Starší komentáře ke článku: Týden s betou Flashe 6

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz

Avatar

Autor komentáře: yedaki

Datum vložení: 20.12.2001 3:11:02

No, snad neco taky, kromne tech <B>"volovinek"</B>, udelali s prisernym zpusobem prace s editacnimi body krivky, ktere kdyz si v petce clovek nastavi, tak mu to Flash stejne cely prekope, staci jen kliknou mimo objekt a zpet a jet to vsechno uplne jinak. Malem sem z toho jeden cas zesedivel, kdyz sem potreboval detailne s tahly pracovat a cela animace byla na tom zavisla.
Nebo takova transformace vetsi nez 500%. Taky zuzo. Potreboval jsem transormovat objekt o nekolik tisic procent a slo to jen tahanim za tahla a silenym presouvanim objektu, abych ho mohl takto rucne zvetsit. No, uz te kritiky radeji necham :-)

yedaki

Avatar

Autor komentáře: Jan Holzäpfel

Datum vložení: 20.12.2001 8:15:15

Každý určitě z nás našel ve Flashi 5 něco, co mu vadilo a znepříjemňovalo práci. A nyní očekává, že ve verzi Flash 6 dojde k odstranění těchto problémů. Jenom vítám další diskuzní příspěvky upozorňující na další objevené novinky. Tento článek není ve všech směrech vyčerpávající. Naopak diskuze může upozornit další uživatele na něco, co doposud nepotřebovali, s čím se nesetkali a bude pro ně přínosem.
Jak jsem psal, co není, může být. Třeba se tato diskuse včetně dalších připomínek dostane přes oficiální zástupce a prodejce firmy Macromedia na správná místa.

Avatar

Autor komentáře: Pavel Simek

Datum vložení: 20.12.2001 20:59:35

No, pane kolego, asi tak 90 procent novinek jste nám zamlčel. :) Především mnoho zásadních změn a novinek v ActionScriptu... Ale myslím, že to je spíše dobře -- jistě jste jako oficiální beta-tester pozorně prostudoval smlouvu s firmou Macromedia... ;-)

Avatar

Autor komentáře: Jan Holzäpfel

Datum vložení: 21.12.2001 7:02:59

Action scriptu jsem se dotkl jenom okrajově. Je tam celá řada novinek, ale těm bych se chtěl věnovat až vyjde finální verze. Děkuji za příspěvek a přeji hezké vánoce a šťastný nový rok.

Avatar

Autor komentáře: mimik

Datum vložení: 27.12.2001 22:49:36

zaujimalo by ma kedze ste uz mali tu prilezitost si pohrat so 6tkovou verziou, na kedy je planovane officialne vydanie flash 6??

co musim urobit preto aby som mohol byt jeden z tych co testuju flash 6 verziu. s flashom uz robim skoro nieco okolo 2 rokov a myslim ze by som mal co to k tomu povedat.

Michal

Avatar

Autor komentáře: Jan Holzäpfel

Datum vložení: 28.12.2001 9:11:10

Oficialni vydani Flash 6 je zatim predmetem spekulaci. Nikdo neni schopen presne rict kdy. Uz jsem slysel rozpeti leden az kveten, takze se nechame prekvapit.
K druhe casti otazky: zkusit nabidnout svoje sluzby primo firme Macromedia, ale podobnych zajemcu bude asi vice...

Avatar

Autor komentáře: Patex

Datum vložení: 21.4.2002 11:07:18

Mám problem v MX flashi s diakritikou.Load variables - načítání z externích souborů txt.

Avatar

Autor komentáře: Holzäpfel

Datum vložení: 22.4.2002 7:28:36

S MX takové zkušenosti zatím nemám, takže jenom teoreticky. Problém by mohl být s nastavením systémového fontu, který nezná českou diakritiku. V nejbližších dnech bych se chtěl jinak MX více věnovat.

Avatar

Autor komentáře: Patex

Datum vložení: 23.4.2002 21:19:17

Na serveru Flashkit.com je o tomto problemu taky diskuze,bohužel moc anglicky neumim,ale co jsem z toho pochopil se zdá,že máš asi pravdu.

Zpět na článek | Úvodní stránka Interval.cz