriky) nejakych kmenovych motivu, nejake slicne afroafricanky (politicky korektni termin pro cernosku z Afriky :) )
menu bych vic pojal jako tlacitka, takhle trochu splyvaji

Avatar

Autor komentáře: BaRs

Datum vložení: 8.11.2004 19:22:57

Barvy, rekl bych ze se docela hodí. Přidal bych pár obrázků, ty strany webu mi prijdou takove neúplné. Navštěvníka stránky dle mého názoru moc nezaujmou, i když na to může mít někdo rozdíllný pohled. Radim teda pouzit více grafiky. Na kod jsem se nekoukal.

Avatar

Autor komentáře: Adam Vašíček

Datum vložení: 8.11.2004 21:26:29

Já si myslím, že stránky jsou tak akorát. Ta tučná kuzvíva ale opravdu nic moc, nějaká tlačítka by tam být mohla. Jinak tady byl návrh na fotky. O tom si zas myslím, že ty stránky nemají plnit fci fotogalerie apod. Počítám, že SPA navštěvují stálí uživatelé nebo lidé, kteří vědí, o co se jedná (cestovatelé, zájemci o cestování a outdoor atd.). Ti chodí na přednášky pořádané SPA a diáky, fotky i videa vidí tam. Myslím, že obsahově to není zas tak hrozné, jak tvrdíte

Avatar

Autor komentáře: mat

Datum vložení: 8.11.2004 22:06:08

jednu uživatelskou poznámku - myslím, že mnoho návštěvníků vašeho webu by ocenilo, kdyby si mohli vaše bulletiny prohlížet i přímo na webu (třeba ve formě nějakého výcucu) - představa, že stahuji několik mega dokumentů v pdf, abych se o vás a vaší činnosti něco dozvěděl, mě příliš netěší...

Avatar

Autor komentáře: Petr Dovičín - autor

Datum vložení: 8.11.2004 23:05:48

Díky, to je správná připomínka. Například poslední Bulletin má 36 stran, nicméně by se s tím určitě něco dalo dělat. Díky za připomínky.

Avatar

Autor komentáře: mat

Datum vložení: 8.11.2004 23:24:47

až teď jsem si přečetl Plaváčkův úvodník - a vidím (v poslední větě), že Plaváček upozorňuje, co se týče bulletinu, na totéž... :)

Avatar

Autor komentáře: Kamila

Datum vložení: 9.11.2004 13:16:52

Souhlasim se vsemi, co se jim prici tucna kurziva, nejak to neni ono. Mezi polozky menu bych pridala nejake oddelovatko, treba jen svislitko. (Ja bych ho sem i napsala, ale nevim, kde je na nemecky klavesnici .-))
Co se mi ale nelibi, a imho kdyby to tam nebylo, tak by to strance pridalo na dynamice a kontrastu, je ten prechod z listy menu do pozadi a z pozadi zase do nadpisu boxu. Takhle ty nadpisy "visi", nejsou "zachyceny" k tomu, k cemu patri.

Ale za co ma Woodstock, autor, u me velke +, je jeho podpora Rucnikoveho dne na hlavni strance jeho homepage .-) Diky .-)

Avatar

Autor komentáře: Petr Dovičín - autor

Datum vložení: 9.11.2004 21:43:13

Svislítko - jasně | :-) Za úvahu to stojí.
K těm přechodům - myslíš?

Tak ručníkový den? No jasně. Douglas Adams je má oblíbená četba. A mimochodem, letos jsem ručníkový den dodržel a všude chodil s ručníkem. koukali na mě jako na blázna... Ale stálo to za to :-)

Avatar

Autor komentáře: Kamila

Datum vložení: 9.11.2004 22:48:12

Ty prechody zkus, nechce se mi hrabat ti v kodu, mam vlastnich plny zuby, ale zkusit to, nevyladene, jen na okuk, by mela bejt malickost, ne?
(jo, myslim .-) obcas)

Avatar

Autor komentáře: jirka netrh

Datum vložení: 11.11.2004 9:26:44

Jenom poznámku. Nadpis h1 nedávejte "display: none", ale nechte ho videt a překryjte ho obrázkem (např. z-indexem) pro serfaře bez obrázků ;)

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz